Beach Cove Resort
Majoituspaikan taso: 3
Rannalla sijaitseva aamiaismajoitus, jossa käytössäsi on rantabaari
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Beach Cove Resort valokuvagalleria





Beach Cove Resort sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista North Myrtle Beach Beaches ja Barefoot Landing. Kun olet nauttinut majoituspaikan 3 ulkouima-altaasta, voit rentoutua drinkin äärellä rantabaarissa. Muihin palveluihin kuuluu sisäuima-allas, lastenallas ja terassi.
Arvostelut
7,67,6 kautta 10.
Hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Baari
- Pyykinpesutilat
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (7)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (7)
- Rannalla
- 3 ulkouima-allasta ja sisäuima-allas
- Lastenallas
- Rantabaari
- Terassi
- Itsepalvelupesula
- Piknikalue
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- Lastenallas
- Terassi
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Sisäuima-allasta
- Lasten pelejä
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Ocean Drive Beach & Golf Resort
Ocean Drive Beach
Ocean Drive Beach & Golf Resort
Ocean Drive Beach
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmastointi
- Kuntosali
8.6 kautta 10, Loistava, 1 019 arvostelua
8,6
Loistava
1 019 arvostelua
Hinta on 111 €
111 €
sisältää verot ja maksut
8.9.–9.9.

Best Western Ocean Sands Beach Resort
Crescent Beach
Best Western Ocean Sands Beach Resort
Crescent Beach
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
7.8 kautta 10, Hyvä, 1 103 arvostelua
7,8
Hyvä
1 103 arvostelua
Hinta on 123 €
123 €
sisältää verot ja maksut
7.9.–8.9.

North Beach Resort & Villas
Windy Hill
North Beach Resort & Villas
Windy Hill
- Uima-allas
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.8 kautta 10, Loistava, 1 105 arvostelua
8,8
Loistava
1 105 arvostelua
Hinta on 176 €
176 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Prince Resort
Cherry Grove Beach
Prince Resort
Cherry Grove Beach
- Uima-allas
- Pysäköinti saatavilla
- Ravintola
- Ilmastointi
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 1 000 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
1 000 arvostelua
Hinta on 123 €
123 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Dunes Village Resort
Myrtle Beach
Dunes Village Resort
Myrtle Beach
- Uima-allas
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 4 700 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
4 700 arvostelua
Hinta on 101 €
101 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Myrtle Beach - N Kings Hwy
Myrtle Beach
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Myrtle Beach - N Kings Hwy
Myrtle Beach
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 2 644 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
2 644 arvostelua
Hinta on 66 €
66 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Caribbean Resort & Villas
Myrtle Beach
Caribbean Resort & Villas
Myrtle Beach
- Uima-allas
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
7.8 kautta 10, Hyvä, 1 137 arvostelua
7,8
Hyvä
1 137 arvostelua
Hinta on 86 €
86 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Ocean Club Resort Myrtle Beach a Ramada by Wyndham
Cherry Grove Beach
Ocean Club Resort Myrtle Beach a Ramada by Wyndham
Cherry Grove Beach
- Uima-allas
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
7.4 kautta 10, Hyvä, 1 298 arvostelua
7,4
Hyvä
1 298 arvostelua
Hinta on 87 €
87 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Baymont by Wyndham N Myrtle Beach/Park & Sports Complex Area
North Myrtle Beach
Baymont by Wyndham N Myrtle Beach/Park & Sports Complex Area
North Myrtle Beach
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 588 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
588 arvostelua
Hinta on 65 €
65 €
sisältää verot ja maksut
20.9.–21.9.

Sea Crest Oceanfront Resort
Myrtle Beach
Sea Crest Oceanfront Resort
Myrtle Beach
- Uima-allas
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 5 588 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
5 588 arvostelua
Hinta on 89 €
89 €
sisältää verot ja maksut
23.9.–24.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

4800 S Ocean Blvd, 314, North Myrtle Beach, SC, 29582
Lähettyvillä
- North Myrtle Beach Beaches - 1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
- Windy Hill Beach - 10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
- Alabama Theatre - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
- Barefoot Landing - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
- House of Blues Myrtle Beach - 2 min ajomatka - 2.0 km:n päässä
Liikkuminen
- Myrtle Beach, SC (CRE-Grand Strandin lentoasema) – 8 min ajomatka
- Myrtle Beach, Etelä-Carolina (MYR) – 34 min ajomatka
Ravintoloita
- Toasty Breakfast House - 7 min ajomatka
- LuLu's North Myrtle Beach - 3 min ajomatka
- Dodge's - 4 min ajomatka
- Starbucks - 7 min ajomatka
- Twin Peaks - 5 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Beach Cove Resort
- Beach Cove Resort sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista North Myrtle Beach Beaches ja Barefoot Landing. Kun olet nauttinut majoituspaikan 3 ulkouima-altaasta, voit rentoutua drinkin äärellä rantabaarissa. Muihin palveluihin kuuluu sisäuima-allas, lastenallas ja terassi.
Yleistä
Hotellin koko
- 30 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisä änkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
- Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
- Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
- Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
Pysäköinti
- Ilmainen, turvallinen ja katettu omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ruoka ja juoma
- Rantabaari
Lasten kanssa matkustaville
- Lastenallas
- Lasten pelejä
- Lastenkirjoja
Aktiviteetteja
- Rannalla
Palvelut
- Pyykinpesutilat
- Virtuaalinen vastaanotto
Tilat
- Piknikalue
- Terassi
- 3 ulkouima-allasta
- Sisäuima-allas
- Ulkona sijaitseva viihdealue
- Ulkokalusteet
- Kävelyreitti veden äärelle
Huoneen palvelut/mukavuudet
Nuku hyvin
- Äänieristetyt huoneet
Yhteydenpito
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
Muuta
- Opaskirjoja/suosituksia
Maksut ja käytännöt
Uima-allas, kylpylä ja kuntosali (jos saatavilla)
- Uima-allasta voi käyttää klo 9.00–23.00
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja Discover
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Beach Cove North Myrtle Beach
Beach Cove Resort Bed & breakfast
Beach Cove Resort North Myrtle Beach
Beach Cove Resort Bed & breakfast North Myrtle Beach
Usein kysytyt kysymykset
Onko majoituspaikassa Beach Cove Resort uima-allas?
Kyllä, täällä on 3 ulkouima-allasta, sisäuima-allas ja lastenallas. Asiakkaat voivat käyttää uima-allasta klo 9.00–23.00.
Salliiko Beach Cove Resort lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Beach Cove Resort pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Onko majoituspaikassa Beach Cove Resort kasino?
Ei, tässä aamiaismajoituksessa ei ole kasinoa, mutta lähialueelta löytyy Big M Casino Gaming Yacht -laiva (18 minuutin ajomatkan päässä).
Mitä tekemistä Beach Cove Resort ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Beach Cove Resort tarjoaa asiakkaiden käyttöön 3 ulkouima-allasta ja piknikalueen.
Millaisella alueella Beach Cove Resort sijaitsee?
Beach Cove Resort sijaitsee kohteessa North Myrtle Beach Beaches, Windy Hill. Barefoot Landing on vain 19 minuutin ja Alabama Theatre vain 15 minuutin kävelymatkan päässä.