Koko huoneisto
Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau Near Ski Lift
Majoituspaikan taso: 3
Huoneisto
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau Near Ski Lift valokuvagalleria





Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau Near Ski Lift on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Sankt Margarethen im Lungau. Muihin majoituspaikan palveluihin kuuluu terassi ja puutarha, ja sen huoneistoissa on erilaisia mukavuuksia, kuten jääkaapit ja mikroaaltouunit.
Arvostelut
8,88,8 kautta 10.
Loistava
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
- Jääkaappi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
- 2 savutonta huoneistoa
- Terassi
- Puutarha
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 6 makuuhuonetta
- Mikroaaltouuni
- Puutarha
- Terassi
- Kahvin-/vedenkeitin
- Kylpyamme tai suihku
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Comfort-huoneisto, 4 makuuhuonetta kuvat

Comfort-huoneisto, 4 makuuhuonetta
- 80 m²
- 4 makuuhuonetta
- 8 henkilöä
- 1 vuodesohva (125–150 cm leveä), 2 yhden hengen sänkyä ja 2 kerrossänkyä (74–100 cm leveää)
Avaa kaikki huonetyypin Classic-huoneisto, 4 makuuhuonetta kuvat

Classic-huoneisto, 4 makuuhuonetta
- 80 m²
- 4 makuuhuonetta
- 8 henkilöä
- 1 vuodesohva (125–150 cm leveä), 1 yhden hengen suuri sänky ja 3 kerrossänkyä (74–100 cm leveää)
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau near Ski Lift
Sankt Margarethen im Lungau
Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau near Ski Lift
Sankt Margarethen im Lungau
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Welcoming Apartment in Sankt Margarethen im Lungau near Ski Area
Sankt Margarethen im Lungau
Welcoming Apartment in Sankt Margarethen im Lungau near Ski Area
Sankt Margarethen im Lungau
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Modern Apartment Right Next to the ski Lift
Sankt Margarethen im Lungau
Modern Apartment Right Next to the ski Lift
Sankt Margarethen im Lungau
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton

Apartment in Lungau Near Ski Slopes
Sankt Margarethen im Lungau
Apartment in Lungau Near Ski Slopes
Sankt Margarethen im Lungau
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Sankt Margarethen im Lungau, Salzburg State
Lähettyvillä
- DSB Aineckin hissi - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
- Lungaun golfklubi - 5 min ajomatka - 4.2 km:n päässä
- Millstätterjärvi - 37 min ajomatka - 53.3 km:n päässä
- Snow Space Salzburg -laskettelukeskus - 40 min ajomatka - 53.3 km:n päässä
- Planai Hochwurzenin köysirata - 60 min ajomatka - 80.3 km:n päässä
Ravintoloita
- Adlerhorst - 23 min ajomatka
- Kößlbacheralm - 26 min ajomatka
- Grizzly Bar - 3 min kävelymatka
- Brunnenwirt - 8 min ajomatka
- Speiereckhütte - 46 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau Near Ski Lift
- Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau Near Ski Lift on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Sankt Margarethen im Lungau. Muihin majoituspaikan palveluihin kuuluu terassi ja puutarha, ja sen huoneistoissa on erilaisia mukavuuksia, kuten jääkaapit ja mikroaaltouunit.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 2 huoneistoa
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Ruoka ja juoma
- Jääkaappi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Astianpesukone
- Kahvin-/teenkeitin
Makuuhuoneet
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- Kylpyamme tai suihku
Ulkotilat
- Terassi
- Puutarha
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- 2 huonetta
- Yksilöllisesti kalustettu
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupungin perimä vero: 2.85 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 15 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Siivousmaksu: 140.0 EUR per majoitustila per yöpyminen
- Lakanamaksu: 12.5 EUR per henkilö, per yöpyminen
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau Near Ski Lift lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau Near Ski Lift pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau Near Ski Lift sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau Near Ski Lift ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau Near Ski Lift tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Millaisella alueella Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau Near Ski Lift sijaitsee?
Vogue Apartment in Sankt Margarethen im Lungau Near Ski Lift sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta DSB Aineckin hissi.