Best Western Plus Dragon Gate Inn

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli helpon matkan päässä kohteesta Dodger-stadion

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Best Western Plus Dragon Gate Inn sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista L.A. Live ja Crypto.com Arena. Lisäksi Downtown Los Angeles, Convention Center ja Walt Disney Concert Hall sijaitsevat vain 5 minuutin kävelymatkan päässä. Julkisen liikenteen yhteydet sijaitsevat vain lähellä: Chinatownin asema sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Kuntosali
  • Savuton
  • Sähköauton latauspiste

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (5)

  • Kuntosali
  • Maksullinen itsepalvelupysäköinti
  • Kampaamo
  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Matkatavarasäilytys
Nykyinen hinta on 137 €
sisältää verot ja maksut
29.9.–30.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 10/10 huonetta

Accessible King Suite

  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Accessible Standard Two Queen Room

  • 4 henkilöä
  • 2 parisänkyä

Room with 1 King Bed, Refrigerator and Wi-Fi - Non-Smoking

  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Accessible - 1 King, Mobility Accessible, Bathtub, Refrigerator, Wi-Fi, Non-Smoking

  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Standard King Room

  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Huone

  • 2 henkilöä

Huone

  • 2 henkilöä

Huone

  • 2 henkilöä

Huone

  • 2 henkilöä

Standard Two Double Room

  • 4 henkilöä
  • 2 parisänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
818 North Hill Street, Los Angeles, CA, 90012

Lähettyvillä

  • Los Angeles State Historic Park - 1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
  • Chinatown Central Plaza - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Los Angelesin kaupungintalo - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
  • Walt Disney Concert Hall - 18 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
  • Dodger-stadion - 4 min ajomatka - 1.5 km:n päässä

Liikkuminen

  • Burbank, Kalifornia (BUR-Hollywood Burbank) – 31 min ajomatka
  • Hawthorne, CA (HHR-Hawthornen lentoasema) – 37 min ajomatka
  • Los Angelesin kansainvälinen lentokenttä (LAX) – 48 min ajomatka
  • Long Beach, CA (LGB-Long Beachin kunnallinen lentoasema) – 52 min ajomatka
  • Van Nuys, Kalifornia (VNY) – 46 min ajomatka
  • Los Angeles Unionin asema – 14 min kävelymatka
  • Los Angeles Cal Staten asema – 7 min ajomatka
  • Glendale Transportation Center – 8 min ajomatka
  • Chinatownin asema – 5 min kävelymatka
  • Civic Center/Grand Park -asema – 17 min kävelymatka
  • Unionin asema – 18 min kävelymatka

Ravintoloita

  • ‪Won Kok Restaurant - ‬4 min kävelymatka
  • ‪Cafe Tondo - ‬6 min kävelymatka
  • ‪Long's Family Pastry - ‬7 min kävelymatka
  • ‪Golden Dragon Restaurant - ‬5 min kävelymatka
  • ‪Homegirl Café - ‬7 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Best Western Plus Dragon Gate Inn

  • Best Western Plus Dragon Gate Inn sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista L.A. Live ja Crypto.com Arena. Lisäksi Downtown Los Angeles, Convention Center ja Walt Disney Concert Hall sijaitsevat vain 5 minuutin kävelymatkan päässä. Julkisen liikenteen yhteydet sijaitsevat vain lähellä: Chinatownin asema sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä.

Yleistä

Hotellin koko

    • 52 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vähintään 18-vuotiaan aikuisen on otettava täysi vastuu varauksesta.
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia

Pysäköinti

    • Itsepalvelupysäköinti paikan päällä (lisämaksusta)
    • Sähköajoneuvojen latauspiste paikan päällä

Muut tiedot

    • Merkityt tupakointialueet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Palvelut

  • Kampaamo
  • Matkatavarasäilytys
  • Kielitaitoinen henkilökunta

Tilat

  • Rakennettu vuonna 2009
  • Kuntokeskus

Esteettömyys

  • Hissi

Maksut ja käytännöt

Pysäköinti

  • Omatoiminen pysäköinti on saatavilla lisämaksusta

Käytännöt

Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club ja JCB International
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Plus Dragon Gate Los Angeles
Best Western Plus Dragon Gate Inn Hotel
Best Western Plus Dragon Gate Inn Los Angeles
Best Western Plus Dragon Gate Inn Hotel Los Angeles

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako Best Western Plus Dragon Gate Inn pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla maksullinen itsepalvelupysäköinti. Sähköauton latauspiste on saatavilla.

Mitkä ovat majoituspaikan Best Western Plus Dragon Gate Inn sisään- ja uloskirjautumisajat?

Voit kirjautua sisään klo 15.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Onko majoituspaikassa Best Western Plus Dragon Gate Inn kasino?

Ei, tässä hotellissa ei ole kasinoa, mutta lähistöltä löytyvät Commerce-kasino (11 minuutin ajomatkan päässä) ja Parkwest Bicycle Casino (13 minuutin ajomatkan päässä).

Mitä tekemistä Best Western Plus Dragon Gate Inn ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Kuntosali auttaa sinua pitämään yllä päivittäistä kuntoilurutiiniasi.

Millaisella alueella Best Western Plus Dragon Gate Inn sijaitsee?

Best Western Plus Dragon Gate Inn sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Chinatownin asema ja 20 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Walt Disney Concert Hall.

Arvostelut

Best Western Plus Dragon Gate Inn – arvostelut

9,8

Poikkeuksellisen hyvä

9,6

Siisteys

9,8

Palvelut/mukavuudet

10

Henkilökunta ja palvelu

9,2

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

We had a very good experience, clean and spacious rooms, the hotel is located near the historic park.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Great location
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Clean room.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Clean. Easy access to China Town
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä