Loma-asunto
Splash Pad Place #29 3 Bedroom Home
Majoituspaikan taso: 3
Lomakoti
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Splash Pad Place #29 3 Bedroom Home valokuvagalleria





Kohteessa Ivins vieraillessasi lomakoti on loistava vaihtoehto. Kodeissa on erilaisia lisämukavuuksia, kuten pyykinpesukoneet ja jääkaapit, sekä älytelevisiot ja ilmainen langaton internetyhteys.
Koko koti
3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta11 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
- Kuntosali
- Savuton
- Jääkaappi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- Kuntosali
- Grillausmahdollisuus
Kodin mukavuudet (5)
Kodin mukavuudet (5)
- Vauvansänkyjä (lisämaksusta)
- 3 makuuhuonetta
- Liesi
- Kahvin-/vedenkeitin
- Grilli tai grillejä
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Black Desert Resort
Ivins
Black Desert Resort
Ivins
- Uima-allas
- Kylpylä
- Lentokenttäkuljetukset
- Pysäköinti saatavilla
9.0 kautta 10, Upea, 181 arvostelua
9,0
Upea
181 arvostelua
Hinta on 272 €
272 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Inn Santa Clara
Santa Clara
Inn Santa Clara
Santa Clara
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 119 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
119 arvostelua
Hinta on 127 €
127 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

My Place Hotel - St. George, UT
Southgate
My Place Hotel - St. George, UT
Southgate
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.0 kautta 10, Upea, 1 002 arvostelua
9,0
Upea
1 002 arvostelua
Hinta on 88 €
88 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Staybridge Suites St George by IHG
Southgate
Staybridge Suites St George by IHG
Southgate
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 002 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
1 002 arvostelua
Hinta on 88 €
88 €
sisältää verot ja maksut
8.9.–9.9.

Sleep Inn & Suites Hurricane Zion Park Area
Hurricane
Sleep Inn & Suites Hurricane Zion Park Area
Hurricane
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.2 kautta 10, Upea, 1 284 arvostelua
9,2
Upea
1 284 arvostelua
Hinta on 73 €
73 €
sisältää verot ja maksut
2.9.–3.9.

Comfort Inn Saint George North
Punaiset kalliot
Comfort Inn Saint George North
Punaiset kalliot
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
8.6 kautta 10, Loistava, 1 004 arvostelua
8,6
Loistava
1 004 arvostelua
Hinta on 68 €
68 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Canyon Villas at Coral Ridge
Washington
Canyon Villas at Coral Ridge
Washington
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 89 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
89 arvostelua

Town Center Resort
Washington
Town Center Resort
Washington
- Uima-allas
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.0 kautta 10, Upea, 39 arvostelua
9,0
Upea
39 arvostelua

Grand Slam Getaway #5 5 Bedroom Townhouse
Santa Clara
Grand Slam Getaway #5 5 Bedroom Townhouse
Santa Clara
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
- Jääkaappi
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

3800 N Paradise Village Dr #29, Ivins, UT, 84765
Lähettyvillä
- Desert Rose Park - 12 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
- Santa Clara River Reserve - 2 min ajomatka - 1.5 km:n päässä
- Entrada At Snow Canyon Country Club - 9 min ajomatka - 6.7 km:n päässä
- Utah Tech University - 18 min ajomatka - 18.4 km:n päässä
- St. George Utah Temple (temppeli) - 19 min ajomatka - 17.6 km:n päässä
Liikkuminen
- St. George, Utah (SGU) – 36 min ajomatka
Ravintoloita
- McDonald's - 7 min ajomatka
- Culver’s - 7 min ajomatka
- Perks! Espresso & Smoothies - 8 min ajomatka
- Latitude - 4 min ajomatka
- Jersey Mike’s Subs - 15 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Splash Pad Place #29 3 Bedroom Home
- Kohteessa Ivins vieraillessasi lomakoti on loistava vaihtoehto. Kodeissa on erilaisia lisämukavuuksia, kuten pyykinpesukoneet ja jääkaapit, sekä älytelevisiot ja ilmainen langaton internetyhteys.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen lomakoti
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 25 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 5 päivää ennen saapumista
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 25
Lapset
- Lapset voivat yöpyä ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa
Pysäköinti
- Autotalli paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Jaettu/yleinen uima-allas
- Poreallas
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä oleviin pysäköintivaihtoehtoihin kuuluu autotalli
Perheille
- Vauvansänkyjä (lisämaksusta)
- Lapset majoittuvat ilmaiseksi (katso lisätiedot)
Ruoka ja juoma
- Jääkaappi
- Liesi
- Uuni
- Kahvin-/teenkeitin
- Leivänpaahdin
Makuuhuoneet
- 3 makuuhuonetta
Kylpyhuoneet
- 3 kylpyhuonetta
- Sampoo
Viihde
- Älytelevisio
Ulkotilat
- Grilli
Pyykinpesu
- Pyykinpesukone ja kuivausrumpu
Työtilat
- Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
Ilmastointi ja lämmitys
- Kattotuuletin
- Lämmitys
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Tekemistä
- Kuntokeskus
Turvaominaisuudet
- Häkävaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
- Palovaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin)
Maksut ja käytännöt
Lapset ja lisävuoteet
- Vauvansänkyjä on saatavilla lisämaksusta
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankki-/luottokortit.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club ja JCB International
Käteisettömiä maksutapoja on saatavilla.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Splash Pad 29 3 Bedroom Ivins
Splash Pad Place #29 3 Bedroom Home Ivins
Splash Pad Place #29 3 Bedroom Home Private vacation home
Splash Pad Place #29 3 Bedroom Home Private vacation home Ivins
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko lomakoti lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako lomakoti pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä. Paikan päällä pysäköinti on mahdollista autotallissa.
Mitkä ovat majoituspaikan lomakoti sisään- ja uloskirjautumisajat?
Voit kirjautua sisään klo 16.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Mitä tekemistä Splash Pad Place #29 3 Bedroom Home ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Kuntosali auttaa sinua pitämään yllä päivittäistä kuntoilurutiiniasi.
Millaisella alueella Splash Pad Place #29 3 Bedroom Home sijaitsee?
Splash Pad Place #29 3 Bedroom Home sijaitsee vain 17 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Desert Rose Park.