Koko loma-asunto
Villa La Sirena 2 Minutes From Beach 3 Bedroom Villa by RedAwning
Majoituspaikan taso: 3
Huvila, jossa käytössäsi on ulkouima-allas ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Seminyakin ranta
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Villa La Sirena 2 Minutes From Beach 3 Bedroom Villa by RedAwning valokuvagalleria





Huvila sijaitsee loistavalla paikalla 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Seminyakin ranta ja Jalan Laksmana -katu. Huviloissa on erilaisia mukavuuksia, kuten kylpytakit ja tohvelit, sekä jääkaappi ja ilmainen langaton internetyhteys.
Arvostelut
8,88,8 kautta 10.
Loistava
Koko koti
3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta6 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
- Jääkaappi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- Päivittäinen siivous
- Ulkouima-allas
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 3 makuuhuonetta
- Jääkaappi
- Päivittäinen siivous
- Kahvin-/vedenkeitin
- Kylpyamme tai suihku
- Kylpytakit
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Noku Beach House
Badung
Noku Beach House
Badung
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Kylpylä

Villa Kipas Seminyak by Soo Bali
Dyanapura
Villa Kipas Seminyak by Soo Bali
Dyanapura
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

JL Sarinande, Seminyak, Bali, 80361
Lähettyvillä
- Seminyakin ranta - 1 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
- Jalan Laksmana -katu - 8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
- Seminyak Square -ostoskeskus - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
- Seminyak Village - 15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
- Double Six -ranta - 16 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
Liikkuminen
- Denpasar (DPS-Ngurah Rain kansainvälinen lentoasema) – 23 min ajomatka
Ravintoloita
- Warung NIA - 11 min kävelymatka
- Starbucks - 14 min kävelymatka
- SugarSand - 12 min kävelymatka
- K Resto - 15 min kävelymatka
- Nirvana Restaurant - 11 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Villa La Sirena 2 Minutes From Beach 3 Bedroom Villa by RedAwning
- Huvila sijaitsee loistavalla paikalla 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Seminyakin ranta ja Jalan Laksmana -katu. Huviloissa on erilaisia mukavuuksia, kuten kylpytakit ja tohvelit, sekä jääkaappi ja ilmainen langaton internetyhteys.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen huvila
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 25 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 5 päivää ennen saapumista
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 25
Lapset
- Lapset voivat yöpyä ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Ulkouima-allas
- Jaettu/yleinen uima-allas
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Perheille
- Lapset majoittuvat ilmaiseksi (katso lisätiedot)
Ruoka ja juoma
- Jääkaappi
- Uuni
- Kahvin-/teenkeitin
- Leivänpaahdin
Makuuhuoneet
- 3 makuuhuonetta
Kylpyhuoneet
- 3 kylpyhuonetta
- Kylpyamme tai suihku
- Sampoo
- Tohvelit
- Pyyhkeet saatavilla
- Kylpytakit
- Ilmaiset hygieniatuotteet
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Päivittäinen siivous
- Silitysrauta-/lauta
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankki-/luottokortit.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club ja JCB International
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Tunnetaan myös nimellä
Villa La Sirena 2 Minutes From Beach 3 Bedroom Villa
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako Villa La Sirena 2 Minutes From Beach 3 Bedroom Villa by RedAwning ilmaisen peruutusoikeuden ja täyden hyvityksen?
Kyllä, Villa La Sirena 2 Minutes From Beach 3 Bedroom Villa by RedAwning tarjoaa täysin hyvitettäviä huoneita sivustollamme. Hyvitettävän huoneen voi peruuttaa siihen asti, kunnes sisäänkirjautumiseen on muutama päivä aikaa majoituspaikan peruutuskäytännöistä riippuen. Muista vain tarkistaa tarkat ehdot ja rajoitukset majoituspaikan peruutuskäytännöistä.
Onko majoituspaikassa huvila uima-allas?
Kyllä, täällä on ulkouima-allas.
Salliiko huvila lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Mitkä ovat majoituspaikan huvila sisään- ja uloskirjautumisajat?
Voit kirjautua sisään klo 16.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Villa La Sirena 2 Minutes From Beach 3 Bedroom Villa by RedAwning ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Villa La Sirena 2 Minutes From Beach 3 Bedroom Villa by RedAwning tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan.
Millaisella alueella Villa La Sirena 2 Minutes From Beach 3 Bedroom Villa by RedAwning sijaitsee?
Villa La Sirena 2 Minutes From Beach 3 Bedroom Villa by RedAwning sijaitsee vain 2 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Seminyakin ranta ja 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Jalan Laksmana -katu.