Koko chalet
Cozy Chalet in Hohentauern: Your Alpine Retreat
Majoituspaikan taso: 2
Chalet
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Cozy Chalet in Hohentauern: Your Alpine Retreat valokuvagalleria





Nauti vierailustasi kohteessa Hohentauern yöpymällä chalet -majoituspaikassa. Muihin palveluihin kuuluu sauna ja terassi.
Koko chalet
3 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen pysäköinti
- Hiihto-/laskettelupalvelut
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
- Suksivarasto
- Sauna
- Terassi
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Attractive Chalet With Infrared Sauna
Hohentauern
Attractive Chalet With Infrared Sauna
Hohentauern
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Chalet in Hohentauern Near Ski Slopes
Hohentauern
Chalet in Hohentauern Near Ski Slopes
Hohentauern
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Chalet in Hohentauern Near Ski Slopes
Hohentauern
Chalet in Hohentauern Near Ski Slopes
Hohentauern
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Hiihto-/laskettelupalvelut
- Savuton

Lavish Chalet With Sauna Near Ski-slope
Hohentauern
Lavish Chalet With Sauna Near Ski-slope
Hohentauern
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Beautiful Chalet Near Ski-lift
Hohentauern
Beautiful Chalet Near Ski-lift
Hohentauern
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Chalet in Hohentauern Near Ski Slopes
Hohentauern
Chalet in Hohentauern Near Ski Slopes
Hohentauern
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Chalet With Infrared Sauna
Hohentauern
Chalet With Infrared Sauna
Hohentauern
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Amazing Chalet With Outdoor Whirlpool
Hohentauern
Amazing Chalet With Outdoor Whirlpool
Hohentauern
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Hohentauern, Styria
Lähettyvillä
- Tauernabfahrt - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
- Hohentauernin hiihto - 2 min ajomatka - 2.2 km:n päässä
- Admontin luostarin kirjasto ja museo - 23 min ajomatka - 28.8 km:n päässä
- Projekt Spielberg - 47 min ajomatka - 64.5 km:n päässä
- Red Bull Ring - 48 min ajomatka - 65.5 km:n päässä
Liikkuminen
- Grazin lentoasema (GRZ) – 86 min ajomatka
- Salzburg (SZG-W.A. Mozart) – 129 min ajomatka
- Triebenin asema – 14 min ajomatka
- Kalwang-Pischingin asema – 22 min ajomatka
- Liezenin asema – 22 min ajomatka
Ravintoloita
- Triebenerhof - 7 min ajomatka
- Giovanni - 8 min ajomatka
- Hotel Passhöhe - 2 min kävelymatka
- Treglwangerhof - 14 min ajomatka
- Happy Burger - 7 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Cozy Chalet in Hohentauern: Your Alpine Retreat
- Nauti vierailustasi kohteessa Hohentauern yöpymällä chalet -majoituspaikassa. Muihin palveluihin kuuluu sauna ja terassi.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 1 chalet
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 21 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 21
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Hiihtäminen
- Suksivarasto
Uima-altaat/kylpylä
- Sauna
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Makuuhuoneet
- 3 makuuhuonetta
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- 1 kylpyhuone
Ulkotilat
- Terassi
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- Yksilöllisesti kalustettu
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupungin perimä vero: 2.50 EUR per henkilö per yö korkeintaan 14 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 15 vuotta vanhoilta lapsilta.
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Cozy Chalet in Hohentauern Your Alpine Retreat
Cozy Chalet in Hohentauern: Your Alpine Retreat Chalet
Cozy Chalet in Hohentauern: Your Alpine Retreat Hohentauern
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Cozy Chalet in Hohentauern: Your Alpine Retreat ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, Cozy Chalet in Hohentauern: Your Alpine Retreat tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Salliiko chalet lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako chalet pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan chalet sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Cozy Chalet in Hohentauern: Your Alpine Retreat ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Cozy Chalet in Hohentauern: Your Alpine Retreat tarjoaa asiakkaiden käyttöön saunan.
Millaisella alueella Cozy Chalet in Hohentauern: Your Alpine Retreat sijaitsee?
Cozy Chalet in Hohentauern: Your Alpine Retreat sijaitsee vain 1 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Tauernabfahrt.