Park Hotel Novel

Majoituspaikan taso: 3
Hotelli

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nauti vierailustasi kohteessa Veliko Tarnovo yöpymällä Park Hotel Novel -majoituspaikassa. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja päivittäin klo 7.30–10.30 tarjottava buffetaamiainen.

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen aamiainen
  • Pysäköinti saatavilla
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesutilat
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (7)

  • Päivittäinen siivous
  • Maksullinen itsepalvelupysäköinti
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Ilmastointi
  • Pesulapalvelu
  • Matkatavarasäilytys
  • Juhlasali

Kodin mukavuudet (6)

  • Oma kylpyhuone
  • Erillinen oleskelualue
  • Televisio
  • Päivittäinen siivous
  • Pimennysverhot
  • Hissi
Nykyinen hinta on 89 €
sisältää verot ja maksut
3.10.–4.10.

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen deluxe-huone, kaupunkinäköala

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(1 arvostelu)
  • Näkymä kaupungille
  • 24 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Luksushuoneisto

  • 42 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Kahden hengen classic-huone

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(1 arvostelu)
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Kahden hengen superior-huone, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Huone

  • 10 henkilöä

Huone

  • 4 henkilöä

Huone

  • 4 henkilöä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Ul. Marno pole, 25, Veliko Tarnovo, Veliko Tarnovo Province, 5000

Lähettyvillä

  • Asenovtsi-puisto - 7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Asenin monumentti - 8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Pyhän Kirilin ja Metodiin kirkko - 11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • Samovodska Tšaršia - 13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Tsarevetsin linnoitus - 4 min ajomatka - 2.9 km:n päässä

Liikkuminen

  • Sofia (SOF) – 177 min ajomatka
  • Gorna Orechovitsan asema – 24 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪EGO Pizza & Gril - ‬9 min kävelymatka
  • ‪City Pub - ‬5 min kävelymatka
  • ‪ВкусОтериЯ - ‬7 min kävelymatka
  • ‪Тихия Кът - ‬10 min kävelymatka
  • ‪Закуските На Пазара - ‬7 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Park Hotel Novel

  • Nauti vierailustasi kohteessa Veliko Tarnovo yöpymällä Park Hotel Novel -majoituspaikassa. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja päivittäin klo 7.30–10.30 tarjottava buffetaamiainen.

Yleistä

Hotellin koko

    • 28 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.3

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
    • Avustajaeläimet tervetulleita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 50+ Mbit/s)

Pysäköinti

    • Itsepalvelupysäköinti paikan päällä (6 EUR per päivä)
    • Sähköajoneuvojen latauspiste paikan päällä

Muut tiedot

    • Merkityt tupakointialueet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen buffetaamiainen päivittäin klo 7.30–10.30

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Kuivapesula/pesulapalvelut
  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • Juhlasali

Esteettömyys

  • Hissi
  • Hissin oven leveys (cm): 100
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva vastaanottotiski
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuvan vastaanottotiskin korkeus (senttimetriä): 30
  • Luiska pääsisäänkäynnillä

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • Televisio
  • Satelliittikanavat

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi ja lämmitys
  • Tohvelit
  • Silitysrauta-/lauta

Nuku hyvin

  • Pimennysverhot
  • Äänieristetyt huoneet

Nauti olostasi

  • Erillinen oleskelualue

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Vain suihku
  • Saippua ja sampoo
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 50+ Mbit/s)
  • Puhelin

Ruoka ja juoma

  • Minijääkaappi

Muuta

  • Päivittäinen siivous

Maksut ja käytännöt

Pakolliset lisämaksut

Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
  • Kaupungin perimä vero: 0.41 EUR per huone per yö

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Pysäköinti

  • Omatoiminen pysäköinti maksaa 6 EUR per päivä

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana palosammutin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa
Majoituspaikan rekisteröintinumero PK-19-16794
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Park Hotel Novel lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita.

Tarjoaako Park Hotel Novel pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä. Omatoiminen pysäköinti maksaa 6 EUR per päivä. Sähköauton latauspiste on saatavilla.

Mitkä ovat majoituspaikan Park Hotel Novel sisään- ja uloskirjautumisajat?

Voit kirjautua sisään klo 15.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.3.

Millaisella alueella Park Hotel Novel sijaitsee?

Park Hotel Novel sijaitsee vain 14 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Samovodska Tšaršia ja 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Pyhän Kirilin ja Metodiin kirkko.

Arvostelut

Park Hotel Novel – arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä

9,6

Siisteys

9,0

Palvelut/mukavuudet

9,4

Henkilökunta ja palvelu

9,6

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Really nice place with very helpful staff
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Çok İyi çok güzel bir otel herkese tavsiye ederim
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Alojamiento cómodo a un paseo agradable del centro de Veliko Tarnovo. Si vas en coche es necesario coger parking por 6€ ya que en la calle es zona regulada de pago. El desayuno algo justo, pero con buen café y zumo natural
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Nice place a great little city. The hotel is across the street from a lively park and 5 minutes walk from the South Bus terminal. Everything is new, neat and fresh. Rooms are clean, quiet and secure. I would stay here if I am ever in VT again.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

We had an excellent stay at this hotel and would highly recommend it. The location was perfect, making it easy to explore the area. The staff were friendly, welcoming, and always happy to help. Our room was modern, spacious, and clean, which made our stay very comfortable. We would definitely stay here again.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Posizione valida, a due passi dal centro e con ampia possibilità di parcheggio. Camera nuova, curata in tutti i particolari, molto confortevole. Macchinetta del caffè con cialde Lavazza. Ottima colazione. Sembra più un 4 stelle che un 3 stelle
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Bell'hotel nuovo e curato. Bella anche la stanza. Nessun servizio tipo palestra o spa. Ottima la zona molto tranquilla ma vicinissima al centro storico e alla stazione dei bus.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Hotel muy agradable y con estacionamiento por 6 euros al dia. Te quitas dolor de cabeza con la policia. Desayuno muy bueno para viajero.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

No funciona el A/C la temperatura ambiente es a 26.5 C. Incómoda para dormir, no tiene restaurante para el huésped tampoco tiene servicio al cuarto, para comer o cenar hay que buscar algún lugar cerca
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Everything was new or recently renovated. For me it had excellent room furniture display to make the space quite confortable and with a lot of space to have everything organized and tidy. The only things I think they can improve are that they didn't have bathroom mat, the tea pot was not previously cleaned and the heat in the room was TOO high and there was no way to cool it even with the heater turn off.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Had a giant TV in the room. Breakfast was good.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

El hotel es muy bonito parece nuevo, el personal es muy amable y esta frente a un parque para ir a el área de restaurantes aprox a 10min caminando nos gustó bastante el hotel