B&B Hotel Donostia San Sebastián Aeropuerto

Majoituspaikan taso: 3
Hotelli

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

B&B Hotel Donostia San Sebastián Aeropuerto on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Oiartzun. Voit hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue.

Arvostelut

8,6 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
  • Savuton
  • Sähköauton latauspiste

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (11)

  • Päivittäinen siivous
  • Aamiainen saatavilla
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Yhteinen olohuone
  • Myyntiautomaatti
  • Juomavesiautomaatti
  • Concierge-palvelut
  • Matkatavarasäilytys
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu
  • Televisio yleisissä tiloissa
  • Juhlasali

Kodin mukavuudet (6)

  • Oma kylpyhuone
  • Televisio
  • Päivittäinen siivous
  • Hissi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Äänieristetyt huoneet
Nykyinen hinta on 64 €
sisältää verot ja maksut
14.9.–15.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 9/9 huonetta

Kahden hengen huone yhdelle

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • 23 m²
  • 1 makuuhuone
  • 1 henkilö
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Perhehuone

  • 23 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 yhden hengen sänky ja 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone (kaksi sänkyä)

9,2 kautta 10
Upea
(11 arvostelua)
  • 23 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Kolmen hengen huone

9,4 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(14 arvostelua)
  • 23 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 3 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone

9,0 kautta 10
Upea
(22 arvostelua)
  • 23 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Perhesviitti

  • 36 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (74–100 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone

  • 4 henkilöä
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone

  • 4 henkilöä
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone

  • 4 henkilöä
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Lintzirin Pol., 7, Oiartzun, Gipuzkoa, 20180

Lähettyvillä

  • Aramendian talo - 3 min ajomatka - 1.7 km:n päässä
  • Kursaalin konferenssikeskus ja auditorio - 12 min ajomatka - 11.1 km:n päässä
  • Paseo de La Concha - 14 min ajomatka - 11.8 km:n päässä
  • Igueldo-vuori - 18 min ajomatka - 16.3 km:n päässä
  • Aquarium Donostia-San Sebastian (meriakvaario) - 21 min ajomatka - 12.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • San Sebastian (EAS) – 13 min ajomatka
  • Biarritz (BIQ-Pays Basque) – 35 min ajomatka
  • Lezo-Errenterian asema – 27 min kävelymatka
  • Pasaian asema – 4 min ajomatka
  • Ategorrietan asema – 8 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Miren Taberna - ‬4 min ajomatka
  • ‪Casa Camara - ‬11 min ajomatka
  • ‪Sidrería Irigoien Herrero Sagardotegia - ‬9 min ajomatka
  • ‪Tiñelu Elkartea - ‬4 min ajomatka
  • ‪Petritegi Sagardotegia - ‬10 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

B&B Hotel Donostia San Sebastián Aeropuerto

  • B&B Hotel Donostia San Sebastián Aeropuerto on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Oiartzun. Voit hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 129 huonetta
    • 4 kerrosta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
    • Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
    • Myöhäinen uloskirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 0.00 jälkeen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
DONE

Lemmikit

    • Lemmikit sallitaan (vain koirat ja kissat, korkeintaan 1, korkeintaan 40 kg per lemmikki)*
    • Avustajaeläimet tervetulleita
    • Lemmikkejä ei saa jättää valvomatta
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ilmainen kattamaton omatoiminen pysäköinti paikan päällä
    • Sähköajoneuvojen latauspiste paikan päällä
DONE

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Mannermainen aamiainen (lisämaksusta) klo 6.00–10.00 arkipäivisin ja klo 7.00–11.00 viikonloppuisin
  • Juomavesiautomaatti

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Concierge-palvelut
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu
  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • Televisio yleisissä tiloissa
  • Yhteinen olohuone
  • Juhlasali

Esteettömyys

  • Hissi
  • Hissin oven leveys (cm): 91

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • Televisio

Ole kuin kotonasi

  • Säädettävä lämmitys
  • Silitysrauta/-lauta (pyynnöstä)

Nuku hyvin

  • Äänieristetyt huoneet

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Pyyhkeet

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
  • Puhelin

Muuta

  • Päivittäinen siivous
  • Tallelokero huoneessa

Maksut ja käytännöt

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Mannermainen aamiainen tarjotaan lisämaksusta, joka on noin 11.50 EUR aikuisille ja 5 EUR lapsille
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on mahdollista lisämaksusta (saatavuuden mukaan)

Remontit ja kiinniolokaudet

Seuraavat tilat on suljettu kausittain joka vuosi. Ne on suljettu 9. 7ta – 13. 7ta:
  • Pysäköintialue

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Lemmikeistä veloitetaan 20 EUR per lemmikki (maksu voi vaihdella yöpymisen keston mukaan)

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana palosammutin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Hotel Sidorme Donostia San Sebastian Aeropuerto Oiartzun
Sidorme Donostia San Sebastian Aeropuerto Oiartzun
Sidorme Donostia San Sebastian Aeropuerto
B&B Hotel Donostia Oiartzun
Donostia Oiartzun
Hotel Sidorme Donostia San Sebastian Aeropuerto
B B Hotel Donostia
B&B Hotel Donostia San Sebastian Aeropuerto Spain/Oiartzun
B B Hotel Donostia
B&B Hotel Donostia Hotel
B&B Hotel Donostia Oiartzun
B&B Hotel Donostia Hotel Oiartzun

Usein kysytyt kysymykset

Tarjoaako B&B Hotel Donostia San Sebastián Aeropuerto ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?

Kyllä, B&B Hotel Donostia San Sebastián Aeropuerto tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.

Salliiko B&B Hotel Donostia San Sebastián Aeropuerto lemmikit?

Kyllä, kissat ja koirat ovat tervetulleita (korkeintaan 1). Kukin lemmikki saa painaa korkeintaan 40 kg. 20 EUR:n suuruinen maksu veloitetaan per lemmikki per yö. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Tarjoaako B&B Hotel Donostia San Sebastián Aeropuerto pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Sähköauton latauspiste on saatavilla.

Mitkä ovat majoituspaikan B&B Hotel Donostia San Sebastián Aeropuerto sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00. Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla maksusta (saatavuuden mukaan).

Onko majoituspaikassa B&B Hotel Donostia San Sebastián Aeropuerto kasino?

Ei, tässä hotellissa ei ole kasinoa, mutta lähialueelta löytyy Casino Kursaal (12 minuutin ajomatkan päässä).