Koko loma-asunto
Under The Sea Pool and Hot Tub
Majoituspaikan taso: 3
Mökki, jossa käytössäsi on ulkouima-allas
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Under The Sea Pool and Hot Tub valokuvagalleria





Mökki sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Daytona International Speedway ja Embry-Riddle Aeronautical University (yliopisto). Majoituspaikan palveluihin kuuluu ulkouima-allas ja puutarha, ja sen huoneissa on erilaisia mukavuuksia, kuten kuivausrummut ja mikroaaltouunit.
Koko koti
3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
- Ulkouima-allas
- Ilmastointi
- Puutarha
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 3 makuuhuonetta
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Televisio
- Puutarha
- Kylpyamme tai suihku
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

The Scoot Inn
Harbor Oaks
The Scoot Inn
Harbor Oaks
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.2 kautta 10, 192 arvostelua
4,2
192 arvostelua
Hinta on 55 €
55 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

Seaside Escape Ocean Views Indoor Outdoor Pool
Bostwick Park
Seaside Escape Ocean Views Indoor Outdoor Pool
Bostwick Park
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi

Daytona Beach XI
Daytona Beach
Daytona Beach XI
Daytona Beach
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
8.8 kautta 10, Loistava, 6 arvostelua
8,8
Loistava
6 arvostelua

Breezy Daytona Beach Studio w/ Balcony & Views!
Daytona Beach Shores
Breezy Daytona Beach Studio w/ Balcony & Views!
Daytona Beach Shores
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 5 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
5 arvostelua

Dog-friendly Home With Tesla EV Charger, Yard, Patio, Grill, AC, & W/D
Indian Trails
Dog-friendly Home With Tesla EV Charger, Yard, Patio, Grill, AC, & W/D
Indian Trails
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Oceanfront Daytona Beach Studio w/ Pool Access
Daytona Beach Shores
Oceanfront Daytona Beach Studio w/ Pool Access
Daytona Beach Shores
- Uima-allas
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
4.0 kautta 10, 1 arvostelu
4,0
1 arvostelu

Outriggers 18- Happy Daze
North Causeway
Outriggers 18- Happy Daze
North Causeway
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Lapsiystävällisiä aktiviteetteja

The Good Ole' Days
Kingston
The Good Ole' Days
Kingston
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi

Dolphin Beach Club
Ortona Park
Dolphin Beach Club
Ortona Park
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
8.6 kautta 10, Loistava, 11 arvostelua
8,6
Loistava
11 arvostelua

Outrigger Beach Club Resort by Coolvacay
Ormond Beach
Outrigger Beach Club Resort by Coolvacay
Ormond Beach
- Uima-allas
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
8.8 kautta 10, Loistava, 12 arvostelua
8,8
Loistava
12 arvostelua
Hinta on 140 €
140 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

5824 Westport Drive, Port Orange, FL, 32127
Lähettyvillä
- Port Orange United Church of Christ - 10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
- Daytona International Speedway - 15 min ajomatka - 17.4 km:n päässä
- Embry-Riddle Aeronautical University (yliopisto) - 17 min ajomatka - 19.3 km:n päässä
- Daytona Beach Boardwalk - 24 min ajomatka - 18.0 km:n päässä
- Daytona Lagoon Waterpark (vesipuisto) - 25 min ajomatka - 18.3 km:n päässä
Liikkuminen
- Daytona Beach, FL (DAB-Daytona Beachin kansainvälinen lentoasema) – 19 min ajomatka
- Orlando, FL (SFB-Orlando Sanfordin kansainvälinen lentoasema) – 53 min ajomatka
- Daytona Beachin asema – 26 min ajomatka
Ravintoloita
- Wawa - 5 min ajomatka
- Chick-fil-A - 4 min ajomatka
- Applebee's Grill + Bar - 5 min ajomatka
- 7-Eleven - 5 min ajomatka
- Texas Roadhouse - 5 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Under The Sea Pool and Hot Tub
- Mökki sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Daytona International Speedway ja Embry-Riddle Aeronautical University (yliopisto). Majoituspaikan palveluihin kuuluu ulkouima-allas ja puutarha, ja sen huoneissa on erilaisia mukavuuksia, kuten kuivausrummut ja mikroaaltouunit.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen mökki
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: We will send you the instructions.
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikit sallitaan
- Avustajaeläimet tervetulleita
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Ulkouima-allas
Keittiö
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Astianpesukone
Makuuhuoneet
- 3 makuuhuonetta
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- 2 kylpyhuonetta
- Kylpyamme tai suihku
Viihde
- Televisio
Ulkotilat
- Puutarha
Pyykinpesu
- Kuivausrumpu
Työtilat
- Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
- Lämmitys
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
- Lemmikkiystävällinen
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin)
Maksut ja käytännöt
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Onko majoituspaikassa mökki uima-allas?
Kyllä, täällä on ulkouima-allas.
Salliiko mökki lemmikit?
Kyllä, lemmikit ovat tervetulleita.
Mitkä ovat majoituspaikan mökki sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Under The Sea Pool and Hot Tub ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Under The Sea Pool and Hot Tub tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja puutarhan.
Löytyykö majoituspaikasta Under The Sea Pool and Hot Tub keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyy myös mikroaaltouuni.
Millaisella alueella Under The Sea Pool and Hot Tub sijaitsee?
Under The Sea Pool and Hot Tub sijaitsee vain 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Port Orange United Church of Christ.