Koko huoneisto
Kksr#6301 Ocean/golf Course Views, Top Floor
Majoituspaikan taso: 2
Huoneisto lyhyen matkan päässä kohteesta Magic Sands Beach
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Kksr#6301 Ocean/golf Course Views, Top Floor valokuvagalleria





Kksr#6301 Ocean/golf Course Views, Top Floor sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Magic Sands Beach ja Kailua Pier.
Arvostelut
9,09,0 kautta 10.
Upea
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta8 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Lounge-alue
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (4)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (4)
- Ulkotenniskenttä
- Ilmainen ruokaostospalvelu
- Pankkiautomaatti/pankkipalvelut
- Kiertoajelu-/lippupalvelu
Kodin mukavuudet (4)
Kodin mukavuudet (4)
- 2 makuuhuonetta
- Olohuone
- Ilmainen ruokaostospalvelu
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

2br, 2BA Condo Across From Magic Sands Pool, AC, Tennis & Bbqs - Vrkcv
Kahaluu-Keauhou
2br, 2BA Condo Across From Magic Sands Pool, AC, Tennis & Bbqs - Vrkcv
Kahaluu-Keauhou
- Uima-allas
- Pyykinpesutilat
- Pysäköinti saatavilla
- Lounge-alue

Big Island Keauhou Surf & Racquet 181 2 Bedroom Townhouse
Keauhou
Big Island Keauhou Surf & Racquet 181 2 Bedroom Townhouse
Keauhou
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
- Kuntosali
- Savuton

Kksr#7-304: Incredibly Private Top Floor Corner!
Keauhou
Kksr#7-304: Incredibly Private Top Floor Corner!
Keauhou
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Keauhou Kona Surf & Racquet Club#9-304
Keauhou
Keauhou Kona Surf & Racquet Club#9-304
Keauhou
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmastointi
- Savuton

Across From Magic Sands Top Floor Condo w/ AC
Kahaluu-Keauhou
Across From Magic Sands Top Floor Condo w/ AC
Kahaluu-Keauhou
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Lounge-alue
- Savuton

Keauhou Kona Surf & Racquet Club#7-103
Keauhou
Keauhou Kona Surf & Racquet Club#7-103
Keauhou
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Lounge-alue
- Savuton

Keauhou Kona Surf & Racquet Club#1-203
Keauhou
Keauhou Kona Surf & Racquet Club#1-203
Keauhou
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Lounge-alue
- Savuton

Kahaluu Bay Villas #103
Kahaluu-Keauhou
Kahaluu Bay Villas #103
Kahaluu-Keauhou
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmastointi
- Lounge-alue

Kksr#4303 Direct Oceanfront, Top Floor, Ac!
Keauhou
Kksr#4303 Direct Oceanfront, Top Floor, Ac!
Keauhou
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton

Sunset View at Kahaluu Bay Villas
Kahaluu-Keauhou
Sunset View at Kahaluu Bay Villas
Kahaluu-Keauhou
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Lounge-alue
- Savuton
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 1 arvostelu
8,0
Erittäin hyvä
1 arvostelu
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

78-6800 Ali‘i Dr, Kailua-Kona, HI, 96740
Lähettyvillä
- Keauhou Shopping Center (ostoskeskus) - 9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
- Kahalu’un rantapuisto - 9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
- Kailua-Kona Beaches - 9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
- Kona Country Club (golfrkenttä) - 2 min ajomatka - 1.6 km:n päässä
- Keauhou Bay Beach - 3 min ajomatka - 1.9 km:n päässä
Liikkuminen
- Kailua-Kona, Havaiji (KOA-Konan kansainvälinen lentokenttä) – 26 min ajomatka
Ravintoloita
- McDonald's - 11 min ajomatka
- Kona Brewing Co. & Brewpub - 12 min ajomatka
- Denny's - 11 min ajomatka
- Kona Coffee & Tea - 11 min ajomatka
- Don's Mai Tai Bar - 10 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Kksr#6301 Ocean/golf Course Views, Top Floor
- Kksr#6301 Ocean/golf Course Views, Top Floor sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Magic Sands Beach ja Kailua Pier.
Yleistä
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
- Ilmainen pysäköinti lähistöllä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Uima-allas
- Hierontapalvelu
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
- Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
Oleskelutilat
- Olohuone
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Kiertoajelu-/lippupalvelu
- Ilmainen ruokaostospalvelu
- Pankkiautomaatti/pankkipalvelut
Sijainti
- Golfkentän vieressä
Tekemistä
- Ulkotenniskenttiä
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttäv ää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja Discover
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Onko majoituspaikassa Kksr#6301 Ocean/golf Course Views, Top Floor uima-allas?
Kyllä, täällä on uima-allas.
Tarjoaako Kksr#6301 Ocean/golf Course Views, Top Floor pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Mitkä ovat majoituspaikan Kksr#6301 Ocean/golf Course Views, Top Floor sisään- ja uloskirjautumisajat?
Voit kirjautua sisään klo 16.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Mitä tekemistä Kksr#6301 Ocean/golf Course Views, Top Floor ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Harjoittele lyöntejäsi tenniskentillä.
Millaisella alueella Kksr#6301 Ocean/golf Course Views, Top Floor sijaitsee?
Kksr#6301 Ocean/golf Course Views, Top Floor sijaitsee vain 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Kailua-Kona Beaches ja 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Keauhou Shopping Center (ostoskeskus).