Koko huoneisto

Your Apartment - Tower of London

Majoituspaikan taso: 3
Kaupungin keskustassa sijaitseva huoneisto kivenheiton päässä kohteesta London Bridge

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Your Apartment - Tower of London sijaitsee loistavalla paikalla vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteista London Bridge ja River Thames. Lisäksi Lontoon Tower ja Borough Market (tori) sijaitsevat vain 10 minuutin kävelymatkan päässä. Julkisen liikenteen yhteydet sijaitsevat vain lyhyen kävelymatkan päässä: Bankin metroasema sijaitsee 2 minuutin ja Monumentin metroasema 2 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

5,2 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesutilat
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)

  • 14 savutonta huoneistoa
  • Itsepalvelupesula
Nykyinen hinta on 259 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 5/5 huonetta

Classic-studio

  • 23 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Exclusive-huoneisto

  • 48 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Luksushuoneisto

  • 55 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Superior-huoneisto

  • 52 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Grand-kattohuoneisto, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 81 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 2 suurta parisänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
39 and 40 Botolph Lane, 1 Botolph Alley, London, England, EC3R 3ED

Lähettyvillä

  • Bankenviertel - 1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
  • River Thames - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Sky Garden - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • London Bridge - 6 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Lontoon Tower - 6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Lontoo (LCY-London City) – 32 min ajomatka
  • Heathrow'n lentokenttä (LHR) – 68 min ajomatka
  • Gatwickin lentokenttä (LGW) – 88 min ajomatka
  • Lontoo (STN-Stansted) – 62 min ajomatka
  • Lontoo (SEN-Southendin lentoasema) – 77 min ajomatka
  • Lontoo (LTN-Luton) – 95 min ajomatka
  • Cannon Streetin asema – 7 min kävelymatka
  • Fenchurch Streetin rautatieasema – 8 min kävelymatka
  • London Bridgen asema – 11 min kävelymatka
  • Bankin metroasema – 2 min kävelymatka
  • Monumentin metroasema – 2 min kävelymatka
  • Cannon Streetin metroasema – 6 min kävelymatka

Ravintoloita

  • ‪Costa Coffee - ‬3 min kävelymatka
  • ‪Sky Pod Bar - ‬2 min kävelymatka
  • ‪The Hung Drawn & Quartered - ‬4 min kävelymatka
  • ‪The Folly - ‬2 min kävelymatka
  • ‪Darwin Brasserie - ‬2 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Your Apartment - Tower of London

  • Your Apartment - Tower of London sijaitsee loistavalla paikalla vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteista London Bridge ja River Thames. Lisäksi Lontoon Tower ja Borough Market (tori) sijaitsevat vain 10 minuutin kävelymatkan päässä. Julkisen liikenteen yhteydet sijaitsevat vain lyhyen kävelymatkan päässä: Bankin metroasema sijaitsee 2 minuutin ja Monumentin metroasema 2 minuutin kävelymatkan päässä.

Yleistä

DONE

Majoituspaikan koko

    • 14 huoneistoa
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Express-uloskirjautuminen saatavilla
    • Aikainen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 25 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
    • Myöhäinen uloskirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
    • Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
    • Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
    • Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Pankkikortti vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 25
PETS

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
VPN_KEY

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Pyykinpesu

  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Ei lemmikkejä

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyysominaisuuksia, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi
  • Hissin oven leveys (cm): 99
  • Hyvin valaistu kulkutie sisäänkäynnille
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Tallelokero
  • Paikallisia karttoja
  • Opaskirjoja/suosituksia
  • Silitysrauta-/lauta
  • Pimennysverhot
  • Virtuaalinen vastaanotto

Sijainti

  • Kaupungin keskustassa

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
  • Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)

Yleiset tiedot

  • 14 huonetta

Maksut ja käytännöt

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Aikainen sisäänkirjautuminen on mahdollista 20 GBP:n suuruista lisämaksua vastaan (saatavuuden mukaan)
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on mahdollista 20 GBP:n suuruista lisämaksua vastaan (saatavuuden mukaan)

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Your Tower Of London London
Your Apartment - Tower of London London
Your Apartment - Tower of London Apartment
Your Apartment - Tower of London Apartment London

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Your Apartment - Tower of London lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Your Apartment - Tower of London pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Your Apartment - Tower of London ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.

Mitkä ovat majoituspaikan Your Apartment - Tower of London sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Aikaisesta sisäänkirjautumisesta veloitetaan 20 GBP:n suuruinen lisämaksu (saatavuuden mukaan). Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00. Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla 20 GBP:n suuruista maksua vastaan (saatavuuden mukaan). Express-uloskirjautuminen on saatavilla.

Millaisella alueella Your Apartment - Tower of London sijaitsee?

Your Apartment - Tower of London sijaitsee alueella Lontoon keskusta. Bankin metroasema on vain 2 minuutin ja London Bridge vain 4 minuutin kävelymatkan päässä.