Koko loma-asunto
Bungalow Near Beach and Forest in De Blenck
Lomakoti
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Bungalow Near Beach and Forest in De Blenck valokuvagalleria





Nauti vierailustasi kohteessa Callantsoog yöpymällä lomakoti -majoituspaikassa. Muihin palveluihin kuuluu terassi ja puutarha.
Koko koti
3 makuuhuonetta1 kylpyhuone5 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- Terassi
- Puutarha
Kodin mukavuudet (5)
Kodin mukavuudet (5)
- 3 makuuhuonetta
- Puutarha
- Terassi
- Pyykinpesukone/kuivausrumpu
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Bungalow in Callantsoog Near Sandy Beaches
Callantsoog
Bungalow in Callantsoog Near Sandy Beaches
Callantsoog
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Lodge in Callantsoog Near North Sea Beach
Callantsoog
Lodge in Callantsoog Near North Sea Beach
Callantsoog
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Strandslag 193 Charming Apartment for 4-person
Julianadorp aan zee
Strandslag 193 Charming Apartment for 4-person
Julianadorp aan zee
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Beautiful Suite on the Village Square
Callantsoog
Beautiful Suite on the Village Square
Callantsoog
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmastointi
- Savuton

Comfortable Chalet Located in the Polder, Near Alkmaar
West-Graftdijk
Comfortable Chalet Located in the Polder, Near Alkmaar
West-Graftdijk
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Luxurious Chalet, Situated in the Polder, Near Alkmaar
West-Graftdijk
Luxurious Chalet, Situated in the Polder, Near Alkmaar
West-Graftdijk
- Uima-allas
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 1 arvostelu
8,0
Erittäin hyvä
1 arvostelu

Holiday Home in Sint Maartenszee
Sint Maartensvlotbrug
Holiday Home in Sint Maartenszee
Sint Maartensvlotbrug
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Duinland 90 House for 6 Guests, Sint Maartenszee
Sint Maartensvlotbrug
Duinland 90 House for 6 Guests, Sint Maartenszee
Sint Maartensvlotbrug
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Holiday Home Groote Keeten Near Beach
Callantsoog
Holiday Home Groote Keeten Near Beach
Callantsoog
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Eureka 36 Bungalow for 4-guests With Garden
Sint Maartensvlotbrug
Eureka 36 Bungalow for 4-guests With Garden
Sint Maartensvlotbrug
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmastointi
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Callantsoog, North Holland
Lähettyvillä
- Callantsoogin ranta - 19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
- Schoorlse Duinen - 22 min ajomatka - 20.2 km:n päässä
- Bergen-aan-Zeen uimaranta - 43 min ajomatka - 33.6 km:n päässä
- Egmond aan Zeen ranta - 44 min ajomatka - 42.4 km:n päässä
- VVV Texelin matkailukeskus - 56 min ajomatka - 31.7 km:n päässä
Liikkuminen
- Anna Paulownan asema – 20 min ajomatka
- Schagenin asema – 21 min ajomatka
- Den Helderin asema – 21 min ajomatka
Ravintoloita
- Kostelijk Kippies - 10 min ajomatka
- Kookerij Brammetje - 11 min ajomatka
- Restaurant eFFe in 't dorp - 11 min ajomatka
- Chinees Restaurant De Pagode - 11 min ajomatka
- Strandpaviljoen Paal Zes - 8 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Bungalow Near Beach and Forest in De Blenck
- Nauti vierailustasi kohteessa Callantsoog yöpymällä lomakoti -majoituspaikassa. Muihin palveluihin kuuluu terassi ja puutarha.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen lomakoti
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 17.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 25 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 25
Lemmikit
- Lemmikit sallitaan
- Avustajaeläimet tervetulleita
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Ruoka ja juoma
- Vedenkeitin
- Leivänpaahdin
Makuuhuoneet
- 3 makuuhuonetta
Kylpyhuoneet
- 1 kylpyhuone
Ulkotilat
- Terassi
- Puutarha
Pyykinpesu
- Pyykinpesukone/kuivausrumpu
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
- Lemmikkiystävällinen
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- Yksilöllisesti kalustettu
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupungin perimä vero: 2.33 EUR per henkilö per yö
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Bungalow With Sunny Garden
Lovely Bunglow With Garden Callantsoog
Lovely Bunglow With Garden by Belvilla
Lovely Bunglow With Garden Private vacation home
Lovely Bunglow With Garden Private vacation home Callantsoog
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Bungalow Near Beach and Forest in De Blenck ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, Bungalow Near Beach and Forest in De Blenck tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Salliiko lomakoti lemmikit?
Kyllä, lemmikit ovat tervetulleita.
Tarjoaako lomakoti pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan lomakoti sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 17.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Bungalow Near Beach and Forest in De Blenck ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Bungalow Near Beach and Forest in De Blenck tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Millaisella alueella Bungalow Near Beach and Forest in De Blenck sijaitsee?
Bungalow Near Beach and Forest in De Blenck sijaitsee vain 17 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Callantsoogin ranta.