Loma-asunto

Sonhos da Serra

Majoituspaikan taso: 2
Huvila, jossa käytössäsi on ulkouima-allas

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Sonhos da Serra on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Bananeiras. Muihin palveluihin kuuluu ulkouima-allas ja puutarha.

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pysäköinti saatavilla
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)

  • 3 savutonta huvilaa
  • Ulkouima-allas
  • Puutarha

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Rodovia Mozart Bezerra, bairro Chã de Lindolfo, s/n, Bananeiras, Paraíba, 58220000

Lähettyvillä

  • Igreja de Nossa Senhora do Livramento - 5 min ajomatka - 4.2 km:n päässä
  • Praça Epitacio Pessoa - 6 min ajomatka - 4.6 km:n päässä
  • Escola Estadual José Rocha Sobrinho - 6 min ajomatka - 4.6 km:n päässä
  • Museu do Brejo Paraibano - 56 min ajomatka - 62.2 km:n päässä

Liikkuminen

  • Manitun asema – 27 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Estação Bananeiras Restaurante - ‬6 min ajomatka
  • ‪Tre Sensi - ‬7 min ajomatka
  • ‪Celeiro 115 - ‬3 min ajomatka
  • ‪Terraço Lisboa - ‬5 min ajomatka
  • ‪Divino Casarão - ‬5 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Sonhos da Serra

  • Sonhos da Serra on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Bananeiras. Muihin palveluihin kuuluu ulkouima-allas ja puutarha.

Yleistä

Majoituspaikan koko

    • 3 yksikköä

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 12.00.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
    • Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
    • Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18

Lapset

    • Vanhemmilla tulee olla lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyyskortti mukanaan*

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa

Pysäköinti

    • Ilmainen pysäköinti 100 metrin etäisyydellä majoituspaikasta

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella 100 metrin etäisyydellä

Ulkotilat

  • Puutarha

Lemmikit

  • Ei lemmikkejä

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissejä
  • Savuton majoituspaikka

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
  • Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)

Yleiset tiedot

  • 3 huonetta

Maksut ja käytännöt

Pakolliset lisämaksut

Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
  • Siivousmaksu: 85 BRL per majoitustila per yöpyminen (vaihtelee huoneen koon mukaan)

Lapset ja lisävuoteet

  • Vanhempien tai laillisten huoltajien, jotka matkustavat alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, pitää esittää sisäänkirjautuessa lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos lapsen kanssa matkustaa vain toinen vanhemmista, hänellä tulee olla lapsen syntymätodistuksen ja passin lisäksi, virallinen todistus lapsen matkustusluvasta toiselta vanhemmalta. Todistuksen allekirjoituksen tulee olla notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai viralliset huoltajat eivät voi tai eivät halua antaa tätä suostumusta, vaaditaan tuomioistuimen lupa. Henkilöiden, jotka aikovat matkustaa lapsen kanssa Brasiliaan, tulee ottaa yhteyttä Brasilian konsulaattiin ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay ja Carte Blanche
Majoituspaikan rekisteröintinumero 18.465.033/0001-72
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Sonhos da Serra uima-allas?

Kyllä, täällä on ulkouima-allas.

Salliiko Sonhos da Serra lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Sonhos da Serra pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Valitettavasti ei, mutta lähistöltä löytyy ilmaisia pysäköintipaikkoja.

Mitkä ovat majoituspaikan Sonhos da Serra sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 12.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Mitä tekemistä Sonhos da Serra ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Sonhos da Serra tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja puutarhan.

Arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä