Yksityinen majoittaja

Luna Hotel Phan Thiet

Majoituspaikan taso: 2.5
Hotelli

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nauti vierailustasi kohteessa Phu Thuy yöpymällä Luna Hotel Phan Thiet -majoituspaikassa. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja pysäköintialue.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (2)

  • Päivittäinen siivous
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto

Kodin mukavuudet (6)

  • Oma kylpyhuone
  • Päivittäinen siivous
  • Pimennysverhot
  • Minibaari
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Hiustenkuivaaja
Nykyinen hinta on 15 €
sisältää verot ja maksut
23.9.–24.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 3/3 huonetta

Yhden hengen superior-huone, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 30 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Kahden hengen standard-huone, osittainen valtamerinäköala

  • Osittainen näkymä valtamerelle
  • 36 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Yhden hengen standard-huone

  • Näkymä kaupungille
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
E3-02 Khu Pho Bien, Phu Thuy, Lam Dong, 800000

Lähettyvillä

  • Sea Link -golfkenttä - 8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Phan Thietin uimaranta - 13 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
  • Co.op mart Phan Thiet - 18 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
  • Linh Son Truong Tho pagodi - 5 min ajomatka - 1.5 km:n päässä
  • Phan Thietin vesitorni - 6 min ajomatka - 1.9 km:n päässä

Liikkuminen

  • Ga Phan Thietin asema – 11 min ajomatka
  • Ga Binh Thuanin asema – 24 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪Love Sushi Phan Thiet - ‬14 min kävelymatka
  • ‪Chè Bưởi Bối Bối - ‬12 min kävelymatka
  • ‪Ocean Beer - ‬6 min kävelymatka
  • ‪KOA Tea - ‬15 min kävelymatka
  • ‪Lanaa Coffee 24H - ‬9 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Luna Hotel Phan Thiet

  • Nauti vierailustasi kohteessa Phu Thuy yöpymällä Luna Hotel Phan Thiet -majoituspaikassa. Ilmaisiin etuihin kuuluvat langaton internetyhteys ja pysäköintialue.

Yleistä

Hotellin koko

    • 15 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 13.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18

Lapset

    • Ei vauvansänkyjä

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))

Pysäköinti

    • Ilmainen kattamaton omatoiminen pysäköinti paikan päällä

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto

Huoneen palvelut/mukavuudet

Ole kuin kotonasi

  • Minibaari
  • Tohvelit

Nuku hyvin

  • Pimennysverhot
  • Lakanat

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Vain suihku
  • Bidee
  • Saippua ja sampoo
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Hammasharja ja -tahna
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen pullovesi

Muuta

  • Päivittäinen siivous

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.

Tunnetaan myös nimellä

Luna Hotel Phan Thiet Hotel
Luna Hotel Phan Thiet Phan Thiet
Luna Hotel Phan Thiet Hotel Phan Thiet

Usein kysytyt kysymykset

Salliiko Luna Hotel Phan Thiet lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako Luna Hotel Phan Thiet pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä, paikan päällä on tarjolla ilmainen omatoiminen pysäköinti.

Mitkä ovat majoituspaikan Luna Hotel Phan Thiet sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 13.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Millaisella alueella Luna Hotel Phan Thiet sijaitsee?

Luna Hotel Phan Thiet sijaitsee vain 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Phan Thietin uimaranta ja 18 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Co.op mart Phan Thiet.