Koko huoneisto
Casa Marina in Torre del Mar
Majoituspaikan taso: 2
Huoneisto
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Casa Marina in Torre del Mar valokuvagalleria





Nauti vierailustasi kohteessa Velez-Malaga yöpymällä Casa Marina in Torre del Mar -majoituspaikassa.
Arvostelut
8,08,0 kautta 10.
Erittäin hyvä
Koko huoneisto
3 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
- 5 huoneistoa
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

apartamentos Rincón del mar
Velez-Malaga
apartamentos Rincón del mar
Velez-Malaga
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 17 arvostelua
9,8
Poikkeuksellisen hyvä
17 arvostelua

Terrasol California 4
Velez-Malaga
Terrasol California 4
Velez-Malaga
- Lemmikkiystävällinen

Terrasol Arenas 4 in Torre del Mar
Velez-Malaga
Terrasol Arenas 4 in Torre del Mar
Velez-Malaga
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi

Terrasol SAN Francisco 5-2
Velez-Malaga
Terrasol SAN Francisco 5-2
Velez-Malaga
- Ilmainen Wi-Fi

Terrasol Franlou Vistas AL MAR
Velez-Malaga
Terrasol Franlou Vistas AL MAR
Velez-Malaga
- Ilmainen Wi-Fi

Terrasol Piragua in Torre del Mar
Velez-Malaga
Terrasol Piragua in Torre del Mar
Velez-Malaga
- Ilmainen Wi-Fi

Terrasol Estocolmo 1
Velez-Malaga
Terrasol Estocolmo 1
Velez-Malaga
- Ilmainen Wi-Fi

Terrasol Berlin 2 in Torre del Mar
Velez-Malaga
Terrasol Berlin 2 in Torre del Mar
Velez-Malaga
- Ilmainen Wi-Fi

Terrasol LOS Angeles 7
Velez-Malaga
Terrasol LOS Angeles 7
Velez-Malaga
- Ilmainen Wi-Fi

Casa Marina - Apartment In Torre Del Mar
Velez-Malaga
Casa Marina - Apartment In Torre Del Mar
Velez-Malaga
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Velez-Malaga, Andalusia
Lähettyvillä
- Parroquia de San Andrés Apóstolin kirkko - 5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
- Playa de Torre del Marin ranta - 7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
- Aquavelisin vesipuisto - 13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
- Weekend Beach Festival - 18 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
- El Ingenion ostoskeskus - 2 min ajomatka - 2.2 km:n päässä
Liikkuminen
- Málaga (AGP) – 47 min ajomatka
Ravintoloita
- Anticuario Cafe - 7 min kävelymatka
- Asador Viña Málaga - 9 min kävelymatka
- KFC - 3 min ajomatka
- Boraz - 13 min kävelymatka
- La Sorrentina - 4 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Casa Marina in Torre del Mar
- Nauti vierailustasi kohteessa Velez-Malaga yöpymällä Casa Marina in Torre del Mar -majoituspaikassa.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 5 huoneistoa
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 25 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 25
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Jaettu/yleinen uima-allas
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Ruoka ja juoma
- Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- 5 huonetta
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club ja JCB International
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.
Majoituspaikan rekisteröintinumero VFT/MA/40606
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Casa Marina in Torre del Mar Apartment
Casa Marina in Torre del Mar Velez-Malaga
Casa Marina in Torre del Mar Apartment Velez-Malaga
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Casa Marina in Torre del Mar ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, Casa Marina in Torre del Mar tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Salliiko Casa Marina in Torre del Mar lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Mitkä ovat majoituspaikan Casa Marina in Torre del Mar sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Millaisella alueella Casa Marina in Torre del Mar sijaitsee?
Casa Marina in Torre del Mar sijaitsee vain 11 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Playa de Torre del Marin ranta ja 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Aquavelisin vesipuisto.