Koko loma-asunto
Fabulous 6 Bedroom Victorian Period House
Majoituspaikan taso: 3
Huvila, jossa käytössäsi on takka; Derryn kaupunginmuurit lähellä
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Fabulous 6 Bedroom Victorian Period House valokuvagalleria





Huvila sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Derryn kaupunginmuurit. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Puutarha, keittiö ja takka ovat muita majoituspaikan tarjoamia palveluita ja mukavuuksia.
Arvostelut
7,67,6 kautta 10.
Hyvä
Koko koti
6 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta14 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Jääkaappi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- 11 huvilaa
- Puutarha
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 6 makuuhuonetta
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Televisio
- Puutarha
- Takka
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Farnham Estate Spa & Golf Resort
Cavan
Farnham Estate Spa & Golf Resort
Cavan
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 000 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
1 000 arvostelua
Hinta on 209 €
209 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Cabra Castle Hotel
Kingscourt
Cabra Castle Hotel
Kingscourt
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Baari
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 978 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
978 arvostelua
Hinta on 198 €
198 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Dungimmon House
Ballyconnell
Dungimmon House
Ballyconnell
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 91 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
91 arvostelua
Hinta on 100 €
100 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Creighton Hotel
Clones
Creighton Hotel
Clones
- Ilmainen aamiainen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 3 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
3 arvostelua
Hinta on 139 €
139 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

An Grianan Hotel
Burt
An Grianan Hotel
Burt
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Baari
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 418 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
418 arvostelua
Hinta on 121 €
121 €
sisältää verot ja maksut
13.9.–14.9.

Gapple Cottage
Rathmullan
Gapple Cottage
Rathmullan
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 2 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
2 arvostelua
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Londonderry, Northern Ireland
Lähettyvillä
- Waterside Theatre - 12 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
- Foyleside Shopping Centre (ostoskeskus) - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
- Derryn kaupunginmuurit - 17 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
- Millennium Forum - 18 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
- Peace Bridge (silta) - 18 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
Liikkuminen
- Londonderry (LDY-City of Derry) – 20 min ajomatka
- Letterkenny (LTR-Letterkenny Airfieldin lentoasema) – 33 min ajomatka
- Londonderryn juna-asema – 9 min kävelymatka
- Bellarenan asema – 30 min ajomatka
Ravintoloita
- Walled City Brewery - 14 min kävelymatka
- The Blackbird - 2 min ajomatka
- Rosta. - 14 min kävelymatka
- The Guildhall Taphouse - 3 min ajomatka
- Mandarin Palace - 3 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Fabulous 6 Bedroom Victorian Period House
- Huvila sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Derryn kaupunginmuurit. Asiakkaat voivat hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Puutarha, keittiö ja takka ovat muita majoituspaikan tarjoamia palveluita ja mukavuuksia.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen huvila
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen pä ättyy: klo 16.00
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
- Avustajaeläimet tervetulleita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Keittiö
- Jääkaappi
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Leivänpaahdin
- Vedenkeitin
Makuuhuoneet
- 6 makuuhuonetta
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- 4 kylpyhuonetta
- Suihku
- Pyyhkeet saatavilla
- Hiustenkuivaaja
Oleskelutilat
- Takka
Viihde
- Televisio
Ulkotilat
- Parveke
- Piha
- Puutarha
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- 11 huonetta
- Käynti huoneisiin ulkokäytävän kautta
Maksut ja käytännöt
Hyvitettävät takuumaksut
- Takuumaksu vaurioiden varalle: 500 GBP per yöpyminen
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko huvila lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita.
Tarjoaako huvila pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan huvila sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Fabulous 6 Bedroom Victorian Period House ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Fabulous 6 Bedroom Victorian Period House tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Löytyykö majoituspaikasta Fabulous 6 Bedroom Victorian Period House keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös leivänpaahdin, jääkaappi ja mikroaaltouuni.
Löytyykö majoituksesta Fabulous 6 Bedroom Victorian Period House yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, tästä huvilasta löytyy parveke ja piha.
Millaisella alueella Fabulous 6 Bedroom Victorian Period House sijaitsee?
Fabulous 6 Bedroom Victorian Period House sijaitsee vain 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Londonderryn juna-asema ja 16 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Derryn kaupunginmuurit.