Koko loma-asunto
Chic Boho Retreat Near Downtown
Majoituspaikan taso: 3
Majoituspaikka, jossa on keittiö ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Lucas Oil -stadion
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Chic Boho Retreat Near Downtown valokuvagalleria





Mökki sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista Gainbridge Fieldhouse ja Lucas Oil -stadion. Majoituspaikoissa on erilaisia lisämukavuuksia, kuten kuivausrummut ja mikroaaltouunit.
Arvostelut
1010 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko koti
4 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta11 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmastointi
- Savuton
- Mikroaaltouuni
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- Ilmastointi
- Puutarha
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 4 makuuhuonetta
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Televisio
- Puutarha
- Kylpyamme tai suihku
Nykyinen hinta on 828 €
828 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

CozySuites at The Block
Indianapolisin keskusta
CozySuites at The Block
Indianapolisin keskusta
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
7.6 kautta 10, Hyvä, 38 arvostelua
7,6
Hyvä
38 arvostelua
Hinta on 220 €
220 €
sisältää verot ja maksut
2.9.–3.9.

InTown Suites Extended Stay Indianapolis IN - I-70/Post Road
Indianapolis
InTown Suites Extended Stay Indianapolis IN - I-70/Post Road
Indianapolis
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
6.0 kautta 10, 48 arvostelua
6,0
48 arvostelua

Modern Comfort Downtown Indy Stylish 3BR Getaway
Indianapolis
Modern Comfort Downtown Indy Stylish 3BR Getaway
Indianapolis
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmastointi
- Savuton
Hinta on 820 €
820 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Hampton Inn & Suites Indianapolis West Speedway
Speedway
Hampton Inn & Suites Indianapolis West Speedway
Speedway
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 613 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
613 arvostelua
Hinta on 131 €
131 €
sisältää verot ja maksut
13.9.–14.9.

Holiday Inn Express & Suites Indianapolis Northwest by IHG
Indianapolis
Holiday Inn Express & Suites Indianapolis Northwest by IHG
Indianapolis
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 1 006 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
1 006 arvostelua
Hinta on 106 €
106 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Hampton Inn Indianapolis Northwest - Park 100
Indianapolis
Hampton Inn Indianapolis Northwest - Park 100
Indianapolis
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
8.8 kautta 10, Loistava, 1 006 arvostelua
8,8
Loistava
1 006 arvostelua
Hinta on 98 €
98 €
sisältää verot ja maksut
8.9.–9.9.

3 Mi to Dtwn Indy: Bright Home w/ Furnished Deck
Fountain Square
3 Mi to Dtwn Indy: Bright Home w/ Furnished Deck
Fountain Square
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti

Comfort Suites West Indianapolis - Brownsburg
Brownsburg
Comfort Suites West Indianapolis - Brownsburg
Brownsburg
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Yhdistettäviä huoneita saatavilla
- Ilmastointi
9.0 kautta 10, Upea, 952 arvostelua
9,0
Upea
952 arvostelua
Hinta on 112 €
112 €
sisältää verot ja maksut
22.9.–23.9.

Red Roof Inn Indianapolis North - College Park
College Park
Red Roof Inn Indianapolis North - College Park
College Park
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
5.8 kautta 10, 1 006 arvostelua
5,8
1 006 arvostelua
Hinta on 56 €
56 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Landing Furnished Apartments Near Northside
Near Northside
Landing Furnished Apartments Near Northside
Near Northside
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
8.8 kautta 10, Loistava, 8 arvostelua
8,8
Loistava
8 arvostelua
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

South East Street, Indianapolis, IN, 46225
Lähettyvillä
- Garfield Park - 8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
- Sacred Heart of Jesus Catholic Church (kirkko) - 16 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
- Garfield Park Conservatory - 19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
- Fountain Square Theatre - 4 min ajomatka - 2.4 km:n päässä
- Indianapolisin nykytaiteen museo - 4 min ajomatka - 2.4 km:n päässä
Liikkuminen
- Indianapolisin kansainvälinen lentokenttä (IND) – 22 min ajomatka
- Indianapolisin asema – 7 min ajomatka
Ravintoloita
- Burger King - 3 min ajomatka
- McDonald's - 2 min ajomatka
- Brothers Bar & Grill - 4 min ajomatka
- Punch Bowl Social - 4 min ajomatka
- The District Tap - 4 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Chic Boho Retreat Near Downtown
- Mökki sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista Gainbridge Fieldhouse ja Lucas Oil -stadion. Majoituspaikoissa on erilaisia lisämukavuuksia, kuten kuivausrummut ja mikroaaltouunit.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen mökki
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: We will send you the instructions.
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Keittiö
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Astianpesukone
- Leivänpaahdin
Makuuhuoneet
- 4 makuuhuonetta
Kylpyhuoneet
- 2 kylpyhuonetta
- Kylpyamme tai suihku
- Ilmaiset hygieniatuotteet
Viihde
- Televisio
Ulkotilat
- Puutarha
Pyykinpesu
- Kuivausrumpu
Työtilat
- Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
- Lämmitys
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin)
Maksut ja käytännöt
Hyvitettävät takuumaksut
- Takuumaksu vaurioiden varalle: 150.00 USD per yöpyminen
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko mökki lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Mitkä ovat majoituspaikan mökki sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Chic Boho Retreat Near Downtown ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Chic Boho Retreat Near Downtown tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Löytyykö majoituspaikasta Chic Boho Retreat Near Downtown keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös leivänpaahdin ja mikroaaltouuni.
Millaisella alueella Chic Boho Retreat Near Downtown sijaitsee?
Chic Boho Retreat Near Downtown sijaitsee vain 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Garfield Park.