Koko mökki·Yksityinen majoittaja
Tierra Mistú
Majoituspaikan taso: 2
Mökki
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Tierra Mistú valokuvagalleria





Kohteessa Ginebra vieraillessasi Tierra Mistú on loistava vaihtoehto.
Arvostelut
1010 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
- Lapsiystävällisiä aktiviteetteja
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)
- 2 mökkiä
- Poreallas
Nykyinen hinta on 108 €
108 €
2.9.–3.9.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Avaa kaikki huonetyypin Mökki, 1 suuri parisänky, poreamme, näköala puutarhaan kuvat

Mökki, 1 suuri parisänky, poreamme, näköala puutarhaan
- Näkymä puutarhaan
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 suuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Mökki, 1 suuri parisänky, keittotila, näköala puutarhaan kuvat

Mökki, 1 suuri parisänky, keittotila, näköala puutarhaan
- Näkymä puutarhaan
- 1 makuuhuone
- 2 henkilöä
- 1 suuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Sonesta Hotel Cali
Versalles
Sonesta Hotel Cali
Versalles
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
9.2 kautta 10, Upea, 1 005 arvostelua
9,2
Upea
1 005 arvostelua
Hinta on 92 €
92 €
20.9.–21.9.

Hotel Spirito by Spiwak
Cali
Hotel Spirito by Spiwak
Cali
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
8.6 kautta 10, Loistava, 910 arvostelua
8,6
Loistava
910 arvostelua
Hinta on 89 €
89 €
4.9.–5.9.

Azor Hotel Cali Versalles
Versalles
Azor Hotel Cali Versalles
Versalles
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Kylpylä
- Lentokenttäkuljetukset
8.6 kautta 10, Loistava, 101 arvostelua
8,6
Loistava
101 arvostelua
Hinta on 47 €
47 €
15.9.–16.9.

Hilton Garden Inn Cali Ciudad Jardin
Ciudad Jardín
Hilton Garden Inn Cali Ciudad Jardin
Ciudad Jardín
- Kylpylä
- Lentokenttäkuljetukset
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
8.8 kautta 10, Loistava, 541 arvostelua
8,8
Loistava
541 arvostelua
Hinta on 67 €
67 €
5.9.–6.9.

InterContinental Cali by IHG
El Peñon
InterContinental Cali by IHG
El Peñon
- Uima-allas
- Kylpylä
- Lentokenttäkuljetukset
- Lemmikkiystävällinen
9.0 kautta 10, Upea, 1 001 arvostelua
9,0
Upea
1 001 arvostelua
Hinta on 114 €
114 €
12.9.–13.9.

Torre De Cali Plaza Hotel
Versalles
Torre De Cali Plaza Hotel
Versalles
- Kylpylä
- Lentokenttäkuljetukset
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 915 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
915 arvostelua
Hinta on 66 €
66 €
4.9.–5.9.

MS Pacífico Chipichape Plus
La Flora
MS Pacífico Chipichape Plus
La Flora
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
8.8 kautta 10, Loistava, 352 arvostelua
8,8
Loistava
352 arvostelua
Hinta on 53 €
53 €
30.8.–31.8.

Casa Aurora Luxury Hotel
Cali
Casa Aurora Luxury Hotel
Cali
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
8.6 kautta 10, Loistava, 4 arvostelua
8,6
Loistava
4 arvostelua
Hinta on 78 €
78 €
5.9.–6.9.

Veca Flats Centenario
Juanambú
Veca Flats Centenario
Juanambú
- Kylpylä
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
9.0 kautta 10, Upea, 16 arvostelua
9,0
Upea
16 arvostelua
Hinta on 59 €
59 €
4.9.–5.9.

NH Boulevard Del Río Cali
Centenario
NH Boulevard Del Río Cali
Centenario
- Lentokenttäkuljetukset
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
9.0 kautta 10, Upea, 379 arvostelua
9,0
Upea
379 arvostelua
Hinta on 62 €
62 €
19.9.–20.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Callejon las Juanas, Vía Costa Rica Kilometro 1, Ginebra, Valle del Cauca, 763510
Lähettyvillä
- Llanogrande Plazan ostoskeskus - 36 min ajomatka - 38.4 km:n päässä
- Palmiran Unicentro-ostoskeskus - 40 min ajomatka - 34.0 km:n päässä
- Hacienda El Paraíso -museo - 45 min ajomatka - 21.8 km:n päässä
- Basílica del Señor de los Milagros - 48 min ajomatka - 36.6 km:n päässä
- Pacific Valley Events Center - 59 min ajomatka - 57.2 km:n päässä
Liikkuminen
- Cali (CLO-Alfonso Bonilla Aragónin kansainvälinen lentoasema) – 47 min ajomatka
Ravintoloita
- Cava Jaramillo Solera - 17 min ajomatka
- Restaurante Los Guaduales. - 6 min kävelymatka
- Parador Rojo - 13 min ajomatka
- Asados y Asados - 20 min ajomatka
- Restaurante Aqui Es Lola - 3 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Tierra Mistú
- Kohteessa Ginebra vieraillessasi Tierra Mistú on loistava vaihtoehto.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 2 mökkiä
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
- Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
- Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
- Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18
Lapset
- Vanhemmilla tulee olla lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyyskortti mukanaan*
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)
Pysäköinti
- Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Poreallas
Internet
- Ilmainen Wi-Fi, jonka nopeus on 25+ Mbit/s
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia
Ruoka ja juoma
- Vedenkeitin
Viihde
- Pelejä
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissejä
Palvelut ja mukavuudet
- Virtuaalinen vastaanotto
Sijainti
- Maaseudulla
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- 2 huonetta
- Romantiikkapaketteja saatavilla
Maksut ja käytännöt
Pakolliset lisämaksut
Sinua pyydetään maksamaan seuraavat majoituspaikan veloittamat maksut sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavia veroja:
- Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Kolumbian arvonlisävero (19 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske matkailijoita, jotka ovat varanneet turistimatkapaketin (majoituksen sekä muun matkapalvelun), jotka maksavat ulkomaisella kortilla tai pankkisiirrolla ulkomailta sekä esittävät voimassa olevan passin ja turistiviisumin osoittaakseen, että he eivät ole Kolumbian asukkaita.
Lapset ja lisävuoteet
- Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta asiakkailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 213185
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Tierra Mistú lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Tierra Mistú pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä. Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia.
Mitkä ovat majoituspaikan Tierra Mistú sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.
Mitä tekemistä Tierra Mistú ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Tierra Mistú tarjoaa asiakkaiden käyttöön porealtaan.