Hotel Los Tulipanes
Majoituspaikan taso: 2
Hotelli
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Hotel Los Tulipanes valokuvagalleria





Kohteessa Poio vieraillessasi Hotel Los Tulipanes on loistava vaihtoehto.
Arvostelut
9,49,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pysäköinti saatavilla
- Ilmainen Wi-Fi
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (3)
- Päivittäinen siivous
- Aamiainen saatavilla
- Rajoitetusti auki oleva vastaanotto
Kodin mukavuudet (4)
Kodin mukavuudet (4)
- Televisio
- Päivittäinen siivous
- Kylpyamme tai suihku
- Ilmainen pysäköinti lähistöllä
Huonevaihtoehdot
Tarkista näiden päivien saatavuus
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Onda Atlántica
Vilagarcia de Arousa
Onda Atlántica
Vilagarcia de Arousa
- Keittiö
- Pyykinpesutilat
- Ilmainen Wi-Fi
- Lapsiystävällisiä aktiviteetteja
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!
Tietoja alueesta

Rúa Anafans 34, Poio, Pontevedra, 36163
Lähettyvillä
- Centro Arqueolóxico da Caeira - 11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
- Plaza de Toros - 2 min ajomatka - 1.1 km:n päässä
- Pontevedran Alameda - 4 min ajomatka - 2.6 km:n päässä
- Basilica Santa Maria - 5 min ajomatka - 1.8 km:n päässä
- Pontesampaion sankarien muistomerkki - 6 min ajomatka - 2.9 km:n päässä
Liikkuminen
- Vigo (VGO-Peinador) – 26 min ajomatka
- Pontevedra (PTE – Pontevedran rautatieasema) – 8 min ajomatka
- Pontevedran asema – 8 min ajomatka
- Arcaden asema – 12 min ajomatka
Ravintoloita
- Hotel Paris - 14 min kävelymatka
- O Eirado Das Margaridas - 3 min ajomatka
- Tío Gilito - 4 min ajomatka
- Jockey Club - 19 min kävelymatka
- Padal da santiña - 4 min ajomatka
Tietoja majoituspaikasta
Hotel Los Tulipanes
- Kohteessa Poio vieraillessasi Hotel Los Tulipanes on loistava vaihtoehto.
Yleistä
Hotellin koko
- 7 huonetta
Saapuminen/lähteminen
- Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.30. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
- Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00
Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen
- Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 8.30–23.00
- Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
- Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
- Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänkirjautumisen vaatimukset
- Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
- Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Internet
- Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 25+ Mbit/s)
Pysäköinti
- Ilmainen pysäköinti 50 metrin etäisyydellä majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ruoka ja juoma
- Tilauksen mukaan valmistettu aamiainen (lisämaksusta) päivittäin klo 8.30–12.00
Palvelut
- Vastaanotto avoinna rajoitetusti
Huoneen palvelut/mukavuudet
Viihdykettä
- Televisio
Ole kuin kotonasi
- Lämmitys
Henkilökohtainen hygienia
- Kylpyamme tai suihku
- Saippua ja sampoo
- Vessapaperi
Yhteydenpito
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus 25+ Mbit/s)
Muuta
- Päivittäinen siivous
Maksut ja käytännöt
Vaihtoehtoiset lisämaksut
- Tilauksen mukaan valmistettu aamiainen tarjotaan lisämaksusta, joka on noin 1.70–10 EUR per henkilö
Käytännöt
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Hyväksytyt luottokortit: Visa ja Mastercard
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Usein kysytyt kysymykset
Salliiko Hotel Los Tulipanes lemmikit?
Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.
Tarjoaako Hotel Los Tulipanes pysäköintipaikkoja paikan päällä?
Valitettavasti ei, mutta lähistöltä löytyy ilmaisia pysäköintipaikkoja.
Mitkä ovat majoituspaikan Hotel Los Tulipanes sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.30. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.