The Blu - A Boutique Motel

Motelli valtameren rannalla

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Valtameren rannalla sijaitseva The Blu - A Boutique Motel on loistava valinta, jos aiot vierailla kohteessa Port St. Joe. Majoituspaikka tarjoaa erilaisia ilmaisia etuja, kuten langattoman internetyhteyden ja omatoimisen pysäköinnin, ja tekemistä kaipaavat asiakkaat voivat vaeltaa/pyöräillä, meloa kajakilla ja harrastaa nousuvarjoilua lähialueella.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)

  • Lähellä rantaa

Kodin mukavuudet (6)

  • Mikroaaltouuni
  • Oma kylpyhuone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Minibaari
  • Säädeltävä ilmastointi huoneessa
  • Kalustettu patio
Nykyinen hinta on 89 €
sisältää verot ja maksut
21.10.–22.10.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 15/15 huonetta

Huone, 2 keskisuurta parisänkyä

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Huone, 1 suuri parisänky

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Huone, 2 keskisuurta parisänkyä

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Huone, 2 keskisuurta parisänkyä

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Huone, 2 keskisuurta parisänkyä

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Huone, 1 suuri parisänky

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Huone, 2 keskisuurta parisänkyä

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Huone, 2 keskisuurta parisänkyä

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Huone, 2 keskisuurta parisänkyä

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Huone, 1 suuri parisänky

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Huone, 2 keskisuurta parisänkyä

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Huone, 2 keskisuurta parisänkyä

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Huone, 2 keskisuurta parisänkyä

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Huone, 1 suuri parisänky

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Huone, 2 keskisuurta parisänkyä

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
8010 W Hwy 98, Port St. Joe, FL, 32456

Lähettyvillä

  • Saint Joe Beach - 1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
  • Beacon Hill Park - 17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
  • Mexico Beach - 4 min ajomatka - 3.5 km:n päässä
  • Port St. Joe Beach - 26 min ajomatka - 35.6 km:n päässä
  • Tyndall Air Force Base Visitor Center - 31 min ajomatka - 38.9 km:n päässä

Ravintoloita

  • ‪Forgotten Coast Brewing Company - ‬8 min ajomatka
  • ‪Shipwreck Raw Bar - ‬17 min kävelymatka
  • ‪The Mill Mercantile & Social - ‬6 min ajomatka
  • ‪Bruno’s Pizza Windmark - ‬6 min ajomatka
  • ‪Shell Shack - ‬8 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

The Blu - A Boutique Motel

  • Valtameren rannalla sijaitseva The Blu - A Boutique Motel on loistava valinta, jos aiot vierailla kohteessa Port St. Joe. Majoituspaikka tarjoaa erilaisia ilmaisia etuja, kuten langattoman internetyhteyden ja omatoimisen pysäköinnin, ja tekemistä kaipaavat asiakkaat voivat vaeltaa/pyöräillä, meloa kajakilla ja harrastaa nousuvarjoilua lähialueella.

Yleistä

Hotellin koko

    • 15 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 21 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
    • Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 7 päivää ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 21

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä

Lemmikit

    • Lemmikit sallitaan (vain koirat)*
    • Avustajaeläimet tervetulleita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))

Pysäköinti

    • Ilmainen kattamaton omatoiminen pysäköinti paikan päällä
    • Paikan päällä on pysäköintipaikkoja rajoitetusti (enintään 2 paikkaa per yksikkö)

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Aktiviteetteja

  • Lähellä rantaa
  • Polkupyörävuokraamo lähistöllä
  • Ekokiertoajeluja lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
  • Kajakkimelontamahdollisuus lähistöllä
  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä
  • Skootterien/mopojen vuokrausmahdollisuus lähistöllä

Tilat

  • Ulkokalusteet

Esteettömyys

  • Hyvin valaistu kulkutie sisäänkäynnille
  • Portaaton kulkutie sisäänkäynnille

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • 42-tuumainen älytelevisio
  • Digitaalikanavat

Ole kuin kotonasi

  • Säädeltävä ilmastointi ja lämmitys
  • Minibaari
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Silitysrauta-/lauta

Nuku hyvin

  • Lakanat

Nauti olostasi

  • Kalustettu patio

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Vain suihku
  • Saippua
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))

Ruoka ja juoma

  • Minijääkaappi
  • Mikroaaltouuni

Maksut ja käytännöt

Pakolliset lisämaksut

Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
  • Siivousmaksu: 49 USD per majoitustila per yöpyminen

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Lemmikeistä veloitetaan 25 USD per lemmikki (maksu voi vaihdella yöpymisen keston mukaan)

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päältä löytyvät palosammutin ja palovaroitin takaavat asiakkaiden turvallisuuden.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Mastercard, American Express ja Discover
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko The Blu - A Boutique Motel lemmikit?

Kyllä, koirat ovat tervetulleita. 25 USD:n suuruinen maksu veloitetaan per lemmikki per yö. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Tarjoaako The Blu - A Boutique Motel pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Pysäköintipaikkojen määrä saattaa olla rajoitettu.

Mitkä ovat majoituspaikan The Blu - A Boutique Motel sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00. Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.

Mitä tekemistä The Blu - A Boutique Motel ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Lähistöllä voit harrastaa monenlaisia aktiviteetteja, kuten pyöräillä, kalastaa ja vaeltaa. Lähistöllä oleviin aktiviteettimahdollisuuksiin kuuluu ekokiertomatkat.

Löytyykö majoituksesta The Blu - A Boutique Motel yksityisiä ulkotiloja?

Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy kalustettu patio.

Millaisella alueella The Blu - A Boutique Motel sijaitsee?

The Blu - A Boutique Motel sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Saint Joe Beach.