Hotel Kirti Inn
Majoituspaikan taso: 2
Hotelli helpon matkan päässä kohteesta Jagannathin temppeli
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Hotel Kirti Inn valokuvagalleria





Hotel Kirti Inn sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Jagannathin temppeli.
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen deluxe-huone kuvat

Kahden hengen deluxe-huone
- 11 m²
- 1 makuuhuone
- 3 henkilöä
- 1 suuri parisänky
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hotel Subham Beach Inn - near Sea Beach
Puri
Hotel Subham Beach Inn - near Sea Beach
Puri
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
8.6 kautta 10, Loistava, 28 arvostelua
8,6
Loistava
28 arvostelua
Hinta on 21 €
21 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

A One Pride - Puri near Sea Beach
Puri
A One Pride - Puri near Sea Beach
Puri
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
- Savuton
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 13 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
13 arvostelua
Hinta on 25 €
25 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Hotel Niladri Palace - near Sea Beach
Puri
Hotel Niladri Palace - near Sea Beach
Puri
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
Hinta on 16 €
16 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Goroomgo Rail View Guest House Puri
Puri
Goroomgo Rail View Guest House Puri
Puri
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesutilat
- Savuton
Hinta on 10 €
10 €
sisältää verot ja maksut
6.9.–7.9.

Hotel Yubraj
Puri
Hotel Yubraj
Puri
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Savuton

Hotel Beach Comforts
Puri
Hotel Beach Comforts
Puri
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 51 €
51 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Pipul Ocean View Resort
Puri
Pipul Ocean View Resort
Puri
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
Hinta on 28 €
28 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Safal Exotica Very Close to Sea Beach
Puri
Safal Exotica Very Close to Sea Beach
Puri
- Ilmainen aamiainen
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 3 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
3 arvostelua
Hinta on 40 €
40 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Hotel Janaki Pride - near Temple
Puri
Hotel Janaki Pride - near Temple
Puri
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
- Savuton
9.0 kautta 10, Upea, 10 arvostelua
9,0
Upea
10 arvostelua
Hinta on 25 €
25 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Hotel New Rockbay
Puri
Hotel New Rockbay
Puri
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
4.0 kautta 10, 1 arvostelu
4,0
1 arvostelu
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Sarbodaya Nagar,Near Water Tank, Puri, Odisha, 752002
Lähettyvillä
- Vishnu Temple - 13 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
- Sudarshan Crafts Museum - 20 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
- Narendra Sagar - 5 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
- Jagannathin temppeli - 9 min ajomatka - 4.1 km:n päässä
- Puri Beach (ranta) - 10 min ajomatka - 4.5 km:n päässä
Liikkuminen
- Bhubaneswar (BBI-Biju Patnaik) – 87 min ajomatka
- Purin asema – 16 min kävelymatka
- Malatipatpurin asema – 18 min ajomatka
- Jenapur Road -asema – 26 min ajomatka
Ravintoloita
- Chung Wah - 3 min ajomatka
- Honey Bee Bakery and Pizzeria - 3 min ajomatka
- Wild Grass Restaurant - 3 min ajomatka
- Peace Restaurant - 3 min ajomatka
- Samudra Restaurant - 3 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Hotel Kirti Inn
- Hotel Kirti Inn sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Jagannathin temppeli.
Yleistä
Hotellin koko
- 66 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 10.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 15 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 8.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan
- Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 15
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ei pysäköintimahdollisuutta paikan päällä
Huoneen palvelut/mukavuudet
Henkilökohtainen hygienia
- Yksityinen kylpyhuone
- Vain suihku
- Ilmaiset hygieniatuotteet
- Pyyhkeet
- Vessapaperi
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Hotel Kirti Inn lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Hotel Kirti Inn pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Hotel Kirti Inn ei valitettavasti tarjoa paikan päällä olevia pysäköintipaikkoja.
Mitkä ovat majoituspaikan Hotel Kirti Inn sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 10.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 8.00.
Millaisella alueella Hotel Kirti Inn sijaitsee?
Hotel Kirti Inn sijaitsee vain 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Vishnu Temple ja 19 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sudarshan Crafts Museum.