Kangsar Inn 73

Majoituspaikan taso: 2
Majatalo kävelymatkan päässä kohteesta KOMTAR

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Kangsar Inn 73 sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista KOMTAR ja Gurney Drive (rantakatu).

Arvostelut

8,4 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
Nykyinen hinta on 21 €
sisältää verot ja maksut
7.9.–8.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 6/6 huonetta

Kahden hengen huone (kaksi sänkyä)

  • 16 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen suurta sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone

  • 16 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone

  • 18 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone

  • 18 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Perhehuone

  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 suurta parisänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Perhehuone

  • 51 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
73 Jalan Kuala Kangsar, George Town, Pulau Pinang, 10100

Lähettyvillä

  • Pasar Chowrastan markkinat - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Kidland Penang - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Georgetownin UNESCO:n historiallinen kohde - 5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • 1st Avenue Mall - 5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • KOMTAR - 7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Penang (PEN-Penangin kansainvälinen lentokenttä) – 27 min ajomatka
  • Penang Sentral – 29 min ajomatka
  • Tasek Gelugorin asema – 51 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Soon Yuen Kopitiam - ‬1 min kävelymatka
  • ‪Penang Road Famous Laksa - ‬1 min kävelymatka
  • ‪Bee Hooi Cafe 美辉茶餐中心 - ‬1 min kävelymatka
  • ‪Sheng Ling Xuan Medicated Herbal Tea - ‬1 min kävelymatka
  • ‪年味饺子 Nian Wei Chinese Dumplings - ‬1 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Kangsar Inn 73

  • Kangsar Inn 73 sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista KOMTAR ja Gurney Drive (rantakatu).

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 7 huonetta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.30.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse aikaisintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
DONE

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä

Huoneen palvelut/mukavuudet

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))

Maksut ja käytännöt

Pakolliset lisämaksut

Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
  • Kaupungin perimä vero: 2.00 MYR per majoitustila per yö

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Kangsar Inn 73 lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Kangsar Inn 73 pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kangsar Inn 73 ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.

Mitkä ovat majoituspaikan Kangsar Inn 73 sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.30. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Millaisella alueella Kangsar Inn 73 sijaitsee?

Kangsar Inn 73 sijaitsee vain 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta KOMTAR ja 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Georgetownin UNESCO:n historiallinen kohde.