Four Points By Sheraton Wuxi Liangxi

Majoituspaikan taso: 3
Hotelli, jossa käytössäsi on ravintola ja baari/lounge

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Lähellä rautatieasemaa sijaitseva Four Points By Sheraton Wuxi Liangxi on loistava valinta, jos aiot vierailla kohteessa Wuxi. Paikan päällä oleva kahvila on täydellinen paikka nauttia ateria, tai voit rentoutua drinkin äärellä baarissa. Liikuntaa kaipaavien asiakkaiden käytössä on lisäksi ympäri vuorokauden auki oleva kuntosali.

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Ilmastointi
  • Kuntosali
  • Baari
  • Pyykinpesutilat

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (10)

  • Siivous (pyynnöstä)
  • Ravintola ja baari/aulabaari
  • Aamiainen saatavilla
  • Ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus
  • Kahvila
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Ilmastointi
  • Tallelokero vastaanotossa
  • Itsepalvelupesula
  • Matkatavarasäilytys

Kodin mukavuudet (6)

  • Oma kylpyhuone
  • Pyykinpesutilat
  • Pimennysverhot
  • Hissi
  • Kaapelitelevisio
  • Kylpytakit
Nykyinen hinta on 61 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 7/7 huonetta

Superior-huone, 2 parisänkyä, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 parisänkyä

Premium-huone, 2 parisänkyä, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 parisänkyä

Premium-huone, 1 suuri parisänky, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Superior-huone, 1 suuri parisänky, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Studiosviitti, 1 suuri parisänky, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 35 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Studiosviitti, 1 suuri parisänky, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 35 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Standard-sviitti, 1 makuuhuone

  • Näkymä kaupungille
  • 72 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
No. 8 Baoli Plaza, No. 1 East Xianqian Street, Liangxi District, Wuxi, Jiangsu, 214000

Lähettyvillä

  • Wuxi Yaohanin ostoskeskus - 11 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
  • Suning Plazan ostoskeskus - 12 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • Wuxi Grand Orient -tavaratalo - 16 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
  • Center 66 -ostoskeskus - 18 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
  • Nanchanin temppelin antiikkimarkkinat - 3 min ajomatka - 1.8 km:n päässä

Liikkuminen

  • Wuxi (WUX-Shuofang) – 29 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Costa Coffee 咖世家 - ‬11 min kävelymatka
  • ‪Pop eyes - ‬10 min kävelymatka
  • ‪85°C Bakery Café (85度C) - ‬8 min kävelymatka
  • ‪星巴克 - ‬8 min kävelymatka
  • ‪星巴克 - ‬9 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Four Points By Sheraton Wuxi Liangxi

  • Lähellä rautatieasemaa sijaitseva Four Points By Sheraton Wuxi Liangxi on loistava valinta, jos aiot vierailla kohteessa Wuxi. Paikan päällä oleva kahvila on täydellinen paikka nauttia ateria, tai voit rentoutua drinkin äärellä baarissa. Liikuntaa kaipaavien asiakkaiden käytössä on lisäksi ympäri vuorokauden auki oleva kuntosali.

Yleistä

Hotellin koko

    • 186 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
    • Avustajaeläimet tervetulleita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))

Pysäköinti

    • Sähköajoneuvojen latauspiste paikan päällä
    • Paikan päällä olevalla pysäköintialueella on korkeusrajoitus
    • Autotalli paikan päällä

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Buffetaamiainen (lisämaksusta) päivittäin klo 6.30–10.00
  • Ravintola
  • Baari/lounge
  • Kahvila

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Pyykinpesutilat
  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • Tallelokero vastaanotossa
  • Ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus
  • Perinteinen

Esteettömyys

  • Hissi
  • Suuret matot huoneissa
  • Laattalattiat huoneissa

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • 55-tuumainen LCD-televisio
  • Kaapelikanavat

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi
  • Vedenkeitin
  • Kylpytakit ja tohvelit
  • Hyönteispuitteet

Nuku hyvin

  • Pimennysverhot
  • Lakanat

Nauti olostasi

  • Kuisti tai lanai
  • Yksilöllisesti kalustettu ja yksilöllisesti sisustettu

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Hammasharja ja -tahna (pyynnöstä)
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
  • Puhelin
  • Työtuoli

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen pullovesi
  • Ruokailupöytä
  • Ilmaiset teepussit / ilmainen pikakahvi

Muuta

  • Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä
  • Tallelokero huoneessa

Maksut ja käytännöt

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Buffetaamiainen tarjotaan lisämaksusta, joka on noin 128 CNY aikuisille ja 64 CNY lapsille

Lemmikit

  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Pysäköinti

  • Pysäköintialueella on korkeusrajoituksia

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja mobiilimaksut. Käteismaksuja ei hyväksytä. 
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, JCB International ja Union Pay
Mobiilimaksuvaihtoehtoja ovat: Alipay ja WeChat Pay.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikan taso

Oman luokitusjärjestelmämme tarjoama majoituspaikan taso perustuu majoituspaikan tyyppiin, palveluihin ja mukavuuksiin.

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Four Points By Sheraton Wuxi Liangxi lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita.

Mitkä ovat majoituspaikan Four Points By Sheraton Wuxi Liangxi sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Mitä tekemistä Four Points By Sheraton Wuxi Liangxi ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Ympäri vuorokauden auki oleva kuntosali auttaa sinua pitämään yllä päivittäistä kuntoilurutiiniasi.

Tarjoaako Four Points By Sheraton Wuxi Liangxi ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola.

Löytyykö majoituksesta Four Points By Sheraton Wuxi Liangxi yksityisiä ulkotiloja?

Kyllä, jokaisesta huoneesta löytyy kuisti tai lanai.

Millaisella alueella Four Points By Sheraton Wuxi Liangxi sijaitsee?

Four Points By Sheraton Wuxi Liangxi sijaitsee alueella Liangxin alue. Suning Plazan ostoskeskus on vain 12 minuutin ja Wuxi Yaohanin ostoskeskus vain 13 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

Four Points By Sheraton Wuxi Liangxi – arvostelut

9,0

Upea

10

Siisteys

10

Palvelut/mukavuudet

10

Henkilökunta ja palvelu

10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Good hotel in the centre of wuxi. Easily accessible to all the areas. Well maintained property and superb staff.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä