Huoneistohotelli

Granada Apartments Queens Mansions

Majoituspaikan taso: 4
Huoneistohotelli, jossa käytössäsi on keittiö

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Granada Apartments Queens Mansions sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Blackpoolin torni ja Winter Gardens (lasikasvihuone). Majoituspaikan huoneistoissa on mukavuuksia, kuten keittiöt ja pyykinpesukoneet/kuivausrummut, sekä älytelevisiot ja kylpytakit.

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesutilat
  • Pysäköinti saatavilla
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Lounge-alue
  • Savuton

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (4)

  • 12 savutonta huoneistoa
  • Lähellä rantaa
  • Maksullinen itsepalvelupysäköinti
  • Terassi

Kodin mukavuudet (6)

  • Keittiö
  • Erillinen ruokailualue
  • Erillinen oleskelualue
  • Terassi
  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu
  • Pimennysverhot
Nykyinen hinta on 147 €
sisältää verot ja maksut
3.9.–4.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 12/12 huonetta

01 Ocean View Suite 4-Star, 1 Bedroom, Sea View, Beachfront (plus 1 free baby)

  • Näkymä merelle
  • 44 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

02 Elizabeth Suite 5-Star, 3 Bedrooms, Sea View, Beachfront (plus 1 free baby)

  • Näkymä merelle
  • 98 m²
  • 3 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 3 suurta parisänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

03 Duchess Suite 5-Star, 2 Bedrooms, Sea View, Beachfront (plus 1 free baby)

  • Näkymä merelle
  • 116 m²
  • 3 makuuhuonetta
  • 5 henkilöä
  • 1 suuri parisänky, 1 yhden hengen sänky ja 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

04 The Maisonette 4-Star, 2 Bedrooms, Beachfront (plus 1 free baby)

  • Osittainen näkymä valtamerelle
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

05 Pennystone Suite 4-Star, 1 Bedroom, Sea View, Beachfront (plus 1 free baby)

  • Näkymä merelle
  • 43 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

06 Sunset Suite 4-Star, 2 Bedrooms, Sea View, Beachfront (plus 1 free baby)

  • Näkymä merelle
  • 53 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

07 Hesketh Suite 4-Star, 1 Bedroom, Courtyard View, Beachfront (plus 1 free baby)

  • 39 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

08 Empress Suite 5-Star, 3 Bedrooms, Sea View, Beachfront (plus 1 free baby)

  • Näkymä merelle
  • 101 m²
  • 3 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 2 suurta parisänkyä ja 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

09 Clitheroe Suite 4-Star, 1 Bedroom, Sea View, Beachfront (plus 1 free baby)

  • Näkymä merelle
  • 40 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

10 Queen Suite 5-Star, 3 Bedrooms, Sea View, Beachfront (plus 1 free baby)

  • Näkymä merelle
  • 90 m²
  • 3 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 2 suurta parisänkyä ja 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

11 Lakeland Suite 4-Star, 1 Bedroom, Sea View, Beachfront (plus 1 free baby)

  • Näkymä merelle
  • 43 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

12 Princess Suite 5-Star, 3 Bedrooms, Sea View, Beachfront (plus 1 free baby)

  • Näkymä merelle
  • 93 m²
  • 3 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 2 suurta parisänkyä ja 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
224 Queen's Promenade, Blackpool, England, FY2 9HP

Lähettyvillä

  • Blackpool Beach - 2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Genting Casino Blackpool - 16 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
  • Moor Park Swimming Pool - 19 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
  • Gynn Square - 4 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • Cleveleys Front - 5 min ajomatka - 2.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Blackpool Northin asema – 7 min ajomatka
  • Laytonin juna-asema – 9 min ajomatka
  • Poulton-Le-Fylden asema – 17 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪The Duke Of York - ‬4 min ajomatka
  • ‪KFC - ‬5 min ajomatka
  • ‪The Layton - ‬5 min ajomatka
  • ‪The Albion - ‬14 min kävelymatka
  • ‪The Gynn - ‬3 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Granada Apartments Queens Mansions

  • Granada Apartments Queens Mansions sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Blackpoolin torni ja Winter Gardens (lasikasvihuone). Majoituspaikan huoneistoissa on mukavuuksia, kuten keittiöt ja pyykinpesukoneet/kuivausrummut, sekä älytelevisiot ja kylpytakit.

Yleistä

DONE

Majoituspaikan koko

    • 12 huoneistoa
DONE

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 2.00.
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
DONE

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet älylukon avaamiseen sähköpostitse korkeintaan 72 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
    • Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
    • Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
DONE

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
DONE

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä
PETS

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita
WIFI

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
LOCAL_PARKING

Pysäköinti

    • Itsepalvelupysäköinti paikan päällä (10 GBP per yö)
    • Paikan päällä rajoitetusti pysäköintipaikkoja
VPN_KEY

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannan yhteydessä

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi, jonka nopeus on 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle)

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Itsepalvelupysäköinti paikan päällä (10 GBP per yö)
  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja

Perheille

  • Vauvan matkasänky

Keittiö

  • Jääkaappi (täysikokoinen)
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Astianpesukone
  • Pakastin
  • Talouspaperi
  • Ilmaiset teepussit / ilmainen pikakahvi
  • Leivänpaahdin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • Vuodevaatteet saatavilla

Kylpyhuoneet

  • Kylpytakit
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Saippua
  • Hiustenkuivaaja
  • Sampoo
  • Vessapaperi
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Ruokasali
  • Oleskelualue

Viihde

  • 50-tuumainen älytelevisio, jossa digitaalikanavat
  • Netflix
  • Suoratoistopalvelut
  • CD-soitin

Ulkotilat

  • Terassi
  • Kokonaan aidattu
  • Ulkokalusteet

Pyykinpesu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu
  • Pyykinpesuaine

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys
  • Kannettava tuuletin

Lemmikit

  • Ei lemmikkejä

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyysominaisuuksia, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi
  • Hissin oven leveys (cm): 74
  • Kaiteet portaikoissa
  • Portaikon kaiteen korkeus (cm): 80
  • Äänieristys
  • Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä hissille
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Tallelokero
  • Silitysrauta-/lauta
  • Pimennysverhot
  • Virtuaalinen vastaanotto

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta: harkitse kannettavan hätävaroittimen tuomista)
  • Palovaroittimen olemassaolosta ei ole ilmoitettu (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta)
  • Palosammutin

Yleiset tiedot

  • 12 huonetta
  • Yksilöllisesti sisustettu
  • Yksilöllisesti kalustettu

Maksut ja käytännöt

Hyvitettävät takuumaksut

  • 200 GBP:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.

Pysäköinti

  • Omatoiminen pysäköinti maksaa 10 GBP per yö

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta.
Paikan päältä löytyvä palosammutin takaa asiakkaiden turvallisuuden.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja American Express
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikan taso

Tämän majoituspaikan virallinen tähtiluokitus on Englannin kansallisen matkailujohtokunnan VisitEnglandin myöntämä.

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Granada Apartments Queens Mansions lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Granada Apartments Queens Mansions pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä. Omatoiminen pysäköinti maksaa 10 GBP per yö. Pysäköintipaikkojen määrä saattaa olla rajoitettu.

Mitkä ovat majoituspaikan Granada Apartments Queens Mansions sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 2.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Löytyykö majoituspaikasta Granada Apartments Queens Mansions keittiö tai keittonurkkaus?

Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyvät myös leivänpaahdin, ruoanlaittovälineet ja jääkaappi.

Millaisella alueella Granada Apartments Queens Mansions sijaitsee?

Granada Apartments Queens Mansions sijaitsee lähellä kohdetta Blackpool Beach alueella Bispham. Genting Casino Blackpool on vain 16 minuutin ja Spindles Health & Leisure Centre vain 15 minuutin kävelymatkan päässä.