Koko loma-asunto
Praia da Luz Private Pool Sea View Villa
Majoituspaikan taso: 2
Huvila helpon matkan päässä kohteesta Praia da Luz
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Praia da Luz Private Pool Sea View Villa valokuvagalleria





Praia da Luz Private Pool Sea View Villa sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Praia da Luz ja Lagosin venesatama.
Koko koti
4 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta8 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
- Lapsiystävällisiä aktiviteetteja
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (5)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (5)
- 7 huvilaa
- Puutarha
- Pelihalli/-huone
- Grillausmahdollisuus
- Leikkikenttä
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- Leikkikenttä paikan päällä
- 4 makuuhuonetta
- Oma kylpyhuone
- Puutarha
- Pelihalli/-huone
- Grilli tai grillejä
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Lagos Atlantic Hotel
Porto de Mós
Lagos Atlantic Hotel
Porto de Mós
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 648 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
648 arvostelua
Hinta on 198 €
198 €
sisältää verot ja maksut
19.9.–20.9.

Marina Club Suite Hotel
Lagosin venesatama
Marina Club Suite Hotel
Lagosin venesatama
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
9.0 kautta 10, Upea, 709 arvostelua
9,0
Upea
709 arvostelua
Hinta on 177 €
177 €
sisältää verot ja maksut
20.9.–21.9.

NAU Salema Beach Village
Vila do Bispo
NAU Salema Beach Village
Vila do Bispo
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 790 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
790 arvostelua
Hinta on 170 €
170 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.

Belmar Spa & Beach Resort
Porto de Mós
Belmar Spa & Beach Resort
Porto de Mós
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
9.2 kautta 10, Upea, 1 410 arvostelua
9,2
Upea
1 410 arvostelua

Wyndham Residences Alvor Beach
Torralta
Wyndham Residences Alvor Beach
Torralta
- Uima-allas
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 258 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
258 arvostelua
Hinta on 174 €
174 €
sisältää verot ja maksut
26.9.–27.9.

Aurora SOl
Lagos
Aurora SOl
Lagos
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 42 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
42 arvostelua

Estrela da Luz
Lagos
Estrela da Luz
Lagos
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
9.2 kautta 10, Upea, 154 arvostelua
9,2
Upea
154 arvostelua

Pestana Blue Alvor Beach - All Inclusive Hotel
Torralta
Pestana Blue Alvor Beach - All Inclusive Hotel
Torralta
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 32 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
32 arvostelua
Hinta on 302 €
302 €
sisältää verot ja maksut
25.9.–26.9.

Hotel Carvoeiro Plaza
Lagoa
Hotel Carvoeiro Plaza
Lagoa
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 405 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
405 arvostelua
Hinta on 150 €
150 €
sisältää verot ja maksut
25.9.–26.9.

Belver Porto Dona Maria Resort
Lagos
Belver Porto Dona Maria Resort
Lagos
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 160 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
160 arvostelua
Hinta on 121 €
121 €
sisältää verot ja maksut
25.9.–26.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Lagos, Faro District
Lähettyvillä
- Luzin ranta - 20 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
- Praia da Luz - 20 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
- Lagosin venesatama - 14 min ajomatka - 10.3 km:n päässä
- Dona Anan uimaranta - 15 min ajomatka - 11.0 km:n päässä
- Praia de Camilo - 17 min ajomatka - 12.1 km:n päässä
Liikkuminen
- Portimao (PRM) – 26 min ajomatka
- Faro (FAO-Faron kansainvälinen lentokenttä) – 68 min ajomatka
- Lagosin asema – 14 min ajomatka
- Lagoa Ferragudon asema – 28 min ajomatka
- Silvesin asema – 29 min ajomatka
Ravintoloita
- Latitude Wine & Tapas - 2 min ajomatka
- ZaZu Beach Club - 19 min kävelymatka
- Luz Beach Café - 20 min kävelymatka
- The Studio - Coffee Roaster and Cafe - 19 min kävelymatka
- Lazuli - 2 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Praia da Luz Private Pool Sea View Villa
- Praia da Luz Private Pool Sea View Villa sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Praia da Luz ja Lagosin venesatama.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 7 yksikköä
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 25 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 25
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
- Avustajaeläimet tervetulleita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Pysäköinti mahdollista kadulla
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Pysäköinti kadulla saatavilla
Perheille
- Leikkikenttä
Viihde
- Pelihalli/-huone
Ulkotilat
- Grilli
- Puutarha
Lemmikit
- Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- 7 huonetta
Maksut ja käytännöt
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club ja JCB International
Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 51236/AL
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Praia da Luz Private Pool Sea View Villa lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita.
Tarjoaako Praia da Luz Private Pool Sea View Villa pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Valitettavasti ei, mutta katupysäköinti on saatavilla.
Mitkä ovat majoituspaikan Praia da Luz Private Pool Sea View Villa sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Mitä tekemistä Praia da Luz Private Pool Sea View Villa ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Praia da Luz Private Pool Sea View Villa tarjoaa asiakkaiden käyttöön pelihuoneen ja puutarhan.
Millaisella alueella Praia da Luz Private Pool Sea View Villa sijaitsee?
Praia da Luz Private Pool Sea View Villa sijaitsee vain 20 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Praia da Luz ja 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Cádizin lahti.