Koko loma-asunto
6 Person Holiday Home in Kungshamn
Majoituspaikan taso: 3
Lomakoti, jossa käytössäsi on parveke
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan 6 Person Holiday Home in Kungshamn valokuvagalleria





Kohteessa Kungshamn vieraillessasi lomakoti on loistava vaihtoehto. Kotien mukavuuksiin kuuluu muun muassa jääkaapit ja mikroaaltouunit sekä parvekkeet ja DVD-soitin.
Arvostelut
7,07,0 kautta 10.
Hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
- Jääkaappi
Kodin mukavuudet (5)
Kodin mukavuudet (5)
- 4 makuuhuonetta
- Mikroaaltouuni
- Kahvin-/vedenkeitin
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Syöttötuoli
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Comfort-talo, 3 makuuhuonetta kuvat

Comfort-talo, 3 makuuhuonetta
- 83 m²
- 3 makuuhuonetta
- 6 henkilöä
- 1 kaappisänky (74–100 cm leveä), 1 yhden hengen suuri sänky ja 2 yhden hengen sänkyä
Avaa kaikki huonetyypin Classic-talo, 2 makuuhuonetta kuvat

Classic-talo, 2 makuuhuonetta
- 83 m²
- 2 makuuhuonetta
- 4 henkilöä
- 1 yhden hengen suuri sänky ja 2 kerrossänkyä (74–100 cm leveää)
Samankaltaisia majoituspaikkoja

First Camp Solvik
Kungshamn
First Camp Solvik
Kungshamn
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesutilat
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 470 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
470 arvostelua
Hinta on 71 €
71 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Hotell Sillen
Lysekil
Hotell Sillen
Lysekil
- Ilmainen aamiainen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
9.0 kautta 10, Upea, 449 arvostelua
9,0
Upea
449 arvostelua
Hinta on 122 €
122 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.

Hotel Lysekil
Lysekil
Hotel Lysekil
Lysekil
- Ilmainen aamiainen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
7.8 kautta 10, Hyvä, 1 004 arvostelua
7,8
Hyvä
1 004 arvostelua
Hinta on 143 €
143 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

Fjordhotellet
Lysekil
Fjordhotellet
Lysekil
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
7.0 kautta 10, Hyvä, 96 arvostelua
7,0
Hyvä
96 arvostelua
Hinta on 123 €
123 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

Kungshamns Vandrarhem - Hostel
Kungshamn
Kungshamns Vandrarhem - Hostel
Kungshamn
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 84 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
84 arvostelua
Hinta on 83 €
83 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Hotel Strana
Hälleviksstrand
Hotel Strana
Hälleviksstrand
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 47 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
47 arvostelua
Hinta on 184 €
184 €
sisältää verot ja maksut
4.9.–5.9.

Smögens Hafvsbad
Smogen
Smögens Hafvsbad
Smogen
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Kylpylä
- Lemmikkiystävällinen
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 807 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
807 arvostelua
Hinta on 167 €
167 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Strandflickornas Havshotell
Lysekil
Strandflickornas Havshotell
Lysekil
- Ilmainen aamiainen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
9.2 kautta 10, Upea, 860 arvostelua
9,2
Upea
860 arvostelua
Hinta on 99 €
99 €
sisältää verot ja maksut
20.9.–21.9.

Strandvillan hotell och Bed & breakfast
Lysekil
Strandvillan hotell och Bed & breakfast
Lysekil
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Baari
8.8 kautta 10, Loistava, 440 arvostelua
8,8
Loistava
440 arvostelua
Hinta on 82 €
82 €
sisältää verot ja maksut
2.9.–3.9.

Hotell Kungshamn Suites
Kungshamn
Hotell Kungshamn Suites
Kungshamn
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
8.6 kautta 10, Loistava, 376 arvostelua
8,6
Loistava
376 arvostelua
Hinta on 156 €
156 €
sisältää verot ja maksut
13.9.–14.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Kungshamn, Västra Götaland County
Lähettyvillä
- Smögenin kalastus- ja saaristoretket - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
- Smögenbryggan - 5 min ajomatka - 3.1 km:n päässä
- Vallevikin uimaranta - 6 min ajomatka - 3.7 km:n päässä
- Ramsvikslandet - 15 min ajomatka - 12.9 km:n päässä
- Nordens Ark (eläintensuojelukeskus) - 21 min ajomatka - 20.8 km:n päässä
Liikkuminen
- Trollhättan (THN-Vänersborg) – 79 min ajomatka
- Dinglen asema – 34 min ajomatka
- Munkedalin asema – 36 min ajomatka
- Hällevadsholmin asema – 36 min ajomatka
Ravintoloita
- Smögens Hafvsbad - 5 min ajomatka
- Bella Gästis - 12 min ajomatka
- Hamnen 4 Seaclub & Grill - 5 min ajomatka
- Perssons på kajen - 12 min ajomatka
- Smögens Konditori Skäret - 6 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
6 Person Holiday Home in Kungshamn
- Kohteessa Kungshamn vieraillessasi lomakoti on loistava vaihtoehto. Kotien mukavuuksiin kuuluu muun muassa jääkaapit ja mikroaaltouunit sekä parvekkeet ja DVD-soitin.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen lomakoti
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa klo 0.00
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 21 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 0.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 21
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Perheille
- Syöttötuoli
Ruoka ja juoma
- Jääkaappi
- Mikroaaltouuni
- Kahvin-/teenkeitin
Makuuhuoneet
- 4 makuuhuonetta
Kylpyhuoneet
- 4 kylpyhuonetta
- Suihku
Viihde
- DVD-soitin
Ulkotilat
- Parveke
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
6 Person Home In Kungshamn
6 Person Holiday Home in Kungshamn Kungshamn
6 Person Holiday Home in Kungshamn Private vacation home
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko lomakoti lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako lomakoti pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan lomakoti sisään- ja uloskirjautumisajat?
Voit kirjautua sisään klo 0.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 0.00.
Löytyykö majoituksesta 6 Person Holiday Home in Kungshamn yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, tästä majoituspaikasta löytyy parveke.
Millaisella alueella 6 Person Holiday Home in Kungshamn sijaitsee?
6 Person Holiday Home in Kungshamn sijaitsee vain 19 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Smögenin kalastus- ja saaristoretket.