Koko loma-asunto
Ocean View, Pool & Boat Dock: Indian Rocks Retreat
Majoituspaikan taso: 3
Mökki, jossa käytössäsi on ulkouima-allas ja joka sijaitsee lähellä kohdetta St. Petersburg - Clearwater Beaches
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Ocean View, Pool & Boat Dock: Indian Rocks Retreat valokuvagalleria





Mökki sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta St. Petersburg - Clearwater Beaches. Majoituspaikan majoituspaikoissa on keittiöt ja patiot.
Koko koti
5 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta10 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
- Ulkouima-allas
- Ilmastointi
- Grillausmahdollisuus
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 5 makuuhuonetta
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Olohuone
- Televisio
- Patio
Nykyinen hinta on 741 €
741 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Indian Rocks Escape
Largo
Indian Rocks Escape
Largo
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti

Heated Pool & Spa, 4 Mi to Beach: Seminole Home
Walsingham
Heated Pool & Spa, 4 Mi to Beach: Seminole Home
Walsingham
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Four Bed Home With Pool Game Room Bar Near Beach
Keskuspuiston alue
Four Bed Home With Pool Game Room Bar Near Beach
Keskuspuiston alue
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Lounge-alue
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 3 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
3 arvostelua

350 Ft to Beach! 'lizard Lair' in Indian Rocks
Indian Rocks Beach
350 Ft to Beach! 'lizard Lair' in Indian Rocks
Indian Rocks Beach
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Stones Throw Beachfront Family Suite 3 Views
Independence Square
Stones Throw Beachfront Family Suite 3 Views
Independence Square
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 340 €
340 €
sisältää verot ja maksut
2.9.–3.9.

Waterfront Getaway w/ Pool & Dock - Walk to Beach!
Indian Rocks Beach
Waterfront Getaway w/ Pool & Dock - Walk to Beach!
Indian Rocks Beach
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
Hinta on 783 €
783 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Near Indian Rocks Beach! Home w/ Backyard Oasis
Largo
Near Indian Rocks Beach! Home w/ Backyard Oasis
Largo
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen

Heated Pool Home Pool Table Spacious Family
Largo
Heated Pool Home Pool Table Spacious Family
Largo
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Lounge-alue
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 2 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
2 arvostelua

Direct Beach Access Oceanfront Condo Big Balcony
Indian Shores
Direct Beach Access Oceanfront Condo Big Balcony
Indian Shores
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Lounge-alue

3 Mi to Beach: Modern Retreat in Largo!
Largo
3 Mi to Beach: Modern Retreat in Largo!
Largo
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Indian Rocks Beach, FL
Lähettyvillä
- St. Petersburg - Clearwater Beaches - 2 min ajomatka - 1.0 km:n päässä
- Sand Key Park - 14 min ajomatka - 9.5 km:n päässä
- Clearwater Beach - 19 min ajomatka - 12.9 km:n päässä
- John's Pass Village & Boardwalk - 30 min ajomatka - 19.9 km:n päässä
- Raymond James -stadion - 53 min ajomatka - 52.3 km:n päässä
Liikkuminen
- St. Petersburg, FL (PIE-St. Petersburg-Clearwaterin kansainvälinen lentoasema) – 31 min ajomatka
- St. Petersburg, Florida (SPG-Albert Whitted) – 44 min ajomatka
- Tampa, FL (TPA-Tampan kansainvälinen lentoasema) – 47 min ajomatka
- Tampa, FL (TPF-Peter O. Knightin lentoasema) – 61 min ajomatka
Ravintoloita
- Coco’s Crush Bar And Grill - 4 min ajomatka
- Guppy's On the Beach - 4 min ajomatka
- Maggie Mae's on the Bluffs - 7 min ajomatka
- Sekushi - 8 min ajomatka
- Oda E Miqve - 10 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Ocean View, Pool & Boat Dock: Indian Rocks Retreat
- Mökki sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta St. Petersburg - Clearwater Beaches. Majoituspaikan majoituspaikoissa on keittiöt ja patiot.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen mökki
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
- Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
- Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: apartment.
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
- Ilmainen pysäköinti lähistöllä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Ulkouima-allas
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
- Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
Keittiö
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Astianpesukone
- Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
- Tehosekoitin
- Talouspaperi
Makuuhuoneet
- 5 makuuhuonetta
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- 3 kylpyhuonetta
- Suihku
Oleskelutilat
- Olohuone
Viihde
- Televisio
Ulkotilat
- Patio
- Grilli
Pyykinpesu
- Pyykinpesukone ja kuivausrumpu
Työtilat
- Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
- Kattotuuletin
- Lämmitys
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Turvaominaisuudet
- Häkävaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
- Palovaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin)
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Onko majoituspaikassa mökki uima-allas?
Kyllä, täällä on ulkouima-allas.
Salliiko mökki lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako mökki pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan mökki sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00. Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.
Mitä tekemistä Ocean View, Pool & Boat Dock: Indian Rocks Retreat ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Ocean View, Pool & Boat Dock: Indian Rocks Retreat tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan.
Löytyykö majoituspaikasta Ocean View, Pool & Boat Dock: Indian Rocks Retreat keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös tehosekoitin, ruoanlaittovälineet ja mikroaaltouuni.
Löytyykö majoituksesta Ocean View, Pool & Boat Dock: Indian Rocks Retreat yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, tästä mökistä löytyy patio.
Millaisella alueella Ocean View, Pool & Boat Dock: Indian Rocks Retreat sijaitsee?
Ocean View, Pool & Boat Dock: Indian Rocks Retreat sijaitsee vain 19 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta St. Petersburg - Clearwater Beaches.