Yksityinen majoittaja

Hotel Boutique Casa Lanz XVII

Majoituspaikan taso: 2
Kaupungin keskustassa sijaitseva hotelli

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Kohteessa Campeche vieraillessasi Hotel Boutique Casa Lanz XVII on loistava vaihtoehto.

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesutilat
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (5)

  • Siivous (pyynnöstä)
  • Ilmaiset polkupyörät
  • Ilmastointi
  • Itsepalvelupesula
  • Matkatavarasäilytys

Kodin mukavuudet (6)

  • Vauvansänkyjä (lisämaksusta)
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Oma kylpyhuone
  • Pyykinpesutilat
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Pimennysverhot
Nykyinen hinta on 60 €
sisältää verot ja maksut
7.9.–8.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 8/8 huonetta

Kahden hengen huone, 1 parisänky, oma kylpyhuone

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(1 arvostelu)
  • Näkymä puutarhaan
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Neljän hengen huone, 1 suuri parisänky ja vuodesohva, oma kylpyhuone

9,0 kautta 10
Upea
(2 arvostelua)
  • Näkymä puutarhaan
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (180–210 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone, 1 parisänky, oma kylpyhuone

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • Näkymä puutarhaan
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Neljän hengen huone, 2 parisänkyä, oma kylpyhuone

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 parisänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone, 1 suuri parisänky, oma kylpyhuone

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(1 arvostelu)
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Neljän hengen huone, 1 suuri parisänky ja vuodesohva, oma kylpyhuone

  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (180–210 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone, 1 parisänky, oma kylpyhuone

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(1 arvostelu)
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Neljän hengen huone, 1 suuri parisänky ja vuodesohva, oma kylpyhuone

  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (180–210 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
C. 55 8B, Zona Centro, Campeche, CAM, 24000

Lähettyvillä

  • Plaza de la Independencian aukio - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Campechen katedraali - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Calle 59 - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • San Franciscon linnake - 6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Puerta de Tierra - 6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Campeche, Campeche (CPE-Ing. Alberto Acuna Ongayn kansainvälinen lentokenttä) – 14 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Church's Chicken - ‬16 min kävelymatka
  • ‪Origen Specialty Coffee - ‬3 min kävelymatka
  • ‪Marganzo - ‬4 min kävelymatka
  • ‪El Pastor Suizo - ‬18 min kävelymatka
  • ‪Casa Vieja Restaurant - ‬1 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Hotel Boutique Casa Lanz XVII

  • Kohteessa Campeche vieraillessasi Hotel Boutique Casa Lanz XVII on loistava vaihtoehto.

Yleistä

DONE

Hotellin koko

    • 8 huonetta
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Aikainen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä pääsykoodin. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
    • Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
    • Tässä majoituspaikassa on hiljaisuus klo 21.30–12.00
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
DONE

Lemmikit

    • Ei lemmikkejä tai avustajaeläimiä
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
DONE

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Palvelut

  • Pyykinpesutilat
  • Matkatavarasäilytys
  • Ilmaiseksi käytettävissä olevia polkupyöriä
  • Virtuaalinen vastaanotto

Tilat

  • Ulkona sijaitseva viihdealue
  • Ulkokalusteet

Esteettömyys

  • Laattalattiat huoneissa

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • 50-tuumainen LED-televisio
  • Digitaalikanavat
  • Netflix
  • Suoratoistopalvelut

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Vedenkeitin
  • Silitysrauta-/lauta
  • Pyykinpesuaine

Nuku hyvin

  • Pimennysverhot
  • Memory foam -patja
  • Vauvansänky (lisämaksusta)
  • Lakanat

Nauti olostasi

  • Kalustettu patio
  • Yksilöllisesti kalustettu ja yksilöllisesti sisustettu

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Vain suihku
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Mikroaaltouuni
  • Liesi
  • Uuni
  • Ilmainen pullovesi
  • Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet

Muuta

  • Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä
  • Jaetut majoitustilat

Maksut ja käytännöt

Lapset ja lisävuoteet

  • Lisämaksu vauvansängystä on 150.0 MXN per yöpyminen

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Meluttomia huoneita ei voida taata.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana palosammutin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja mobiilimaksut. Käteismaksuja ei hyväksytä. 
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay ja Carte Blanche
Mobiilimaksuvaihtoehtona on Apple Pay.

Tunnetaan myös nimellä

Casa Lanz Hotel
Casa Lanz Campeche
Casa Lanz Hotel Campeche

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Hotel Boutique Casa Lanz XVII lemmikit?

Lemmikkejä ja avustajaeläimiä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Hotel Boutique Casa Lanz XVII pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Hotel Boutique Casa Lanz XVII ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.

Mitkä ovat majoituspaikan Hotel Boutique Casa Lanz XVII sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Mitä tekemistä Hotel Boutique Casa Lanz XVII ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Lämpimämpinä kuukausina voit pitää hauskaa ja pyöräillä.

Löytyykö majoituksesta Hotel Boutique Casa Lanz XVII yksityisiä ulkotiloja?

Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy kalustettu patio.

Millaisella alueella Hotel Boutique Casa Lanz XVII sijaitsee?

Hotel Boutique Casa Lanz XVII sijaitsee alueella Zona Centro. Campechen katedraali on vain 1 minuutin ja Calle 59 vain 3 minuutin kävelymatkan päässä.