Yksityinen majoittaja

Lindsey Place

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Lindsey Place on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Lock Haven. Voit hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue.

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Pyykinpesutilat

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)

  • Itsepalvelupesula
Nykyinen hinta on 74 €
sisältää verot ja maksut
12.10.–13.10.

Huonevaihtoehdot

Huone, 1 suuri parisänky, tupakointi kielletty, poreamme

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
300 E Water St, Suite 9, Lock Haven, PA, 17745

Lähettyvillä

  • Heisey House Museum - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Lock Haven University - 6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Triangle Park - 6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Piper Aviation Museum - 18 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
  • Howard J. Lamade Stadium - 41 min ajomatka - 51.5 km:n päässä

Liikkuminen

  • Williamsport, PA (IPT-Williamsportin alueellinen lentoasema) – 38 min ajomatka
  • State College, Pennsylvania (SCE-University Park) – 50 min ajomatka
  • Altoona, Pennsylvania (AOO-Blairin piirikunnan lentokenttä) – 104 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪McDonald's - ‬14 min kävelymatka
  • ‪Fox's Market House Restaurant - ‬5 min kävelymatka
  • ‪Burger King - ‬3 min ajomatka
  • ‪Dunkin' - ‬14 min kävelymatka
  • ‪Wendy's - ‬12 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Lindsey Place

  • Lindsey Place on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Lock Haven. Voit hyödyntää ilmasiet edut, joihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys ja pysäköintialue.

Yleistä

Hotellin koko

    • 19 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse aikaisintaan 48 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
    • Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
    • Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)

Pysäköinti

    • Ilmainen kattamaton omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Muut tiedot

    • Merkityt tupakointialueet (sakkoja veloitetaan)

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Palvelut

  • Pyykinpesutilat

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Silitysrauta-/lauta

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 25+ Mbit/s)

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Meluttomia huoneita ei voida taata.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Lindsey Place lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Lindsey Place pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Lindsey Place sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Millaisella alueella Lindsey Place sijaitsee?

Lindsey Place sijaitsee vain 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Lock Haven University ja 19 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Piper Aviation Museum.

Arvostelut

Lindsey Place – arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä

9,4

Siisteys

9,4

Palvelut/mukavuudet

8,8

Henkilökunta ja palvelu

9,4

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Great property in a great location. The room was very clean and had plenty of room. Very easy check in process. Highly recommend.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

We had an issue with the booking, but the owner was super helpful. Resolved the issue immediately.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

The condo was lovely, and super comfortable. We were at the beginning of a very long trip, and it was terrific to have a lovely full kitchen, so we could reheat our leftovers, and set up a nice breakfast. The bed was extremely comfortable. Despite being on a busy corner, it was very quiet. It was also great to have designated parking. I have only two issues: the doorway is dark, so seeing the way to get to the pad in order to get to our room key was problematic; and we are people people, so it would have been nice to, at least, meet our inkeepers. Other than that, it was a lovely stay. We were sorry it was so short, and we would definitely stay there again when we are in the area.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

This review is based on a very specific event weekend in Lockhaven. Confusing - is an appropriate adjective, convenient is another. It wasn't clear that ONLY 1st floor rooms are rented. It wasn't clear that there isn't a legitimate phone number to call this place. Communication is via email, but the emailed information didn't really match the reality. While the hotel offers adjacent parking, there was no parking due to the local event that closed off street access. Messages about parking legally [or not] at an adjacent business were left unanswered. The room was large with a full kitchen. Smelled a little dated, but other wise good. This place is adjacent to a church with bells that go off on the hour - at all hours. Access to the the town and river are perfect. Most businesses were closed due to Labor Day weekend. Local restaurants that were open focused on fried food. Would we stay here again? Yes. Beautiful area. The church bells? Quaint. Just don't plan on sleeping much.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

I sent an email regrading the slow drain in the bath tub but never got a response.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä