Koko huoneisto
Green Market Place
Majoituspaikan taso: 3
Huoneisto, jossa käytössäsi on keittiö ja parveke
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Green Market Place valokuvagalleria





Huoneisto sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Cape Town International Convention Centre ja Camps Bay Beach. Ulkouima-allas ja terassi ovat muita tämän majoituspaikan kohokohtia, ja sen huoneistoissa on keittiöt ja parvekkeet.
Arvostelut
7,67,6 kautta 10.
Hyvä
Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Keittiö
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Lounge-alue
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
- Ulkouima-allas
- Terassi
- Ilmastointi
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Olohuone
- Televisio
- Terassi
- Hissi
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Zeeland Pier Aparthotel by Totalstay
Kapkaupungin keskusta
Zeeland Pier Aparthotel by Totalstay
Kapkaupungin keskusta
- Uima-allas
- Ilmainen Wi-Fi
- Kuntosali
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
7.0 kautta 10, Hyvä, 4 arvostelua
7,0
Hyvä
4 arvostelua
Hinta on 40 €
40 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Infinity Self-Catering Apartments
Bloubergstrand
Infinity Self-Catering Apartments
Bloubergstrand
- Uima-allas
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.6 kautta 10, Loistava, 54 arvostelua
8,6
Loistava
54 arvostelua

Fountain Suites 1001
Kapkaupungin keskusta
Fountain Suites 1001
Kapkaupungin keskusta
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti

The Signature 412
Kapkaupungin keskusta
The Signature 412
Kapkaupungin keskusta
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 5 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
5 arvostelua

Fountains Hotel Cape Town
Kapkaupungin keskusta
Fountains Hotel Cape Town
Kapkaupungin keskusta
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
7.2 kautta 10, Hyvä, 68 arvostelua
7,2
Hyvä
68 arvostelua
Hinta on 47 €
47 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.

Woodbridge Lodge
Milnerton
Woodbridge Lodge
Milnerton
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
9.2 kautta 10, Upea, 10 arvostelua
9,2
Upea
10 arvostelua
Hinta on 79 €
79 €
sisältää verot ja maksut
16.9.–17.9.

The Sentinel 1205
Kapkaupungin keskusta
The Sentinel 1205
Kapkaupungin keskusta
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittonurkkaus
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, 3 arvostelua
8,0
Erittäin hyvä
3 arvostelua

The Harri 209
Kapkaupungin keskusta
The Harri 209
Kapkaupungin keskusta
- Keittonurkkaus
- Ilmainen Wi-Fi
- Savuton
- Jääkaappi

Neighbourgood East City
Kapkaupungin keskusta
Neighbourgood East City
Kapkaupungin keskusta
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
- Pyykinpesutilat
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, 56 arvostelua
8,2
Erittäin hyvä
56 arvostelua
Hinta on 44 €
44 €
sisältää verot ja maksut
16.9.–17.9.

Crystal Towers 212
Century City
Crystal Towers 212
Century City
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

54 Shortmarket St, Cape Town City Centre, , Cape Town, 8000, Cape Town, Western Cape, 8000
Lähettyvillä
- Greenmarket Square - 1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
- Long Street - 1 min kävelymatka - 0.1 km:n päässä
- Bree Street - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
- Kloof Street - 11 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
- Cape Town International Convention Centre - 12 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
Liikkuminen
- Kapkaupunki (CPT-Kapkaupungin kansainvälinen lentokenttä) – 20 min ajomatka
- Kapkaupungin asema – 7 min kävelymatka
- Cape Town Bellvillen asema – 33 min ajomatka
Ravintoloita
- Iron Steak And Bar - 4 min kävelymatka
- Tiger's Milk - 1 min kävelymatka
- The Athletic Club & Social - 5 min kävelymatka
- Butter - 2 min kävelymatka
- Honest Chocolate Café - 4 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
Green Market Place
- Huoneisto sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteista Cape Town International Convention Centre ja Camps Bay Beach. Ulkouima-allas ja terassi ovat muita tämän majoituspaikan kohokohtia, ja sen huoneistoissa on keittiöt ja parvekkeet.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- 1 huoneisto
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 14.00.
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: At Establishment.
- Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
- Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Pysäköinti
- Ilmainen pysäköinti lähistöllä
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Ulkouima-allas
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
Keittiö
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
- Vedenkeitin
Makuuhuoneet
- 1 makuuhuone
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- 1 kylpyhuone
- Suihku
- Pyyhkeet saatavilla
- Vessapaperi
- Hiustenkuivaaja
Oleskelutilat
- Olohuone
Viihde
- Televisio
Ulkotilat
- Parveke
- Terassi
Työtilat
- Työpöytä
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
- Kattotuuletin
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Hissi
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta-/lauta
Turvaominaisuudet
- Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
- Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
Maksut ja käytännöt
Hyvitettävät takuumaksut
- Takuumaksu vaurioiden varalle: 1500.00 ZAR per yöpyminen
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Onko majoituspaikassa huoneisto uima-allas?
Kyllä, täällä on ulkouima-allas.
Salliiko huoneisto lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako huoneisto pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Valitettavasti ei, mutta lähistöltä löytyy ilmaisia pysäköintipaikkoja.
Mitkä ovat majoituspaikan huoneisto sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 14.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.
Mitä tekemistä Green Market Place ja sen lähiympäristö tarjoavat?
Green Market Place tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan.
Löytyykö majoituspaikasta Green Market Place keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös ruoanlaittovälineet ja mikroaaltouuni.
Löytyykö majoituksesta Green Market Place yksityisiä ulkotiloja?
Kyllä, jokaisesta huoneistosta löytyy parveke.
Millaisella alueella Green Market Place sijaitsee?
Green Market Place sijaitsee vain 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Kapkaupungin asema ja 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Cape Town International Convention Centre.