Koko huoneisto

Cais Eco Residencia by Manta

Majoituspaikan taso: 3
Rannalla sijaitseva huoneisto, jossa käytössäsi on 8 ulkouima-allasta ja joka löytyy läheltä kohdetta Muro Alton ranta

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Cais Eco Residencia by Manta sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Muro Alton ranta ja Porto de Galinhasin ranta. Asiakkaat voivat uida 8 ulkouima-altaassa ja heidän käytössään on kuntosali. Paikan päällä on myös lastenallas, ja majoituspaikan huoneistoissa on taulutelevisiot ja jääkaappi.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Kuntosali
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
  • Sähköauton latauspiste

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (9)

  • 1111 savutonta huoneistoa
  • Rannalla
  • 8 ulkouima-allasta
  • Kuntosali
  • Lastenallas
  • Vesiliukumäki
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Yhteinen olohuone
  • Concierge-palvelut

Kodin mukavuudet (6)

  • Lastenallas
  • Jääkaappi
  • Televisio
  • Pimennysverhot
  • Hissi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 10/10 huonetta

Huone

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Exclusive-huoneisto

  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Comfort-huoneisto

  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Exclusive-huoneisto

  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Exclusive-huoneisto

  • 106 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Exclusive-huoneisto

  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Exclusive-huoneisto

  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Exclusive-huoneisto

  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Häämatkahuoneisto

  • 64 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Huoneisto

  • 72 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 7 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky, 3 yhden hengen sänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Estr. Praias de Muro Alto e Camboa, Ipojuca, PE, 55593-460

Lähettyvillä

  • Muro Alton ranta - 5 min ajomatka - 1.9 km:n päässä
  • Cupen ranta - 6 min ajomatka - 2.7 km:n päässä
  • Porto de Galinhasin ranta - 12 min ajomatka - 9.5 km:n päässä
  • Porto de Galinhasin luonnonaltaat - 16 min ajomatka - 12.1 km:n päässä
  • Maracaipe Beach (ranta) - 17 min ajomatka - 12.5 km:n päässä

Liikkuminen

  • Recife (REC-Guararapesin kansainvälinen lentokenttä) – 54 min ajomatka
  • Cabo de Santo Agostinho Ponte dos Carvalhosin asema – 31 min ajomatka
  • Pontezinhan asema – 33 min ajomatka
  • Santo Inácion asema – 34 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Restaurante - ‬8 min ajomatka
  • ‪Bar da Praia Muro Alto - ‬12 min ajomatka
  • ‪Bar da Praia Pontal do Cupe - ‬8 min ajomatka
  • ‪Domingos Restaurante - ‬9 min kävelymatka
  • ‪Tuvalu - ‬11 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Cais Eco Residencia by Manta

  • Cais Eco Residencia by Manta sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Muro Alton ranta ja Porto de Galinhasin ranta. Asiakkaat voivat uida 8 ulkouima-altaassa ja heidän käytössään on kuntosali. Paikan päällä on myös lastenallas, ja majoituspaikan huoneistoissa on taulutelevisiot ja jääkaappi.

Yleistä

Majoituspaikan koko

    • 1111 huoneistoa

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18

Lapset

    • Vanhemmilla tulee olla lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyyskortti mukanaan*

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 50+ Mbit/s)

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
    • Esteetön pysäköinti paikan päällä
    • Sähköajoneuvojen latauspiste paikan päällä

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Sijaitsee rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • 8 ulkouima-allasta
  • Aita uima-altaan ympärillä
  • Aurinkovarjoja
  • Aurinkotuoleja

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi, jonka nopeus on 50+ Mbit/s

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
  • Esteetön pysäköinti saatavilla
  • Paikan päällä on sähköauton latauspiste

Perheille

  • Lastenallas

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi

Viihde

  • Taulutelevisio

Lemmikit

  • Ei lemmikkejä

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyysominaisuuksia, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi
  • Pääsy pyörätuolilla (tietyin rajoituksin)
  • Esteetön pysäköinti
  • 1 esteetöntä pysäköintipaikkaa
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva concierge-tiski
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva business center
  • Pyörätuolille soveltuva ravintola
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva kuntokeskus
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Concierge-palvelut
  • Silitysrauta-/lauta
  • Pimennysverhot
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Yhteinen olohuone

Tekemistä

  • Kuntokeskus
  • Vesiliukumäki

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
  • Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)

Yleiset tiedot

  • 1111 huonetta

Maksut ja käytännöt

Pakolliset lisämaksut

Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
  • Siivousmaksu: 149 BRL per majoitustila per yöpyminen

Lapset ja lisävuoteet

  • Vanhempien tai laillisten huoltajien, jotka matkustavat alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, pitää esittää sisäänkirjautuessa lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos lapsen kanssa matkustaa vain toinen vanhemmista, hänellä tulee olla lapsen syntymätodistuksen ja passin lisäksi, virallinen todistus lapsen matkustusluvasta toiselta vanhemmalta. Todistuksen allekirjoituksen tulee olla notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai viralliset huoltajat eivät voi tai eivät halua antaa tätä suostumusta, vaaditaan tuomioistuimen lupa. Henkilöiden, jotka aikovat matkustaa lapsen kanssa Brasiliaan, tulee ottaa yhteyttä Brasilian konsulaattiin ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Uima-allas, kylpylä ja kuntosali (jos saatavilla)

  • Uima-allasta voi käyttää klo 8.00–22.00

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja American Express
Majoituspaikan rekisteröintinumero T4-206, T1-206, T2-301, T3-111, T3-202, T1-111, T2-211
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Cais Eco Residencia by Manta uima-allas?

Kyllä, täällä on 8 ulkouima-allasta ja lastenallas. Asiakkaat voivat käyttää uima-allasta klo 8.00–22.00.

Salliiko Cais Eco Residencia by Manta lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Cais Eco Residencia by Manta pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Sähköauton latauspiste on saatavilla.

Mitkä ovat majoituspaikan Cais Eco Residencia by Manta sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Mitä tekemistä Cais Eco Residencia by Manta ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Cais Eco Residencia by Manta tarjoaa asiakkaiden käyttöön 8 ulkouima-allasta ja kuntosalin.

Millaisella alueella Cais Eco Residencia by Manta sijaitsee?

Cais Eco Residencia by Manta sijaitsee kohteessa Porto de Galinhas (ranta). Suosittuihin nähtävyyksiin kuuluu Muro Alton ranta, joka on 9 minuutin ajomatkan päässä.

Arvostelut

Cais Eco Residencia by Manta – arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

10

Siisteys

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Ótimo local e bem cuidado.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Estadia maravilhosa! Decoração linda, tudo limpo, organizado e equipado. Amamos!
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Apartamento muito limpo e espaçoso. Só faltou um pano de prato na cozinha. No resto tudo ok.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä