Koko loma-asunto

'tin Star' Waterside Possum Kingdom Lake Retreat

Majoituspaikan taso: 3
Majoituspaikka, jossa on keittiö ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Possum Kingdom Lake

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Mökki sijaitsee loistavalla paikalla vain muutaman askeleen päässä kohteesta Possum Kingdom Lake. Majoituspaikan majoituspaikoissa on keittiöt, patiot ja DVD-soitin.

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta8 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Savuton
  • Mikroaaltouuni

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)

  • Ilmastointi
  • Puutarha
  • Leikkikenttä

Kodin mukavuudet (6)

  • Ilmaisia vauvansänkyjä
  • Leikkikenttä paikan päällä
  • 3 makuuhuonetta
  • Keittiö
  • Oma kylpyhuone
  • Televisio

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Graham, TX

Lähettyvillä

  • Possum Kingdom Lake - 1 min kävelymatka - 0.1 km:n päässä
  • Possum Kingdom State Park - 36 min ajomatka - 46.4 km:n päässä
  • Fireman's Park - 42 min ajomatka - 43.8 km:n päässä
  • Hubbard Creek Lake - 54 min ajomatka - 71.2 km:n päässä
  • The Cliffs Golf Course - 58 min ajomatka - 86.0 km:n päässä

Liikkuminen

  • Wichita Falls, Texas (SPS-Sheppardin ilmavoimien tukikohta) – 117 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Hemmingway’s Craft House - ‬66 min ajomatka
  • ‪Boondocks - ‬60 min ajomatka
  • ‪Chapperal Grill The Cliffs - ‬62 min ajomatka
  • ‪PK Ice House - ‬60 min ajomatka
  • ‪Bonitaville - ‬66 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

'tin Star' Waterside Possum Kingdom Lake Retreat

  • Mökki sijaitsee loistavalla paikalla vain muutaman askeleen päässä kohteesta Possum Kingdom Lake. Majoituspaikan majoituspaikoissa on keittiöt, patiot ja DVD-soitin.

Yleistä

Majoituspaikan koko

    • Yksityinen mökki

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: apartment.
    • Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Perheille

  • Ilmainen vauvansänky
  • Leikkikenttä

Keittiö

  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Astianpesukone
  • Jääkone

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Vuodevaatteet saatavilla

Kylpyhuoneet

  • 2 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku

Viihde

  • Televisio
  • DVD-soitin

Ulkotilat

  • Patio
  • Puutarha

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Kattotuuletin

Lemmikit

  • Ei lemmikkejä

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
  • Palovaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin)

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko mökki lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Mitkä ovat majoituspaikan mökki sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Mitä tekemistä 'tin Star' Waterside Possum Kingdom Lake Retreat ja sen lähiympäristö tarjoavat?

'tin Star' Waterside Possum Kingdom Lake Retreat tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.

Löytyykö majoituspaikasta 'tin Star' Waterside Possum Kingdom Lake Retreat keittiö tai keittonurkkaus?

Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös jääpalakone ja mikroaaltouuni.

Löytyykö majoituksesta 'tin Star' Waterside Possum Kingdom Lake Retreat yksityisiä ulkotiloja?

Kyllä, tästä mökistä löytyy patio.

Millaisella alueella 'tin Star' Waterside Possum Kingdom Lake Retreat sijaitsee?

'tin Star' Waterside Possum Kingdom Lake Retreat sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Possum Kingdom Lake.