Tesla Biohealing Wellness Hotel & Resort, Ramada by Wyndham

Majoituspaikan taso: 2
Hotelli, jossa käytössäsi on sisäuima-allas ja ravintola

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nauti vierailustasi kohteessa Butler yöpymällä Tesla Biohealing Wellness Hotel & Resort, Ramada by Wyndham -majoituspaikassa. Asiakkaat voivat rentoutua sisäuima-altaassa ja nauttia aterian paikan päällä olevassa ravintolassa.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Kuntosali

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)

  • Ravintola
  • Sisäuima-allas
  • Kuntosali

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
139 Pittsburgh Rd, Butler, PA, 16001

Lähettyvillä

  • Butler County Community College - 1 min ajomatka - 1.8 km:n päässä
  • Acrisure Stadium - 53 min ajomatka - 59.9 km:n päässä
  • PPG Paints Arena - 54 min ajomatka - 60.9 km:n päässä
  • University of Pittsburgh (yliopisto) - 57 min ajomatka - 62.4 km:n päässä
  • Carnegie Mellon University (yliopisto) - 60 min ajomatka - 60.3 km:n päässä

Liikkuminen

  • Pittsburghin kansainvälinen lentokenttä (PIT) – 71 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Vintage Coffeehouse - ‬4 min ajomatka
  • ‪Arby's - ‬3 min ajomatka
  • ‪McDonald's - ‬6 min kävelymatka
  • ‪Chestnut Inn - ‬4 min ajomatka
  • ‪American Legion Post 117 - ‬3 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Tesla Biohealing Wellness Hotel & Resort, Ramada by Wyndham

  • Nauti vierailustasi kohteessa Butler yöpymällä Tesla Biohealing Wellness Hotel & Resort, Ramada by Wyndham -majoituspaikassa. Asiakkaat voivat rentoutua sisäuima-altaassa ja nauttia aterian paikan päällä olevassa ravintolassa.

Yleistä

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa

Pysäköinti

    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Ravintola

Tilat

  • Kuntokeskus
  • Sisäuima-allas

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Tesla Biohealing Wellness Hotel & Resort, Ramada by Wyndham uima-allas?

Kyllä, täällä on sisäuima-allas.

Tarjoaako Tesla Biohealing Wellness Hotel & Resort, Ramada by Wyndham pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitä tekemistä Tesla Biohealing Wellness Hotel & Resort, Ramada by Wyndham ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Tesla Biohealing Wellness Hotel & Resort, Ramada by Wyndham tarjoaa asiakkaiden käyttöön sisäuima-altaan ja kuntosalin.

Tarjoaako Tesla Biohealing Wellness Hotel & Resort, Ramada by Wyndham ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola.