Pulau Indah Lombok Hotel

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli, jossa käytössäsi on ulkouima-allas

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Kohteessa Kuta vieraillessasi Pulau Indah Lombok Hotel on loistava vaihtoehto. Asiakkaat voivat uida ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen.

Arvostelut

8,8 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)

  • Päivittäinen siivous
  • Ulkouima-allas
  • Rajoitetusti auki oleva vastaanotto

Kodin mukavuudet (5)

  • Oma kylpyhuone
  • Päivittäinen siivous
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Ulkouima-allasta
  • Hiustenkuivaaja
Nykyinen hinta on 36 €
sisältää verot ja maksut
15.10.–16.10.

Huonevaihtoehdot

Huone

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Kahden hengen deluxe-huone

  • 5 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Kahden hengen superior-huone

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Jl Baturiti, Kuta, West Nusa Tenggara, 83573

Lähettyvillä

  • Kutan ranta - 4 min ajomatka - 1.4 km:n päässä
  • Mandalika International Street Circuit - 10 min ajomatka - 4.0 km:n päässä
  • Pantai Seger - 14 min ajomatka - 3.3 km:n päässä
  • Tanjung Aanin ranta - 21 min ajomatka - 9.2 km:n päässä
  • Mawun ranta - 29 min ajomatka - 11.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • Lombok (LOP-Lombokin kansainvälinen lentoasema) – 28 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Mama Pizza - ‬4 min kävelymatka
  • ‪The Breakery - ‬4 min kävelymatka
  • ‪Aldi's Warunk - ‬11 min kävelymatka
  • ‪Knalpot - ‬9 min kävelymatka
  • ‪Felipes mostly vegetarian restaurant - ‬13 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Pulau Indah Lombok Hotel

  • Kohteessa Kuta vieraillessasi Pulau Indah Lombok Hotel on loistava vaihtoehto. Asiakkaat voivat uida ulkouima-altaassa, ja ilmaiset edut kuten langaton internetyhteys ja pysäköintialue takaavat, että lomasi on täydellinen.

Yleistä

Hotellin koko

    • 8 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
    • Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 8.00–18.00
    • Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
    • Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 8.00 jälkeen
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))

Pysäköinti

    • Ilmainen turvallinen omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Palvelut

  • Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Tilat

  • Ulkouima-allas

Huoneen palvelut/mukavuudet

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Vain suihku
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))

Muuta

  • Päivittäinen siivous

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankkikortit ja käteisen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Pulau Indah Lombok Hotel uima-allas?

Kyllä, täällä on ulkouima-allas.

Salliiko Pulau Indah Lombok Hotel lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Pulau Indah Lombok Hotel pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Pulau Indah Lombok Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Mitä tekemistä Pulau Indah Lombok Hotel ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Pulau Indah Lombok Hotel tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan.

Millaisella alueella Pulau Indah Lombok Hotel sijaitsee?

Pulau Indah Lombok Hotel sijaitsee vain 18 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Kutan ranta.

Arvostelut

8,8

Loistava