Koko loma-asunto
Holme Farm
Majoituspaikan taso: 3
Majoituspaikka, jossa on keittiö
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Holme Farm valokuvagalleria





Kohteessa Sleaford vieraillessasi mökki on loistava vaihtoehto. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on puutarha, keittiö ja jääkaappi.
Koko koti
4 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta8 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (1)
- Puutarha
Kodin mukavuudet (5)
Kodin mukavuudet (5)
- 4 makuuhuonetta
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Puutarha
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

River Rooms Nottingham
West Bridgford
River Rooms Nottingham
West Bridgford
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 352 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
352 arvostelua
Hinta on 75 €
75 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

The Orchard Hotel & Restaurant
Nottingham
The Orchard Hotel & Restaurant
Nottingham
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 423 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
1 423 arvostelua
Hinta on 103 €
103 €
sisältää verot ja maksut
27.8.–28.8.

Park Plaza Nottingham
Nottinghamin keskusta
Park Plaza Nottingham
Nottinghamin keskusta
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
8.8 kautta 10, Loistava, 1 016 arvostelua
8,8
Loistava
1 016 arvostelua
Hinta on 82 €
82 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

The Barn Hotel & Spa
Grantham
The Barn Hotel & Spa
Grantham
- Uima-allas
- Kylpylä
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
7.4 kautta 10, Hyvä, 563 arvostelua
7,4
Hyvä
563 arvostelua
Hinta on 84 €
84 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Unicorn, Gunthorpe by Marston's Inns
Nottingham
Unicorn, Gunthorpe by Marston's Inns
Nottingham
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Baari
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 253 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
253 arvostelua
Hinta on 62 €
62 €
sisältää verot ja maksut
20.9.–21.9.

The Paddock at Peacock Farm
Nottingham
The Paddock at Peacock Farm
Nottingham
- Kylpylä
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 13 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
13 arvostelua

Agape Hub Holiday Home
Nottingham
Agape Hub Holiday Home
Nottingham
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
Hinta on 281 €
281 €
sisältää verot ja maksut
26.8.–27.8.

Nice Apartment in South Scarle, No Deposit
Newark
Nice Apartment in South Scarle, No Deposit
Newark
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Savuton
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

15 Holme Lane Ruskington, Sleaford, England, NG34 9DN
Lähettyvillä
- Ruskington Library - 4 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
- Lincolnin yliopisto - 27 min ajomatka - 32.4 km:n päässä
- Lincolnin katedraali - 28 min ajomatka - 33.4 km:n päässä
- Lincolnin linna - 28 min ajomatka - 33.4 km:n päässä
- Burghley House (historiallinen rakennus) - 60 min ajomatka - 67.7 km:n päässä
Liikkuminen
- Nottingham (NQT) – 75 min ajomatka
- East Midlandsin lentokenttä (EMA) – 99 min ajomatka
- Ruskingtonin juna-asema – 5 min kävelymatka
- Sleafordin asema – 14 min ajomatka
- Raucebyn rautatieasema – 14 min ajomatka
Ravintoloita
- The Oak - 10 min ajomatka
- Chèles Country Kitchen - 11 min ajomatka
- Four Seasons Garden Centre Restaurant - 9 min ajomatka
- Greggs - 7 min ajomatka
- Subway - 7 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Holme Farm
- Kohteessa Sleaford vieraillessasi mökki on loistava vaihtoehto. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja pysäköintialue. Tässä majoituspaikassa käytössäsi on puutarha, keittiö ja jääkaappi.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen mökki
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikit sallitaan
- Avustajaeläimet tervetulleita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa
Pysäköinti
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä
- Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköintipaikka paikan päällä
- Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia
Keittiö
- Jääkaappi
- Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Makuuhuoneet
- 4 makuuhuonetta
Kylpyhuoneet
- 2 kylpyhuonetta
- Suihku
Ulkotilat
- Puutarha
Pyykinpesu
- Pyykinpesukone
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
- Lemmikkiystävällinen
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Ei siivousta
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Yleiset tiedot
- Yksilöllisesti sisustettu
- Yksilöllisesti kalustettu
- Majoituspaikka on tarkoitettu vain aikuisille
Maksut ja käytännöt
Lemmikit
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko mökki lemmikit?
Kyllä, lemmikit ovat tervetulleita.
Tarjoaako mökki pysäk öintipaikkoja paikan päällä?
Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia.
Mitkä ovat majoituspaikan mökki sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Mitä tekemistä Holme Farm ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Holme Farm tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan.
Löytyykö majoituspaikasta Holme Farm keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös ruoanlaittovälineet ja jääkaappi.
Millaisella alueella Holme Farm sijaitsee?
Holme Farm sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Ruskingtonin juna-asema ja 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Ruskington Library.