Koko loma-asunto
3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach
Majoituspaikan taso: 3
Huvila, jossa käytössäsi on keittiö; Uluwatun temppeli lähellä
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan 3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach valokuvagalleria





Huvila sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista Uluwatun temppeli ja Uluwatun kalliot. Ulkouima-allas ja terassi ovat muita tämän majoituspaikan kohokohtia, ja sen huviloissa on erilaisia mukavuuksia, kuten jääkaapit ja mikroaaltouunit.
Koko koti
3 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Keittiö
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Lounge-alue
- Savuton
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (6)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (6)
- Ulkouima-allas
- Terassi
- Ilmastointi
- Puutarha
- Tallelokero vastaanotossa
- Concierge-palvelut
Kodin mukavuudet (6)
Kodin mukavuudet (6)
- 3 makuuhuonetta
- Keittiö
- Oma kylpyhuone
- Olohuone
- Televisio
- Puutarha
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Aluka Bingin
Pecatu
Aluka Bingin
Pecatu
- Uima-allas
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 5 arvostelua
10
Poikkeuksellisen hyvä
5 arvostelua
Hinta on 192 €
192 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.

Family Nest Experience Villas
Pecatu
Family Nest Experience Villas
Pecatu
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 15 arvostelua
9,8
Poikkeuksellisen hyvä
15 arvostelua
Hinta on 70 €
70 €
sisältää verot ja maksut
15.9.–16.9.

Ahimsa Beach
Jimbaran Bay
Ahimsa Beach
Jimbaran Bay
- Uima-allas
- Ilmainen aamiainen
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittiö
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 143 arvostelua
9,4
Poikkeuksellisen hyvä
143 arvostelua
Hinta on 162 €
162 €
sisältää verot ja maksut
16.9.–17.9.

Origin Uluwatu
Pecatu
Origin Uluwatu
Pecatu
- Uima-allas
- Kylpylä
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 24 arvostelua
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
24 arvostelua
Hinta on 78 €
78 €
sisältää verot ja maksut
2.9.–3.9.

Villa Aurora Uluwatu
Ungasan
Villa Aurora Uluwatu
Ungasan
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen pysäköinti
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu
Hinta on 106 €
106 €
sisältää verot ja maksut
24.9.–25.9.

Sal Secret Spot
Pecatu
Sal Secret Spot
Pecatu
- Uima-allas
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
8.8 kautta 10, Loistava, 158 arvostelua
8,8
Loistava
158 arvostelua
Hinta on 99 €
99 €
sisältää verot ja maksut
1.9.–2.9.

COZ Bali Boutique Villas
Uluwatu
COZ Bali Boutique Villas
Uluwatu
- Uima-allas
- Lentokenttäkuljetukset
- Keittiö
- Ilmainen pysäköinti
9.2 kautta 10, Upea, 9 arvostelua
9,2
Upea
9 arvostelua
Hinta on 176 €
176 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Mazari Villas
Pecatu
Mazari Villas
Pecatu
- Uima-allas
- Keittonurkkaus
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
9.0 kautta 10, Upea, 2 arvostelua
9,0
Upea
2 arvostelua
Hinta on 143 €
143 €
sisältää verot ja maksut
28.9.–29.9.

Samastiti Bingin
Pecatu
Samastiti Bingin
Pecatu
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
8.8 kautta 10, Loistava, 3 arvostelua
8,8
Loistava
3 arvostelua
Hinta on 132 €
132 €
sisältää verot ja maksut
16.9.–17.9.

MAYIKI BOUTIQUE HOTEL
Pecatu
MAYIKI BOUTIQUE HOTEL
Pecatu
- Uima-allas
- Ilmainen pysäköinti
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesutilat
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
10
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu
Hinta on 83 €
83 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Jalan Batu Jaran No.3 villa Xanthe, Pecatu, Bali, 80361
Lähettyvillä
- Sulubanin ranta - 10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
- Blue Pointin ranta - 19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
- Uluwatun temppeli - 5 min ajomatka - 2.0 km:n päässä
- Uluwatun kalliot - 5 min ajomatka - 2.0 km:n päässä
- Thomas-ranta - 8 min ajomatka - 3.0 km:n päässä
Liikkuminen
- Denpasar (DPS-Ngurah Rain kansainvälinen lentoasema) – 58 min ajomatka
Ravintoloita
- Single Fin - 15 min kävelymatka
- Lolas Cantina Mexicana Uluwatu - 2 min ajomatka
- Suka Espresso - 18 min kävelymatka
- Mason. Uluwatu - 12 min kävelymatka
- Teja Uluwatu - 16 min kävelymatka
Tietoja majoituspaikasta
3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach
- Huvila sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteista Uluwatun temppeli ja Uluwatun kalliot. Ulkouima-allas ja terassi ovat muita tämän majoituspaikan kohokohtia, ja sen huviloissa on erilaisia mukavuuksia, kuten jääkaapit ja mikroaaltouunit.
Yleistä
Majoituspaikan koko
- Yksityinen huvila
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: at_the_property.
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
Muut tiedot
- Savuton majoituspaikka
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Ulkouima-allas
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Perheille
- Syöttötuoli
Keittiö
- Jääkaappi
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Astianpesukone
- Tehosekoitin
Makuuhuoneet
- 3 makuuhuonetta
- Vuodevaatteet saatavilla
Kylpyhuoneet
- 1 kylpyhuone
- Kylpyamme tai suihku
Oleskelutilat
- Olohuone
Viihde
- Televisio, jossa kaapelikanavat
Ulkotilat
- Terassi
- Puutarha
Työtilat
- Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
- Kattotuuletin
Lemmikit
- Ei lemmikkejä
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Concierge-palvelut
- Silitysrauta-/lauta
- Tallelokero vastaanotossa
Turvaominaisuudet
- Häkävaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
- Palovaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin)
Maksut ja käytännöt
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Onko majoituspaikassa huvila uima-allas?
Kyllä, täällä on ulkouima-allas.
Salliiko huvila lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Mitkä ovat majoituspaikan huvila sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Mitä tekemistä 3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach ja sen lähiympäristö tarjoavat?
3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja puutarhan.
Löytyykö majoituspaikasta 3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach keittiö tai keittonurkkaus?
Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös tehosekoitin, jääkaappi ja mikroaaltouuni.
Millaisella alueella 3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach sijaitsee?
3BR Villa Bohemian Elegance, 2mins to Ulu Beach sijaitsee vain 19 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Uluwatun kalliot ja 19 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Uluwatun temppeli.