Koko huoneisto
Main Residences
Majoituspaikan taso: 3.5
Kaupungin keskustassa sijaitsevat huoneistot, joissa käytössäsi on memory foam -patjallinen sänky
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Main Residences valokuvagalleria





Main Residences sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Surfers Paradise Beach ja Cavill Avenue. Majoituspaikka tarjoaa erilaisia ilmaisia etuja, kuten langattoman internetyhteyden ja omatoimisen pysäköinnin, ja tekemistä kaipaavat asiakkaat voivat vaeltaa/pyöräillä lähialueella. Huoneistoissa on erilaisia mukavuuksia, kuten memory foam -patjalliset sängyt, ylelliset vuodevaatteet ja tyynyvalikoima.
Arvostelut
6,46,4 kautta 10.
Hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Jääkaappi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (10)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (10)
- 37 huoneistoa
- Lähellä rantaa
- Puutarha
- Kirjasto
- Yhteinen olohuone
- Myyntiautomaatti
- Mikroaaltouuni yleisissä tiloissa
- Jääkaappi yleisissä tiloissa
- Itsepalvelupesula
- Televisio yleisissä tiloissa
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- Täysikokoinen jääkaappipakastin
- Korkealuokkaiset TV-kanavat
- Puutarha
- Pyykinpesutilat
- Pimennysverhot
- Säädeltävä ilmastointi huoneessa
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Deluxe-huone, näköala puutarhaan kuvat

Deluxe-huone, näköala puutarhaan
- Näkymä puutarhaan
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 keskisuuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Deluxe-huone, tupakointi kielletty, kaupunkinäköala kuvat

Deluxe-huone, tupakointi kielletty, kaupunkinäköala
- Näkymä kaupungille
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 keskisuuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Quest Southport
Southport
Quest Southport
Southport
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Pysäköinti saatavilla
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 22 arvostelua
9,8
Poikkeuksellisen hyvä
22 arvostelua
Hinta on 130 €
130 €
sisältää verot ja maksut
9.9.–10.9.

Luxurious 2bed 2bath APT With Parking@southport
Southport
Luxurious 2bed 2bath APT With Parking@southport
Southport
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi

Luxury Apartment Perfect for Holidays on the Coast
Southport
Luxury Apartment Perfect for Holidays on the Coast
Southport
- Uima-allas
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

26 White St, Southport, QLD, 4215
Lähettyvillä
- Australia Fair Shopping Centre (ostoskeskus) - 5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
- Broadwater Parklands - 9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
- Gold Coast Aquatic Centre - 14 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
- Marina Mirage Shopping Centre (ostoskeskus) - 5 min ajomatka - 3.8 km:n päässä
- Sea World (merimaailma) - 6 min ajomatka - 4.6 km:n päässä
Liikkuminen
- Gold Coast, Queensland (OOL-Coolangatta) – 44 min ajomatka
- Helensvalen asema – 18 min ajomatka
- Pimpana Ormeaun asema – 23 min ajomatka
- Gold Coast City Coomeran asema – 25 min ajomatka
Ravintoloita
- Guzman Y Gomez - 6 min kävelymatka
- Say Sushi - 6 min kävelymatka
- Distractions Espresso - 3 min kävelymatka
- Hungry Jack's - 6 min kävelymatka
- Yuyin Chinese Cuisine - 6 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Main Residences
- Main Residences sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Surfers Paradise Beach ja Cavill Avenue. Majoituspaikka tarjoaa erilaisia ilmaisia etuja, kuten langattoman internetyhteyden ja omatoimisen pysäköinnin, ja tekemistä kaipaavat asiakkaat voivat vaeltaa/pyöräillä lähialueella. Huoneistoissa on erilaisia mukavuuksia, kuten memory foam -patjalliset sängyt, ylelliset vuodevaatteet ja tyynyvalikoima.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 37 huoneistoa
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
- Express-uloskirjautuminen saatavilla
- Aikainen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet älylukon avaamiseen sähköpostitse aikaisintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
- Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 17.00 jälkeen
- Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Uloskirjautumisohjeet
- Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
- Poista henkilökohtaiset tavarat
- Sammuta valot
Lapset
- Ei vauvansänkyjä
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
Pysäköinti
- Ilmainen kattamaton omatoiminen pysäköinti paikan päällä
- Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia
Muut tiedot
- Merkityt tupakointialueet
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
- Lähellä rantaa
Internet
- Ilmainen Wi-Fi, jonka nopeus on 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle)
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen kattamaton pysäköintipaikka paikan päällä
- Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia
Ruoka ja juoma
- Jääkaappi (täysikokoinen)
- Jaettu mikroaaltouuni
- Siivousvälineet
Makuuhuoneet
- Ylelliset vuodevaatteet
- Hypoallergeeniset vuodevaatteet
- Vuodevaatteet saatavilla
- Memory foam -patja
- Tyynyvalikoima
Kylpyhuoneet
- Jaettu kylpyhuone
- Saippua
- Vessapaperi
- Pyyhkeet saatavilla
- Sampoo
Oleskelutilat
- Kirjasto
Viihde
- 40-tuumainen älytelevisio, jossa korkealuokkaiset TV-kanavat
- Netflix
- Suoratoistopalvelut
- Televisio yleisissä tiloissa
Ulkotilat
- Puutarha
- Ulkokalusteet
- Ulkona sijaitseva oleskelualue
Pyykinpesu
- Pyykinpesutilat
- Pyykinpesuaine
Työtilat
- Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
Ilmastointi
- Ilmastointi
- Lämmitys
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyysominaisuuksia, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
- Luiska pääsisäänkäynnillä
- Vipuovenkahvat
- Ei hissejä
- Laattalattiat julkisissa tiloissa
- Laattalattiat huoneissa
- Ylempiin kerroksiin pääsee vain portaita pitkin
- Merkityt tupakointialueet
Palvelut ja mukavuudet
- Pimennysverhot
- Virtuaalinen vastaanotto
- Myyntiautomaatti
- Sisäänpääsy mobiiliavaimella
- Yhteinen olohuone
Sijainti
- Lähellä kävelysiltaa
- Bisnesalueella
- Kaupungin keskustassa
- Lähellä lahtea
Tekemistä
- Valaiden katselumahdollisuus lähistöllä
- Polkupyörien vuokrausmahdollisuus lähistöllä
- Skoottereiden/mopojen vuokrausmahdollisuus lähistöllä
- Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
- Ekokiertoajeluja lähistöllä
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- 37 huonetta
Maksut ja käytännöt
Hyvitettävät takuumaksut
- Takuumaksu: 100 AUD per majoitustila per yöpyminen
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Main Residences lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Main Residences pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia.
Mitkä ovat majoituspaikan Main Residences sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00. Express-uloskirjautuminen on saatavilla.
Mitä tekemistä Main Residences ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Sinulla on mahdollisuus harrastaa monenlaisia aktiviteetteja lähistöllä, kuten pyöräillä ja vaeltaa. Lähistöllä oleviin aktiviteettimahdollisuuksiin kuuluu ekokiertomatkat. Main Residences tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös puutarhan.
Millaisella alueella Main Residences sijaitsee?
Main Residences sijaitsee alueella Southport. Broadwater Parklands on vain 11 minuutin ja Australia Fair Shopping Centre (ostoskeskus) vain 6 minuutin kävelymatkan päässä.