RYB Hostel Phuket
Majoituspaikan taso: 2
Hotelli
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan RYB Hostel Phuket valokuvagalleria





RYB Hostel Phuket sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Thanon Bangla -katu ja Jungceylonin ostoskeskus.
Arvostelut
8,48,4 kautta 10.
Erittäin hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmastointi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
- Sähköauton latauspiste
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (5)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (5)
- Maksullinen itsepalvelupysäköinti
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Ilmastointi
- Puutarha
- Kielitaitoinen henkilökunta
Nykyinen hinta on 14 €
14 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 8/8 huonetta
Avaa kaikki huonetyypin Double Room With Private Bathroom kuvat

Double Room With Private Bathroom
- 2 henkilöä
- 1 suuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Triple Room With Private Bathroom kuvat

Triple Room With Private Bathroom
- 3 henkilöä
- 1 yhden hengen sänky ja 1 suuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Deluxe Triple Room With Private Bathroom kuvat

Deluxe Triple Room With Private Bathroom
- 3 henkilöä
- 1 yhden hengen sänky ja 1 suuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Twin Room With Private Bathroom kuvat

Twin Room With Private Bathroom
- 2 henkilöä
- 2 yhden hengen sänkyä
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Twin Room With Shared Bathroom kuvat

Twin Room With Shared Bathroom
- 2 henkilöä
- 2 yhden hengen sänkyä
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Family Room With Shared Bathroom kuvat

Family Room With Shared Bathroom
- 4 henkilöä
- 4 yhden hengen sänkyä
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Fan Room / Non-AC With Shared Bathroom kuvat

Fan Room / Non-AC With Shared Bathroom
- 2 henkilöä
- 2 yhden hengen sänkyä
- Ilmainen Wi-Fi
Triple Room
- 3 henkilöä
- 1 keskisuuri parisänky ja 1 yhden hengen sänky
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Montree Phuket Hotel
Talat Yai
Montree Phuket Hotel
Talat Yai
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 97 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
97 arvostelua
Hinta on 21 €
21 €
sisältää verot ja maksut
2.9.–3.9.

Pure Phuket Residence
Talat Nuea
Pure Phuket Residence
Talat Nuea
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
8.6 kautta 10, Loistava, 24 arvostelua
8,6
Loistava
24 arvostelua
Hinta on 17 €
17 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

99 OLDTOWN BOUTIQUE GUESTHOUSE
Phuketin vanhakaupunki
99 OLDTOWN BOUTIQUE GUESTHOUSE
Phuketin vanhakaupunki
- Ilmainen aamiainen
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 86 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
86 arvostelua
Hinta on 20 €
20 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Fulfill Phuket Hostel
Phuketin vanhakaupunki
Fulfill Phuket Hostel
Phuketin vanhakaupunki
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 42 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
42 arvostelua
Hinta on 10 €
10 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Quip Bed & Breakfast Phuket Hotel
Phuketin vanhakaupunki
Quip Bed & Breakfast Phuket Hotel
Phuketin vanhakaupunki
- Lentokenttäkuljetukset
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
7.8 kautta 10, Hyvä, 243 arvostelua
7,8
Hyvä
243 arvostelua
Hinta on 12 €
12 €
sisältää verot ja maksut
8.9.–9.9.

Chino Town at Yaowarat Phuket
Phuketin vanhakaupunki
Chino Town at Yaowarat Phuket
Phuketin vanhakaupunki
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
8.8 kautta 10, Loistava, 21 arvostelua
8,8
Loistava
21 arvostelua
Hinta on 19 €
19 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

In Phuket House
Talat Yai
In Phuket House
Talat Yai
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
7.4 kautta 10, Hyvä, 24 arvostelua
7,4
Hyvä
24 arvostelua
Hinta on 23 €
23 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

Horange Phuket Town
Talat Yai
Horange Phuket Town
Talat Yai
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, 24 arvostelua
8,4
Erittäin hyvä
24 arvostelua
Hinta on 18 €
18 €
sisältää verot ja maksut
22.9.–23.9.

Phuket Old Town Hostel
Phuketin vanhakaupunki
Phuket Old Town Hostel
Phuketin vanhakaupunki
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesutilat
- Savuton
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 17 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
17 arvostelua
Hinta on 16 €
16 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Pek House
Talat Yai
Pek House
Talat Yai
- Lentokenttäkuljetukset
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesutilat
8.6 kautta 10, Loistava, 29 arvostelua
8,6
Loistava
29 arvostelua
Hinta on 10 €
10 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

167 Ranong Road, Talat Nuea, Phuket, Phuket Province, 83000
Lähettyvillä
- Jui Tuin pyhäkkö - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
- Chinprachan talomuseo - 3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
- Thai Hua -museo - 5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
- Talad Yain markkinat - 10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
- Patongin kartingrata ja Phuketin maastoajopuisto - 16 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
Liikkuminen
- Phuket (HKT-Phuketin kansainvälinen lentoasema) – 51 min ajomatka
Ravintoloita
- Wyndows - 3 min kävelymatka
- โจ๊กวงเวียนน้ำพุ - 3 min kävelymatka
- ข้าวมันไก่เจ๊หลี สาขา 2 - 4 min kävelymatka
- Lion Phuket Cafe - 5 min kävelymatka
- ไท้ปัน - 3 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
RYB Hostel Phuket
- RYB Hostel Phuket sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Thanon Bangla -katu ja Jungceylonin ostoskeskus.
Yleistä
Hotellin koko
- 12 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00.
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Pysäköinti
- Itsepalvelupysäköinti paikan päällä (lisämaksusta)
- Sähköajoneuvojen latauspiste paikan päällä
Muut tiedot
- Merkityt tupakointialueet
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Palvelut
- Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
- Kielitaitoinen henkilökunta
Tilat
- Rakennettu vuonna 2024
- Puutarha
Huoneen palvelut/mukavuudet
Ole kuin kotonasi
- Ilmastointi
Ruoka ja juoma
- Jaettu keittiö
Maksut ja käytännöt
Pysäköinti
- Omatoiminen pysäköinti on saatavilla lisämaksusta
Käytännöt
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Tarjoaako RYB Hostel Phuket pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla maksullinen itsepalvelupysäköinti.
Sähköauton latauspiste on saatavilla.
Mitkä ovat majoituspaikan RYB Hostel Phuket sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.
Mitä tekemistä RYB Hostel Phuket ja sen lähiympäristö tarjoavat?
RYB Hostel Phuket tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Millaisella alueella RYB Hostel Phuket sijaitsee?
RYB Hostel Phuket sijaitsee vain 11 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Patongin kartingrata ja Phuketin maastoajopuisto ja 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Jui Tuin pyhäkkö.