Big4 Whitsunday Islands Holiday Park

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli, jossa käytössäsi on ulkouima-allas

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Big4 Whitsunday Islands Holiday Park sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Port of Airlie.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pyykinpesutilat

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)

  • Ulkouima-allas
  • Itsepalvelupesula

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
2955 Shute Harbour Road, 2955 Shute Harbour Road, Flametree, QLD

Lähettyvillä

  • Conway National Park (kansallispuisto) - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Port of Airlie - 5 min ajomatka - 6.6 km:n päässä
  • Airlie Beach Lagoon - 6 min ajomatka - 7.3 km:n päässä
  • Airlie Beach Market - 6 min ajomatka - 7.3 km:n päässä
  • Coral Sea Marina - 7 min ajomatka - 9.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • Proserpine, Queensland (PPP-Whitsunday Coast) – 42 min ajomatka
  • Hamilton Island, Queensland (HTI-Iso valliriutta) – 21,9 km
  • Proserpinen asema – 28 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Boost Juice - ‬6 min ajomatka
  • ‪Jubilee Tavern - ‬4 min ajomatka
  • ‪The Hanger Cafe & Bar - ‬6 min kävelymatka
  • ‪The Garden Bar Bistro - ‬9 min ajomatka
  • ‪KC's Bar & Grill - ‬6 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Big4 Whitsunday Islands Holiday Park

  • Big4 Whitsunday Islands Holiday Park sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Port of Airlie.

Yleistä

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Palvelut

  • Pyykinpesutilat

Tilat

  • Ulkouima-allas

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Big4 Whitsunday Islands Holiday Park uima-allas?

Kyllä, täällä on ulkouima-allas.

Mitä tekemistä Big4 Whitsunday Islands Holiday Park ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Big4 Whitsunday Islands Holiday Park tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan.

Millaisella alueella Big4 Whitsunday Islands Holiday Park sijaitsee?

Big4 Whitsunday Islands Holiday Park sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Conway National Park (kansallispuisto).