Loma-asunto
House non Available Because of Technical Problems
Huoneistot, joissa käytössäsi on keittiö ja parveke
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan House non Available Because of Technical Problems valokuvagalleria





Nauti vierailustasi kohteessa Castel di Tora yöpymällä House non Available Because of Technical Problems -majoituspaikassa. Majoituspaikan huoneistoissa on keittiöt, parvekkeet ja ilmainen langaton internetyhteys.
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Jääkaappi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
- 4 huoneistoa
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

The 'castelletto' Holiday House
Poggio San Lorenzo
The 'castelletto' Holiday House
Poggio San Lorenzo
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 338 €
338 €
sisältää verot ja maksut
10.9.–11.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Castel di Tora, RI
Lähettyvillä
- Lago del Turanon järvi - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
- Villa d'Este (rakennus) - 54 min ajomatka - 63.8 km:n päässä
- Monte Livatan vuori - 55 min ajomatka - 51.1 km:n päässä
- Roma Est (kauppakeskus) - 58 min ajomatka - 80.8 km:n päässä
- Terme di Roma - 58 min ajomatka - 79.7 km:n päässä
Liikkuminen
- Colli di Monte Boven asema – 30 min ajomatka
- Rovianon asema – 33 min ajomatka
- Carsolin asema – 34 min ajomatka
Ravintoloita
- Ristorante Maria Fontana - 19 min ajomatka
- Bar Trattoria Dea - 4 min ajomatka
- Taka Pizza - 26 min ajomatka
- Ristorante L'Angoletto - 6 min kävelymatka
- Sapore di Mare - 19 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
House non Available Because of Technical Problems
- Nauti vierailustasi kohteessa Castel di Tora yöpymällä House non Available Because of Technical Problems -majoituspaikassa. Majoituspaikan huoneistoissa on keittiöt, parvekkeet ja ilmainen langaton internetyhteys.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 4 huoneistoa
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 15.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikit yöpyvät ilmaiseksi
- Avustajaeläimet tervetulleita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Keittiö
- Jääkaappi
- Liesi
- Uuni
- Leivänpaahdin
- Vedenkeitin
Makuuhuoneet
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- Suihku
- Pyyhkeet saatavilla
Ulkotilat
- Parveke
Pyykinpesu
- Kuivausrumpu
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
- Lemmikkiystävällinen
- Lemmikit yöpyvät ilmaiseksi
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- 4 huonetta
- Käynti huoneisiin ulkokäytävän kautta
Maksut ja käytännöt
Lapset ja lisävuoteet
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko House non Available Because of Technical Problems lemmikit?
Kyllä, lemmikit yöpyvät ilmaiseksi.
Mitkä ovat majoituspaikan House non Available Because of Technical Problems sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 15.00.
Löytyykö majoituspaikasta House non Available Because of Technical Problems keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös leivänpaahdin ja jääkaappi.
Löytyykö majoituksesta House non Available Because of Technical Problems yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, jokaisesta huoneistosta löytyy parveke.
Millaisella alueella House non Available Because of Technical Problems sijaitsee?
House non Available Because of Technical Problems sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Lago del Turanon järvi.