Forever happiness hostel

Majoituspaikan taso: 3
Matkustajakoti

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Forever happiness hostel on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Puli.

Arvostelut

7,4 kautta 10.
Hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesutilat
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (12)

  • Siivous (pyynnöstä)
  • Ilmastointi
  • Yhteinen olohuone
  • Mikroaaltouuni yleisissä tiloissa
  • Jääkaappi yleisissä tiloissa
  • Juomavesiautomaatti
  • Pesulapalvelu
  • Itsepalvelupesula
  • Matkatavarasäilytys
  • Rajoitetusti auki oleva vastaanotto
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu
  • Televisio yleisissä tiloissa

Kodin mukavuudet (4)

  • Pyykinpesutilat
  • Rajoitettu pysäköinti paikan päällä
  • Äänieristetyt huoneet
  • Hiustenkuivaaja
Nykyinen hinta on 48 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 8/8 huonetta

Kahden hengen economy-huone

  • 16 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen superior-huone

  • Näkymä kaupungille
  • 23 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kolmen hengen standard-huone

  • Näkymä kaupungille
  • 28 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Neljän hengen classic-huone

  • Näkymä kaupungille
  • 29 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 parisänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Neljän hengen superior-huone

  • Näkymä kaupungille
  • 29 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 parisänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Yhteismajoitus, sekamajoitus

  • Näkymä kaupungille
  • 66 m²
  • 1 makuuhuone
  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Yhteismajoitus, vain naisille

  • Näkymä kaupungille
  • 23 m²
  • 1 makuuhuone
  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Yhteismajoitus, vain miehille

  • Näkymä kaupungille
  • 23 m²
  • 1 makuuhuone
  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
No. 83, Section 1, Xi'an Road, Puli Town, Puli, Taiwan, 545

Lähettyvillä

  • Lungnan Natural Lacquerware Museum (museo) - 5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Puli-panimotehdas - 9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Pulin iltamarkkinat - 13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Mehikasvien salainen valtakunta - 3 min ajomatka - 3.0 km:n päässä
  • Taiwanin maantieteellinen keskipiste - 3 min ajomatka - 2.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • Taichung (RMQ) – 59 min ajomatka
  • Shuili Chechengin asema – 38 min ajomatka
  • Jiji-asema – 49 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪麗苑韓式料理 Laikorean - ‬6 min kävelymatka
  • ‪胡國雄古早麵 - ‬11 min kävelymatka
  • ‪你我他晚點 - ‬3 min kävelymatka
  • ‪埔里 starbucks - ‬10 min kävelymatka
  • ‪歐浮找餐 - ‬5 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Forever happiness hostel

  • Forever happiness hostel on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Puli.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 26 huonetta
    • 5 kerrosta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 10.00–22.00
    • Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
    • Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
    • Asiakkaita suositellaan lataamaan majoituspaikan mobiilisovellus LINE ennen sisäänkirjautumista
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
DONE

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä
DONE

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Paikan päällä on pysäköintipaikkoja rajoitetusti (enintään 1 paikkaa per yksikkö)
    • Pysäköinti saatavilla 150 metrin etäisyydellä majoituspaikasta (170 TWD per päivä)
DONE

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Jaettu mikroaaltouuni
  • Jaettu jääkaappi
  • Juomavesiautomaatti

Palvelut

  • Vastaanotto avoinna rajoitetusti
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu
  • Kuivapesula/pesulapalvelut
  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • Televisio yleisissä tiloissa
  • Yhteinen olohuone
  • Juomavesiautomaatti

Esteettömyys

  • Ylempiin kerroksiin pääsee vain portaita pitkin

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi
  • Tohvelit

Nuku hyvin

  • Äänieristetyt huoneet
  • Lakanat

Henkilökohtainen hygienia

  • Vain suihku
  • Sampoo
  • Hiustenkuivaaja
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen pullovesi

Muuta

  • Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä

Maksut ja käytännöt

Pysäköinti

  • Pysäköinti lähistöllä 170 TWD:n suuruista maksua vastaan per per päivä (150 metrin päässä)

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päältä löytyvät palosammutin, palovaroitin ja ensiapupakkaus takaavat asiakkaiden turvallisuuden.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja JCB International
Majoituspaikan rekisteröintinumero 南投縣旅館060號|統一編號:62058207|營業人名稱:永樂園旅社
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Forever happiness hostel
Forever happiness hostel Puli
Forever happiness hostel Guesthouse
Forever happiness hostel Guesthouse Puli

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Forever happiness hostel lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Forever happiness hostel pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä. Pysäköintipaikkojen määrä saattaa olla rajoitettu.

Mitkä ovat majoituspaikan Forever happiness hostel sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Millaisella alueella Forever happiness hostel sijaitsee?

Forever happiness hostel sijaitsee vain 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Pulin iltamarkkinat ja 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Puli-panimotehdas.