Koko loma-asunto
Tyle Teg - 3 Bedroom Holiday Home - Clydach
Majoituspaikan taso: 3
Majoituspaikka, jossa käytössäsi on keittiö ja patio
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Tyle Teg - 3 Bedroom Holiday Home - Clydach valokuvagalleria





Kohteessa Swansea vieraillessasi mökki on loistava vaihtoehto. Majoituspaikan majoituspaikoissa on keittiöt ja patiot.
Arvostelut
6,06,0 kautta 10.
Hyvä
Koko koti
3 makuuhuonetta1 kylpyhuone5 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
- Mikroaaltouuni
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
- Puutarha
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 3 makuuhuonetta
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Erillinen ruokailualue
- Televisio
- Puutarha
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mercure Swansea Hotel
Llansamlet
Mercure Swansea Hotel
Llansamlet
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 1 001 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
1 001 arvostelua
Hinta on 84 €
84 €
sisältää verot ja maksut
25.9.–26.9.

Holiday Inn Express Swansea - East by IHG
Neath
Holiday Inn Express Swansea - East by IHG
Neath
- Ilmainen aamiainen
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.0 kautta 10, Upea, 1 003 arvostelua
9,0
Upea
1 003 arvostelua
Hinta on 79 €
79 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.

Cwmbach Cottages
Neath
Cwmbach Cottages
Neath
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 85 arvostelua
9,8
Poikkeuksellisen hyvä
85 arvostelua

Swansea Valley Holiday Cottages
Swansea
Swansea Valley Holiday Cottages
Swansea
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 13 arvostelua
9,8
Poikkeuksellisen hyvä
13 arvostelua
Hinta on 521 €
521 €
sisältää verot ja maksut
2.9.–3.9.

3 Bed House - Sleeps 6 - Parking - Garden - Wifi
Neath
3 Bed House - Sleeps 6 - Parking - Garden - Wifi
Neath
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 4 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
4 arvostelua
Hinta on 191 €
191 €
sisältää verot ja maksut
2.9.–3.9.

Scenic View
Castle
Scenic View
Castle
- Keittonurkkaus
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Welcome Lodge - 1 Bedroom Cottage - Llanrhidian
Swansea
Welcome Lodge - 1 Bedroom Cottage - Llanrhidian
Swansea
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 4 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
4 arvostelua
Hinta on 120 €
120 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Host Stay Oxford Street House
Castle
Host Stay Oxford Street House
Castle
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Sandfields House
Swansea
Sandfields House
Swansea
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 3 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
3 arvostelua

Rose Cottage - 3 Bedroom Cottage - Parkmill
Swansea
Rose Cottage - 3 Bedroom Cottage - Parkmill
Swansea
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

146 Tyle Teg, Clydach, Swansea, Wales, SA6 5EF
Lähettyvillä
- Ynystawe Park - 20 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
- Coed Gwilym Park - 7 min ajomatka - 2.4 km:n päässä
- Cwm Clydach Nature Reserve - 10 min ajomatka - 9.0 km:n päässä
- Swansea Marina - 23 min ajomatka - 12.1 km:n päässä
- Mumbles Pier (laituri) - 46 min ajomatka - 23.2 km:n päässä
Liikkuminen
- Cardiffin kansainvälinen lentokenttä (CWL) – 72 min ajomatka
- Skewenin juna-asema – 10 min ajomatka
- Baglanin rautatieasema – 12 min ajomatka
- Llansamletin juna-asema – 12 min ajomatka
Ravintoloita
- Domino's Pizza - 8 min ajomatka
- Morriston Kebab House - 8 min ajomatka
- The Deer's Leap - 6 min ajomatka
- Starbucks - 7 min ajomatka
- McDonald's - 7 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Tyle Teg - 3 Bedroom Holiday Home - Clydach
- Kohteessa Swansea vieraillessasi mökki on loistava vaihtoehto. Majoituspaikan majoituspaikoissa on keittiöt ja patiot.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen mökki
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: at the apartment.
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lapset
- Ei vauvansänkyjä
Lemmikit
- Lemmikit yöpyvät ilmaiseksi
- Avustajaeläimet tervetulleita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
Keittiö
- Mikroaaltouuni
- Uuni
Makuuhuoneet
- 3 makuuhuonetta
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- 1 kylpyhuone
- Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä
- Pyyhkeet saatavilla
Oleskelutilat
- Ruokasali
Viihde
- 32-tuumainen televisio, jossa digitaalikanavat
Ulkotilat
- Patio
- Puutarha
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
- Lemmikkiystävällinen
- Lemmikit yöpyvät ilmaiseksi
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Turvaominaisuudet
- Häkävaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
- Palovaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin)
Maksut ja käytännöt
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko mökki lemmikit?
Kyllä, lemmikit yöpyvät ilmaiseksi.
Tarjoaako mökki pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan mökki sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Tyle Teg - 3 Bedroom Holiday Home - Clydach ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Tyle Teg - 3 Bedroom Holiday Home - Clydach tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Löytyykö majoituspaikasta Tyle Teg - 3 Bedroom Holiday Home - Clydach keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyy myös mikroaaltouuni.
Löytyykö majoituksesta Tyle Teg - 3 Bedroom Holiday Home - Clydach yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, tästä mökistä löytyy patio.
Millaisella alueella Tyle Teg - 3 Bedroom Holiday Home - Clydach sijaitsee?
Tyle Teg - 3 Bedroom Holiday Home - Clydach sijaitsee vain 18 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Ynystawe Park.