Koko huoneisto
Hollandia 15
Majoituspaikan taso: 3
Perheille sopiva huoneisto, jossa käytössäsi on keittiö ja parveke
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Hollandia 15 valokuvagalleria





Golfkentän vieressä sijaitseva huoneisto on loistava valinta, jos aiot vierailla kohteessa Riederalp. Asiakkaat voivat hiihtää lähialueella. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on keittiö, parveke ja jääkaappi. Julkisen liikenteen yhteydet sijaitsevat vain lähellä: Riederalp Mitte -hissiasema sijaitsee vain 7 minuutin kävelymatkan päässä.
Arvostelut
9,69,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone5 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
- Vauvansänkyjä saatavilla
- Savuton
- Jääkaappi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
- Itsepalvelupesula
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- Vauvansänkyjä saatavilla
- 2 makuuhuonetta
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Televisio
- Pyykinpesutilat
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Furrerstrasse 12, Riederalp, Valais, 3987
Lähettyvillä
- Ried Mörel-Riederalp - 1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
- Mörel-Greich-Riederalp - 1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
- Riederalpin länsipuolen gondolihissi - 11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
- Sveitsin Alpit Jungfrau-Aletsch - 17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
- Bettmeralpin talviurheilukeskus - 14 min ajomatka - 2.5 km:n päässä
Liikkuminen
- Riederalp Mitten asema – 7 min kävelymatka
- Riederalp Mitte -hissiasema – 7 min kävelymatka
- Bettmeralpin gondolihissiasema – 29 min kävelymatka
Ravintoloita
- McDonald's
- Restaurant Alpenrose - 5 min kävelymatka
- Hexenbar
- Tamoil
- Malteserkreuz
Tietoja majoituspaikasta
Hollandia 15
- Golfkentän vieressä sijaitseva huoneisto on loistava valinta, jos aiot vierailla kohteessa Riederalp. Asiakkaat voivat hiihtää lähialueella. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on keittiö, parveke ja jääkaappi. Julkisen liikenteen yhteydet sijaitsevat vain lähellä: Riederalp Mitte -hissiasema sijaitsee vain 7 minuutin kävelymatkan päässä.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 1 huoneisto
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00.
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 9.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lapset
- Lapset voivat yöpyä ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys yleisissä tiloissa
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Perheille
- Lapset majoittuvat ilmaiseksi (katso lisätiedot)
- Vauvansänky saatavilla
- Syöttötuoli
Keittiö
- Jääkaappi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Astianpesukone
- Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
- Vedenkeitin
- Jääkone
- Pakastin
Makuuhuoneet
- 2 makuuhuonetta
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- 1 kylpyhuone
- Kylpyamme tai suihku
- Hiustenkuivaaja
- Pyyhkeet saatavilla
Viihde
- Televisio
Ulkotilat
- Parveke
Pyykinpesu
- Pyykinpesutilat
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Hissi
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Sijainti
- Golfkentän vieressä
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- Kompostointimahdollisuus
- Kierrätysmahdollisuus
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Hollandia 15 Apartment
Hollandia 15 Riederalp
Hollandia 15 Apartment Riederalp
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko huoneisto lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Mitkä ovat majoituspaikan huoneisto sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 9.00.
Mitä tekemistä Hollandia 15 ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Talvisin voit harrastaa monenlaisia aktiviteetteja lähistöllä, kuten hiihtää.
Löytyykö majoituspaikasta Hollandia 15 keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös ruoanlaittovälineet, jääpalakone ja jääkaappi.
Löytyykö majoituksesta Hollandia 15 yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, jokaisesta huoneistosta löytyy parveke.
Millaisella alueella Hollandia 15 sijaitsee?
Hollandia 15 sijaitsee vain 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Riederalp Mitte -hissiasema ja 11 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Riederalpin länsipuolen gondolihissi.