GoldRush Suites

Majoituspaikan taso: 3
Hotelli, jossa käytössäsi on sisäuima-allas ja ravintola

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nauti vierailustasi kohteessa Uyo yöpymällä GoldRush Suites -majoituspaikassa. Asiakkaat voivat viettää aikaa sisäuima-altaassa, nauttia aterioita ravintolassa tai rentoutua drinkin äärellä baarissa.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ilmainen aamiainen
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Ilmastointi

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (6)

  • Päivittäinen siivous
  • Ravintola ja baari/aulabaari
  • Sisäuima-allas
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Lokeroita saatavilla

Kodin mukavuudet (6)

  • Oma kylpyhuone
  • Erillinen oleskelualue
  • Päivittäinen siivous
  • Kylpyamme tai suihku
  • Säädeltävä ilmastointi huoneessa
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Nykyinen hinta on 36 €
sisältää verot ja maksut
25.9.–26.9.

Huonevaihtoehdot

Standard-studio

  • 26 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

Classic-huone

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Executive-huone, tupakointi kielletty

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Economy-huone

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Deluxe-huone

  • 32 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Exclusive-huone

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Premium-huone

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Kahden hengen exclusive-huone

  • 45 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Sviitti

  • 5 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
Plot 5-6, unit G, Ewet Housing Estate, Uyo, Akwa Ibom

Lähettyvillä

  • Discovery Park - 3 min ajomatka - 2.7 km:n päässä
  • Ibom Plaza - 4 min ajomatka - 3.9 km:n päässä
  • Ibibio Museum - 4 min ajomatka - 3.2 km:n päässä
  • Ibom Hall - 5 min ajomatka - 4.3 km:n päässä
  • Ibom E-Library - 6 min ajomatka - 5.0 km:n päässä

Liikkuminen

  • Uyo (QUO-Akwa Ibom) – 36 min ajomatka
  • Margaret Ekpon kansainvälinen lentoasema (CBQ) – 137 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪car wash , shelter afrique - ‬7 min ajomatka
  • ‪McNiss(teacup) - ‬6 min ajomatka
  • ‪Laundry Lounge - ‬12 min kävelymatka
  • ‪Food Affairs - ‬9 min kävelymatka
  • ‪Food Affairs - ‬9 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

GoldRush Suites

  • Nauti vierailustasi kohteessa Uyo yöpymällä GoldRush Suites -majoituspaikassa. Asiakkaat voivat viettää aikaa sisäuima-altaassa, nauttia aterioita ravintolassa tai rentoutua drinkin äärellä baarissa.

Yleistä

Hotellin koko

    • 30 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.30

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen taiwanilainen aamiainen päivittäin klo 7.00–8.00
  • Ravintola
  • Baari/lounge

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • Sisäuima-allas
  • Lokeroita saatavilla

Esteettömyys

  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva vastaanottotiski
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuvan vastaanottotiskin korkeus (senttimetriä): 76
  • Hyvin valaistu kulkutie sisäänkäynnille

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Säädettävä ilmastointi

Nauti olostasi

  • Erillinen oleskelualue

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Kylpyamme tai suihku
  • Saippua
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))

Ruoka ja juoma

  • Minijääkaappi

Muuta

  • Päivittäinen siivous

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover ja JCB International
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa GoldRush Suites uima-allas?

Kyllä, täällä on sisäuima-allas.

Salliiko GoldRush Suites lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako GoldRush Suites pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitä tekemistä GoldRush Suites ja sen lähiympäristö tarjoavat?

GoldRush Suites tarjoaa asiakkaiden käyttöön sisäuima-altaan.

Tarjoaako GoldRush Suites ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola.