Koko huoneisto
Modern and Stylish Apartment With Terrace
Majoituspaikan taso: 3
Huoneisto
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Modern and Stylish Apartment With Terrace valokuvagalleria





Kohteessa Rovinj vieraillessasi Modern and Stylish Apartment With Terrace on loistava vaihtoehto.
Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
- Jääkaappi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
- Terassi
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- Liesi
- Terassi
- Kahvin-/vedenkeitin
- Digitaalitelevisio
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Hiustenkuivaaja
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Apartment Goran
Barake
Apartment Goran
Barake
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Apartments Anamarija
Barake
Apartments Anamarija
Barake
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti

Apartment Bungalov
Barake
Apartment Bungalov
Barake
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi

Apartments Biserka
Barake
Apartments Biserka
Barake
- Keittonurkkaus
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

Modern and Stylish Rovinj Apartments With Terrace
Barake
Modern and Stylish Rovinj Apartments With Terrace
Barake
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta
Rovinj, Istria County
Lähettyvillä
- Carrera-katu - 4 min ajomatka - 1.5 km:n päässä
- Rovinjin huvivenesatama - 4 min ajomatka - 1.5 km:n päässä
- Zlatni Rt:n puistometsä - 4 min ajomatka - 1.5 km:n päässä
- Rovinjin satama - 7 min ajomatka - 2.5 km:n päässä
- Maršala Titan aukio - 7 min ajomatka - 2.5 km:n päässä
Liikkuminen
- Pula (PUY) – 44 min ajomatka
- Pulan rautatieasema – 35 min ajomatka
Ravintoloita
- Restaurant "Orca - 4 min ajomatka
- Weiße Bar - 15 min ajomatka
- Konoba Tugurio - 6 min ajomatka
- Balbi - 5 min ajomatka
- Škatuleta - 4 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Modern and Stylish Apartment With Terrace
- Kohteessa Rovinj vieraillessasi Modern and Stylish Apartment With Terrace on loistava vaihtoehto.
Yleistä
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Ruoka ja juoma
- Jääkaappi
- Liesi
- Uuni
- Leivänpaahdin
- Kahvin-/teenkeitin
- Vedenkeitin
Kylpyhuoneet
- Hiustenkuivaaja
Ulkotilat
- Terassi
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Kaupunki perii veron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.10.–31.3. välisenä aikana 1.10 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.55 EUR per yö 12–17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei veloiteta alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1.4.–30.9. välisenä aikana 1.60 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.80 EUR per yö 12–17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Modern and Stylish Apartment With Terrace lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Modern and Stylish Apartment With Terrace pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Millaisella alueella Modern and Stylish Apartment With Terrace sijaitsee?
Modern and Stylish Apartment With Terrace sijaitsee vain 20 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Zlatni Rt:n puistometsä ja 20 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Majke Božje od Milostin kirkko.