Koko loma-asunto
Maximilian Apartmenthaus 2-6 People
Majoituspaikan taso: 2
Lomakoti
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Maximilian Apartmenthaus 2-6 People valokuvagalleria





Lomakoti on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Neukirchen am Grossvenediger. Muihin palveluihin kuuluu sauna ja ilmaiseksi käytettävissä olevat polkupyörät.
Koko koti
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone5 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- Sauna
- Ilmaiset polkupyörät
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Chalet in Neukirchen am Grossvenediger With Sauna
Neukirchen am Grossvenediger
Chalet in Neukirchen am Grossvenediger With Sauna
Neukirchen am Grossvenediger
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti

Chalet in Neukirchen Near Ski Slope
Neukirchen am Grossvenediger
Chalet in Neukirchen Near Ski Slope
Neukirchen am Grossvenediger
- Uima-allas
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Neukirchen am Grossvenediger, Salzburg State
Lähettyvillä
- Wildkogelin hiihtokeskus - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
- Neukirchenin jäähalli - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
- Wilkogel I:n hiihtohissi - 11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
- Hochfeldin kaivos - 4 min ajomatka - 3.2 km:n päässä
- Zillertalin laakso - 45 min ajomatka - 50.8 km:n päässä
Liikkuminen
- Neukirchen am Großvenedigerin asema – 11 min kävelymatka
- Krimmlin asema – 7 min ajomatka
- Zell am Zillerin asema – 41 min ajomatka
Ravintoloita
- 42 Karat - 7 min ajomatka
- Cafe Restaurant Hanke - 12 min ajomatka
- Pizzeria Cascata - 10 min ajomatka
- Panorama Alm - 67 min ajomatka
- Wildkogel Alm - 46 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Maximilian Apartmenthaus 2-6 People
- Lomakoti on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Neukirchen am Grossvenediger. Muihin palveluihin kuuluu sauna ja ilmaiseksi käytettävissä olevat polkupyörät.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen lomakoti
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lemmikit
- Lemmikit sallitaan
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Sauna
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Makuuhuoneet
- 2 makuuhuonetta
Kylpyhuoneet
- 1 kylpyhuone
Pyykinpesu
- Kuivausrumpu
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Tekemistä
- Ilmaiseksi käytettävissä olevia polkupyöriä paikan päällä
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupungin perimä vero: 3.55 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 15 vuotta vanhoilta lapsilta.
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Maximilian Apartmenthaus 2 6 People
Maximilian Apartmenthaus 2-6 People Private vacation home
Maximilian Apartmenthaus 2-6 People Neukirchen am Grossvenediger
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Maximilian Apartmenthaus 2-6 People ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, Maximilian Apartmenthaus 2-6 People tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Salliiko lomakoti lemmikit?
Kyllä, lemmikit ovat tervetulleita.
Tarjoaako lomakoti pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan lomakoti sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Maximilian Apartmenthaus 2-6 People ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Lämpimämpinä kuukausina voit pitää hauskaa ja pyöräillä. Maximilian Apartmenthaus 2-6 People tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös saunan.
Millaisella alueella Maximilian Apartmenthaus 2-6 People sijaitsee?
Maximilian Apartmenthaus 2-6 People sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Wildkogelin hiihtokeskus ja 11 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Wilkogel I:n hiihtohissi.