Bamboo Riverside Boutique Hotel

Majoituspaikan taso: 3
Rannalla sijaitseva hotelli, jossa käytössäsi on ulkouima-allas ja ravintola

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Bamboo Riverside Boutique Hotel on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Phu Tuc. Paikan päällä oleva ravintola on täydellinen paikka nauttia ateria. Lisäksi voit viettää aikaa ulkouima-altaassa tai rentoutua drinkin äärellä baarissa.

Arvostelut

8,4 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ilmainen aamiainen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Ilmastointi
  • Baari

Tärkeimmät palvelut/mukavuudet (9)

  • Päivittäinen siivous
  • Ravintola ja baari/aulabaari
  • Ulkouima-allas
  • Kokouskeskus
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Ilmastointi
  • Concierge-palvelut
  • Matkatavarasäilytys
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu

Kodin mukavuudet (6)

  • Täysikokoinen jääkaappipakastin
  • Oma kylpyhuone
  • Päivittäinen siivous
  • Minibaari
  • Digitaalitelevisio
  • Ylelliset vuodevaatteet
Nykyinen hinta on 40 €
sisältää verot ja maksut
4.10.–5.10.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 9/9 huonetta

Kahden hengen superior-huone, kaupunkinäköala

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(1 arvostelu)
  • Näkymä kaupungille
  • 22 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Kahden hengen deluxe-huone, 1 makuuhuone, jokinäköala

  • Näkymä joelle
  • 22 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Kahden hengen grand-huone, jokinäköala

  • Näkymä joelle
  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Kahden hengen executive-huone, jokinäköala

  • Näkymä joelle
  • 42 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Kolmen hengen huone

  • 30 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 yhden hengen suuri sänky

Businesshuoneisto, 1 makuuhuone, jokinäköala

  • Näkymä joelle
  • 55 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Superior King City View

  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Deluxe King River View

  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Grand Deluxe King River View

  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kartta
567 Tan An Thuong, Phu Tuc, Vinh Long, 86000

Lähettyvillä

  • Rach Mieu silta - 6 min ajomatka - 4.2 km:n päässä
  • My Thon tori - 13 min ajomatka - 8.6 km:n päässä
  • Vĩnh Longin katedraali - 15 min ajomatka - 9.0 km:n päässä
  • Vinh Trangin pagodi - 17 min ajomatka - 10.5 km:n päässä
  • Ben Tren yömarkkinat - 26 min ajomatka - 13.2 km:n päässä

Ravintoloita

  • ‪Masjid Jami'ul Muslimin - ‬12 min ajomatka
  • ‪Nhà Hàng Sinh Thái Việt Nhật - ‬13 min kävelymatka
  • ‪Diem Phuong - ‬1 min kävelymatka
  • ‪Hủ tiếu 44 - ‬12 min ajomatka
  • ‪Fruit Eating Centre - ‬11 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Bamboo Riverside Boutique Hotel

  • Bamboo Riverside Boutique Hotel on loistava vaihtoehto yöpyessäsi kohteessa Phu Tuc. Paikan päällä oleva ravintola on täydellinen paikka nauttia ateria. Lisäksi voit viettää aikaa ulkouima-altaassa tai rentoutua drinkin äärellä baarissa.

Yleistä

Hotellin koko

    • 80 huonetta

Saapuminen/lähteminen

    • Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 6.00.
    • Myöhäinen sisäänkirjautuminen mahdollista saatavuuden mukaan
    • Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä on 18 vuotta
    • Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00

Erikoisohjeet sisäänkirjautumiseen

    • Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
    • Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänkirjautumisen vaatimukset

    • Luottokortti, pankkikortti tai käteistakuumaksu vaaditaan satunnaisten kulujen varalta
    • Virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus saatetaan vaatia
    • Sisäänkirjautumisen alaikäraja on 18

Lemmikit

    • Lemmikkejä ei sallita

Internet

    • Ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa
    • Ilmainen Wi-Fi huoneissa (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))

Pysäköinti

    • Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia

Muut tiedot

    • Merkityt tupakointialueet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen paikallinen aamiainen päivittäin klo 6.30–9.00
  • Ravintola
  • Baari/lounge

Työskentely

  • Konferenssikeskus

Palvelut

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Concierge-palvelut
  • Kiertoajelu-/lippupalvelu
  • Matkatavarasäilytys

Tilat

  • Ulkouima-allas

Esteettömyys

  • Visuaalinen ovikello
  • Tekstitys televisiossa
  • Esteetön kylpyamme
  • Ovikello- ja puhelinhälytin
  • Puhelimen esteettömyystarvikkeet

Huoneen palvelut/mukavuudet

Viihdykettä

  • 32-tuumainen LCD-televisio
  • Digitaalikanavat

Ole kuin kotonasi

  • Ilmastointi
  • Minibaari
  • Kylpytakit

Nuku hyvin

  • Äänieristetyt huoneet
  • Ylelliset vuodevaatteet

Henkilökohtainen hygienia

  • Yksityinen kylpyhuone
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet
  • Vessapaperi

Yhteydenpito

  • Työpöytä
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Ilmainen pullovesi

Muuta

  • Päivittäinen siivous

Maksut ja käytännöt

Lapset ja lisävuoteet

  • Lisämaksu vauvansängystä on 200000.0 VND per päivä
  • Lisävuodemaksu on 300000.0 VND per päivä

Käytännöt

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilömaksuja voidaan veloittaa, ja niiden summa riippuu majoituspaikan käytännöistä.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen.
Tässä majoituspaikassa ei ole hissiä.
Paikan päällä on asiakkaiden turvana palosammutin.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Hyväksytyt luottokortit: Visa, Mastercard ja JCB International
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tunnetaan myös nimellä

Bamboo Riverside Boutique
Bamboo Riverside Boutique Hotel Hotel
Bamboo Riverside Boutique Hotel Chau Thanh
Bamboo Riverside Boutique Hotel Hotel Chau Thanh

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Bamboo Riverside Boutique Hotel uima-allas?

Kyllä, täällä on ulkouima-allas.

Salliiko Bamboo Riverside Boutique Hotel lemmikit?

Lemmikkejä ei valitettavasti sallita.

Mitkä ovat majoituspaikan Bamboo Riverside Boutique Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 6.00. Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Mitä tekemistä Bamboo Riverside Boutique Hotel ja sen lähiympäristö tarjoavat?

Bamboo Riverside Boutique Hotel tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan.

Tarjoaako Bamboo Riverside Boutique Hotel ravintolapalveluita tai onko sen lähiseudulla ravintoloita?

Kyllä, paikan päällä on ravintola.

Millaisella alueella Bamboo Riverside Boutique Hotel sijaitsee?

Bamboo Riverside Boutique Hotel sijaitsee veden äärellä, ja Dao Duan muistopaikka on vain 11 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

Bamboo Riverside Boutique Hotel – arvostelut

8,4

Erittäin hyvä

8,8

Siisteys

8,8

Palvelut/mukavuudet

8,0

Henkilökunta ja palvelu

9,0

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

6/10 Hyvä

Room clean, bed and pillow are very comfortable staffs were nice and helpful
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

We satisfied at the time to stay in the hotel. Overall is good to excellent.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Poikkeuksellisen hyvä

Staff was incredibly kind and attentive. Room was clean.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Das Zimmer mit Blick auf den Fluss war toll, das Frühstück nicht gut, das Hotel befindet sich weit ab von allem.
Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä

Tarkistettu arvostelu

8/10 Erittäin hyvä