Kohka Wilderness Camp Pench
Majoituspaikan taso: 3
Hotelli, jossa käytössäsi on ulkouima-allas ja ravintola
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Kohka Wilderness Camp Pench valokuvagalleria





Kohka Wilderness Camp Pench on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Kurai. Asiakkaat voivat rentoutua ulkouima-altaassa ja nauttia aterian paikan päällä olevassa ravintolassa.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (12)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (12)
- Päivittäinen siivous
- Ravintola
- Ulkouima-allas
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa
- Kirjasto
- Kielitaitoinen henkilökunta
- Concierge-palvelut
- Matkatavarasäilytys
- Kiertoajelu-/lippupalvelu
- Portteri/kantaja
- Televisio yleisissä tiloissa
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- Leikkikenttä paikan päällä
- Oma kylpyhuone
- Päivittäinen siivous
- Säädeltävä ilmastointi huoneessa
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Ulkouima-allasta
Nykyinen hinta on 59 €
59 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Deluxe-mökki, näköala puutarhaan kuvat

Deluxe-mökki, näköala puutarhaan
- Näkymä puutarhaan
- 16 m²
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 suuri parisänky
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tathastu Pench
Kurai
Tathastu Pench
Kurai
- Uima-allas
- Kylpylä
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
9.2 kautta 10, Upea, 5 arvostelua
9,2
Upea
5 arvostelua
Hinta on 66 €
66 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

JAMTARA FARMSTAY pench tiger reserve
Chaurai
JAMTARA FARMSTAY pench tiger reserve
Chaurai
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 21 €
21 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

Sterling Orient Woods Pench
Ramtek
Sterling Orient Woods Pench
Ramtek
- Uima-allas
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 44 €
44 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Wilderness camp Resort Pench
Kurai
Wilderness camp Resort Pench
Kurai
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ravintola
- Ilmastointi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu
Hinta on 42 €
42 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

WelcomHeritage Jungle Home
Kurai
WelcomHeritage Jungle Home
Kurai
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
5.0 kautta 10, 2 arvostelua
5,0
2 arvostelua
Hinta on 38 €
38 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

Village Camp Pench National Park
Kurai
Village Camp Pench National Park
Kurai
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
Hinta on 95 €
95 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Olive Resorts & Villas
Kurai
Olive Resorts & Villas
Kurai
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
5.6 kautta 10, 7 arvostelua
5,6
7 arvostelua
Hinta on 95 €
95 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

The Jungle Woods Resort
Kurai
The Jungle Woods Resort
Kurai
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Kylpylä
- Lentokenttäkuljetukset
2.0 kautta 10, 1 arvostelu
2,0
1 arvostelu
Hinta on 50 €
50 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Pench Jungle Camp
Kurai
Pench Jungle Camp
Kurai
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Kylpylä
- Lentokenttäkuljetukset
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 3 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
3 arvostelua
Hinta on 95 €
95 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Red Rabbit Resort
Kurai
Red Rabbit Resort
Kurai
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
2.0 kautta 10, 1 arvostelu
2,0
1 arvostelu
Hinta on 34 €
34 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Village Kohka, Pench National Park, Kurai, MP, 480881
Lähettyvillä
- Kohka-järvi - 16 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
- Penchin kansallispuisto - 20 min ajomatka - 6.3 km:n päässä
- Turia Gate Penchin kansallispuisto - 20 min ajomatka - 6.3 km:n päässä
Liikkuminen
- Nagpur (NAG-Dr. Babasaheb Ambedkarin kansainvälinen lentoasema) – 142 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Kohka Wilderness Camp Pench
- Kohka Wilderness Camp Pench on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Kurai. Asiakkaat voivat rentoutua ulkouima-altaassa ja nauttia aterian paikan päällä olevassa ravintolassa.
Yleistä
Hotellin koko
- 14 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
- Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 20.00 jälkeen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen, turvallinen ja kattamaton omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Merkityt tupakointialueet
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ruoka ja juoma
- Ilmainen buffetaamiainen päivittäin klo 8.00–10.00
- Ravintola
- Kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa
- Yksityinen ruokailu
Lasten kanssa matkustaville
- Leikkikenttä
Aktiviteetteja
- Ekokiertoajeluja lähistöllä
Palvelut
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Concierge-palvelut
- Kiertoajelu-/lippupalvelu
- Matkatavarasäilytys
- Kielitaitoinen henkilökunta
- Portteri/kantaja
- Aurinkotuoleja uima-altaalla
Tilat
- Kirjasto
- Televisio yleisissä tiloissa
- Ulkouima-allas
Huoneen palvelut/mukavuudet
Ole kuin kotonasi
- Säädettävä ilmastointi
Nauti olostasi
- Terassi tai patio
Henkilökohtainen hygienia
- Yksityinen kylpyhuone
- Vain suihku
- Saippua ja sampoo
- Pyyhkeet
- Vessapaperi
Muuta
- Päivittäinen siivous
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Kohka Wilderness Camp Pench Hotel
Kohka Wilderness Camp Pench Kurai
Kohka Wilderness Camp Pench Hotel Kurai
Usein kysytyt kysymykset
Onko majoituspaikassa Kohka Wilderness Camp Pench uima-allas?
Kyllä, täällä on ulkouima-allas.
Salliiko Kohka Wilderness Camp Pench lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Kohka Wilderness Camp Pench pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan Kohka Wilderness Camp Pench sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Mitä tekemistä Kohka Wilderness Camp Pench ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Kohka Wilderness Camp Pench tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan.
Tarjoaako Kohka Wilderness Camp Pench ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?
Kyllä, paikan päällä on ravintola.
Löytyykö majoituksesta Kohka Wilderness Camp Pench yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy terassi tai patio.
Millaisella alueella Kohka Wilderness Camp Pench sijaitsee?
Kohka Wilderness Camp Pench sijaitsee vain 16 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Kohka-järvi.