Koko loma-asunto

64 Lawton Road at The Sea Pines Resort

Majoituspaikan taso: 3.5
Lomakoti, jossa käytössäsi on keittiö; Coligny Beach lähellä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Lomakoti sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Coligny Plaza (ostoskeskus) ja Coligny Beach. Liikuntaa kaipaavat voivat hyödyntää kuntosalin tai uida ulkouima-altaassa. Ilmaiseksi käytettävissä olevat polkupyörät, keittiö ja pyykinpesukone/kuivausrumpu ovat muita majoituspaikan tarjoamia palveluita ja mukavuuksia.

Koko koti

4 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesutilat
  • Pysäköinti saatavilla
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (6)

  • Lähellä rantaa
  • Ulkouima-allas
  • Kuntosali
  • Ilmaiset polkupyörät
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Ilmastointi

Kodin mukavuudet (6)

  • 4 makuuhuonetta
  • Keittiö
  • Oma kylpyhuone
  • Erillinen ruokailualue
  • Erillinen oleskelualue
  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
64 Lawton Road, Hilton Head Island, SC, 29928

Lähettyvillä

  • Lawton Stables - 9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Sea Pines Forest Preserve - 10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
  • South Beach - 3 min ajomatka - 1.7 km:n päässä
  • Atlantic Dunes by Davis Love III - 3 min ajomatka - 3.0 km:n päässä
  • Harbour Townin majakka - 5 min ajomatka - 3.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Hilton Head Island, Etelä-Carolina (HHH) – 23 min ajomatka
  • Savannah - Hilton Headin kansainvälinen lentokenttä (SAV) – 66 min ajomatka

Ravintoloita

  • ‪The Quarterdeck - ‬6 min ajomatka
  • ‪Harbour Town Bakery & Cafe - ‬5 min ajomatka
  • ‪Reilley's Grill & Bar - ‬4 min ajomatka
  • ‪The Crazy Crab - ‬6 min ajomatka
  • ‪Loggerhead Landing - ‬5 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

64 Lawton Road at The Sea Pines Resort

  • Lomakoti sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteista Coligny Plaza (ostoskeskus) ja Coligny Beach. Liikuntaa kaipaavat voivat hyödyntää kuntosalin tai uida ulkouima-altaassa. Ilmaiseksi käytettävissä olevat polkupyörät, keittiö ja pyykinpesukone/kuivausrumpu ovat muita majoituspaikan tarjoamia palveluita ja mukavuuksia.

Yleistä

Majoituspaikan koko

    • Yksityinen lomakoti

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
    • Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 25 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00
    • Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 5 päivää ennen saapumista. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 25

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa

Pysäköinti

    • Paikan päällä rajoitetusti pysäköintipaikkoja

Muut tiedot

    • Savuton majoituspaikka

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Lähellä rantaa

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja

Keittiö

  • Kahvin-/teenkeitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Vuodevaatteet saatavilla

Kylpyhuoneet

  • 3 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Ruokasali
  • Oleskelualue

Viihde

  • 42-tuumainen taulutelevisio, jossa digitaalikanavat

Pyykinpesu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Ei lemmikkejä

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyysominaisuuksia, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Ei hissejä
  • Ylempiin kerroksiin pääsee vain portaita pitkin
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto

Sijainti

  • Golfkentän vieressä

Tekemistä

  • Kuntokeskus
  • Lähistöllä sijaitsevat kuntoilutilat (ilmainen sisäänpääsy)
  • Pääsy lähistöllä sijaitsevaan ulkouima-altaaseen
  • Ilmaiseksi käytettävissä olevia polkupyöriä paikan päällä

Turvaominaisuudet

  • Häkävaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Palovaroitin asennettu (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin)
  • Palosammutin

Yleiset tiedot

  • Yksilöllisesti sisustettu
  • Yksilöllisesti kalustettu

Maksut ja käytännöt

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin.
Paikan päältä löytyvä palosammutin takaa asiakkaiden turvallisuuden.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard, American Express, Discover ja Diners Club
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

64 Lawton Road at The Sea Pines Resort Hilton Head Island
64 Lawton Road at The Sea Pines Resort Private vacation home

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa lomakoti uima-allas?

Kyllä, täällä on ulkouima-allas.

Salliiko lomakoti lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Tarjoaako lomakoti pysäköintipaikkoja paikan päällä?

Kyllä. Pysäköintipaikkojen määrä saattaa olla rajoitettu.

Mitkä ovat majoituspaikan lomakoti sisään- ja uloskirjautumisajat?

Voit kirjautua sisään klo 16.00 lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00. Kontaktiton sisäänkirjautuminen ja kontaktiton uloskirjautuminen ovat saatavilla.

Mitä tekemistä 64 Lawton Road at The Sea Pines Resort ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Lämpimämpinä kuukausina voit pitää hauskaa ja pyöräillä. Tämä loma-asunto tarjoaa käyttöösi myös ulkouima-altaan, kuntosalin ja pääsyn lähistöllä sijaitsevaan ulkouima-altaaseen.

Löytyykö majoituspaikasta 64 Lawton Road at The Sea Pines Resort keittiö tai keittonurkkaus?

Kyllä, majoituspaikasta löytyy keittiö, johon sisältyy myös kahvinkeitin.

Millaisella alueella 64 Lawton Road at The Sea Pines Resort sijaitsee?

64 Lawton Road at The Sea Pines Resort sijaitsee vain 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sea Pines Forest Preserve ja 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Lawton Stables.