Fabhotel Lexus.5
Majoituspaikan taso: 3
Hotelli
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Fabhotel Lexus.5 valokuvagalleria





Fabhotel Lexus.5 sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Yhdysvaltain pääkonsulaatti. Lisäksi tämä hotelli sijaitsee 4 kilometrin päässä kohteesta Juhun ranta.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (6)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (6)
- Päivittäinen siivous
- Aamiainen saatavilla
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Ilmastointi
- Tallelokero vastaanotossa
- Matkatavarasäilytys
Kodin mukavuudet (5)
Kodin mukavuudet (5)
- Oma kylpyhuone
- Päivittäinen siivous
- Kaapelitelevisio
- Ylelliset vuodevaatteet
- Ilmaiset hygieniatuotteet
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 4/4 huonetta
Avaa kaikki huonetyypin Deluxe-huone kuvat

Deluxe-huone
- 8 m²
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Premium-huone kuvat

Premium-huone
- 9 m²
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Luksushuone kuvat

Luksushuone
- 13 m²
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 keskisuuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Perhehuone kuvat

Perhehuone
- 13 m²
- 1 makuuhuone
- 3 henkilöä
- 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Fabhotel Admiral
Andheri East
Fabhotel Admiral
Andheri East
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 2 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
2 arvostelua
Hinta on 25 €
25 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

Fabhotel Elvis International
Powai
Fabhotel Elvis International
Powai
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
8.8 kautta 10, Loistava, 3 arvostelua
8,8
Loistava
3 arvostelua
Hinta on 27 €
27 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

HOTEL COZY INN
Marol
HOTEL COZY INN
Marol
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
Hinta on 19 €
19 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Fabhotel Majestic Crest
Saki Naka
Fabhotel Majestic Crest
Saki Naka
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
Hinta on 19 €
19 €
sisältää verot ja maksut
15.9.–16.9.

FabHotel Rio House Apartment
Malad West
FabHotel Rio House Apartment
Malad West
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Fabexpress Green View
Goregaon East
Fabexpress Green View
Goregaon East
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Fabhotel New Silver Elite
Mumbai
Fabhotel New Silver Elite
Mumbai
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
6.0 kautta 10, 1 arvostelu
6,0
1 arvostelu
Hinta on 16 €
16 €
sisältää verot ja maksut
20.9.–21.9.

Via The Sunset Avenue Mumbai
Marol
Via The Sunset Avenue Mumbai
Marol
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
Hinta on 15 €
15 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

Hotel Gorrion
Marol
Hotel Gorrion
Marol
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
Hinta on 25 €
25 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

FabHotel Spring inn
Kandiwali West
FabHotel Spring inn
Kandiwali West
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
7.0 kautta 10, Hyvä, 2 arvostelua
7,0
Hyvä
2 arvostelua
Hinta on 26 €
26 €
sisältää verot ja maksut
2.9.–3.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Bungalow. 107, SVP Nagar, Versova,, Mhada, Four Bungalow, Andheri West, Mumbai, 400053
Lähettyvillä
- Laxmin teollisuusalue - 10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
- Star Bazaar - 18 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
- Versova Beach (ranta) - 20 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
- Fun Republic -ostoskeskus - 6 min ajomatka - 2.0 km:n päässä
- Infiniti Mall - 7 min ajomatka - 2.0 km:n päässä
Liikkuminen
- Chhatrapati Shivajin kansainvälinen lentokenttä (BOM) – 31 min ajomatka
- Navi Mumbain kansainvälinen lentoasema (NMI) – 91 min ajomatka
- Mumbai Jogeshwarin asema – 5 min ajomatka
- Pahadi Goregaonin asema – 5 min ajomatka
- Mumbai Andherin asema – 5 min ajomatka
- Versova -asema – 21 min kävelymatka
- D.N. Nagarin asema – 21 min kävelymatka
- Lower Oshiwara -asema – 24 min kävelymatka
Ravintoloita
- McDonald's - 18 min kävelymatka
- Global Fusion - 15 min kävelymatka
- Goa Portuguesa Restobar - 8 min kävelymatka
- Que Sera Sera - 15 min kävelymatka
- Starbucks - 19 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Fabhotel Lexus.5
- Fabhotel Lexus.5 sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Yhdysvaltain pääkonsulaatti. Lisäksi tämä hotelli sijaitsee 4 kilometrin päässä kohteesta Juhun ranta.
Yleistä
Hotellin koko
- 16 huonetta
- 3 kerrosta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
- Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lapset
- Ei vauvansänkyjä
Lemmikit
- Ei lemmikkejä tai avustajaeläimiä
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)
Pysäköinti
- Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
Muut tiedot
- Merkityt tupakointialueet (sakkoja veloitetaan)
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ruoka ja juoma
- Mannermainen aamiainen (lisämaksusta) päivittäin klo 8.00–10.00
- Ilmaiset päivittäiset hotellinjohtajan kutsut
Palvelut
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Matkatavarasäilytys
Tilat
- 1 rakennus/torni
- Rakennettu vuonna 2021
- Tallelokero vastaanotossa
- Perinteinen
Esteettömyys
- Ylempiin kerroksiin pääsee vain portaita pitkin
- Laattalattiat julkisissa tiloissa
Huoneen palvelut/mukavuudet
Viihdykettä
- 28-tuumainen LCD-televisio
- Kaapelikanavat
Ole kuin kotonasi
- Ilmastointi
- Kattotuuletin
Nuku hyvin
- Ylelliset vuodevaatteet
Henkilökohtainen hygienia
- Yksityinen kylpyhuone
- Sadesuihkupää
- Vain suihku
- Ilmaiset hygieniatuotteet
- Pyyhkeet
- Hammasharja ja -tahna (pyynnöstä)
- Vessapaperi
Yhteydenpito
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus 25+ Mbit/s)
Ruoka ja juoma
- Ilmainen pullovesi
Muuta
- Päivittäinen siivous
- Tallelokero huoneessa
Maksut ja käytännöt
Vaihtoehtoiset lisämaksut
- Mannermainen aamiainen tarjotaan lisämaksusta, joka on noin 300 INR aikuisille ja 100 INR lapsille
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana palosammutin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express ja JCB International
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Fabhotel Lexus.5 Hotel
Fabhotel Lexus.5 Mumbai
Fabhotel Lexus.5 Hotel Mumbai
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Fabhotel Lexus.5 lemmikit?
Lemmikkejä ja avustajaeläimiä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Fabhotel Lexus.5 pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Fabhotel Lexus.5 ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.
Mitkä ovat majoituspaikan Fabhotel Lexus.5 sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Millaisella alueella Fabhotel Lexus.5 sijaitsee?
Fabhotel Lexus.5 sijaitsee vain 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Kokilaben Dhirubhai Ambanin sairaala ja lääketieteellinen tutkimuslaitos ja 11 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Laxmin teollisuusalue.